Zdjęcie

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
martynam
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2016-09-05, 12:41

Re: Zdjęcie

Post autor: martynam »

Ewidentnie szukasz zaczepki. Przeglądam forum i wszędzie ten sam ton.

Każdy ma swoją rację i tego się trzymajmy. Ja nie kpię z Ciebie i proszę o to samo.
Awatar użytkownika
MarcinK95
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 86
Rejestracja: 2012-07-19, 17:31

Re: Zdjęcie

Post autor: MarcinK95 »

Mniemam że chodzi o dyskusje z niejakim Niebieskim? Ciężko zachować spokój dyskutując z osobą której nie chce się dokładnie doczytać i przez to rzuca teoriami o tym że Rosjanie odkryli na marsie mchy.
martynam
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2016-09-05, 12:41

Re: Zdjęcie

Post autor: martynam »

Ja rozumiem, że jesteś sceptykiem. Ja np nie wierzę w kościół i wszystko co go dotyczy ale nie staram się przekonać do swoich racji.
Wiem też, że prawie wszystko da się racjonalnie wyjaśnić ale gdy chodzi o coś co widzę i słyszę od dziecka a teraz dotyczy to i mojego dziecka już jest z tym ciężej.
Awatar użytkownika
czyzo3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2013-04-23, 00:25
Lokalizacja: Malbork
Komentarze: 1

Re: Zdjęcie

Post autor: czyzo3 »

Ludzie spokojnie. Kłócenie się nikomu nie pomoże i niczego dobrego nie wnosi.

Skoro mówi Pani, że przebadaliście się razem z synem, to jeżeli chodzi o zdrowie, wszystko jest w porządku i nie ma czym się martwić.

Cóż i Pani, i syn, wygląda na to że jesteście osobami sensytywnymi. Zupełnie nie ma się czym przejmować, to normalne, wiele ludzi tak ma, a jak każdy by zaczął pracować nad tym, to każdy mógłby to osiągnąć.

Nie przejmowałbym się tym, zaś skoro macie własne doświadczenia i uważacie, że coś w tym jest... to zainteresowałbym się tym tematem bardziej i zaczął szukać, o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi. Syn jest jeszcze na to zbyt młody, nie ma co mieszać mu w głowie i zadbać na razie o jego spokój psychiczny. Wytłumaczyć, że to nie jest nic takiego, że tak się zdarza i ma się tym nie przejmować, nie zwracać na to uwagi.
martynam
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2016-09-05, 12:41

Re: Zdjęcie

Post autor: martynam »

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Od dawna się tym interesuję i czytam wszystko co wpadnie mi w ręce. Nie wiem jak tylko można coś takiego rozwinąć o ile się da.
Awatar użytkownika
czyzo3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2013-04-23, 00:25
Lokalizacja: Malbork
Komentarze: 1

Re: Zdjęcie

Post autor: czyzo3 »

Wszystko można, pytanie tylko, czy należy? Dałbym sobie póki co spokój, jeżeli będzie to potrzebne, to na pewno znajdziesz, jak to się robi :-)

Póki co popracowałbym nad zrozumieniem mechanizmów wszechświata, a przede wszystkim nad swoim spokojem, szczęściem i zrozumieniem kim jesteś i dlaczego tutaj się znajdujesz :-) Od siebie mogę polecić przykładowo poczytanie takich książek jak "Potęga Teraźniejszości" Eckhart Tolle i "Księga Duchów" Allan Kardec. Otworzyć swój umysł i nauczyć się oddzielać ziarno od plewy, nigdy nie brać informacji za 100% pewnik tylko samemu pracować nad swoim zrozumieniem.
Dark_Forces
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2015-08-31, 15:21
Lokalizacja: Kosmodrom
Komentarze: 2

Re: Zdjęcie

Post autor: Dark_Forces »

Mchy... na marsie...? O ile mi wiadomo, jest książka o tym, jak Amerykanie zniszczyli bazę obcej cywilizacji tamże, problem tkwi w tym, że to byli ``dobrzy`` obcy. Zniszczyli, zburzyli wszystko w pień... albo i nawet pieniek nie został... tak więc na Marsie było życie... od zawsze, NASA ukrywa wszystko celowo. Oglądałam zdjęcia na stronie NASA, dlaczego wycinają kawałki... hmmm... I DLACZEGO POWSTAJE TUTAJ ODDZIELNY TEMAT... NIE NA TEMAT... Jakieś postępy z odkryciem tajemnicy co było na zdjęciach? Orby, wróżki. :D
martynam
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2016-09-05, 12:41

Re: Zdjęcie

Post autor: martynam »

Wróżek żadnych nie odkryłam...
tak serio to jeśli chodzi o inne sprawy to jak na razie mam spokój. Ale u nas to przychodzi falowo.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”