Wulkany.

Wszystko, co związane jest z nauką. Odkrycia, ciekawostki, teorie, doświadczenia, badania naukowe...
Misiakuleczka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2016-08-16, 16:32

Wulkany.

Post autor: Misiakuleczka »

1. Jak myślicie czy możliwe jest aby meteoryt duży trafił do krateru Wulkanu?? I tam się stopił. Czy możliwy jest taki przypadek?
2. A co myśleć o tym że zaraz po katastrofie Smoleńskiej(środa) wybuchł Wulkan na Islandii? O którym było głośno? Chyba to jakiś znak był ale czego to nie wiadomo.
Nawet w czasie zamachu w Rzymie nie było wybuchu wulkanu.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Wulkany.

Post autor: IteratorZX81 »

1. Możliwe, ale mało prawdopodobne. Musiałby pierdyknąć idealnie w środek krateru.
2. Zbieg okoliczności. Nie dopatruj się porządku tam gdzie go nie ma.
Awatar użytkownika
DR7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2014-08-12, 04:38

Re: Wulkany.

Post autor: DR7 »

Ja jestem innego zdania. Co do pierwszej kwestii to uważam że wulkan może powstać w miejscu uderzenia meteorytu w punkcie gdzie litosfera jest bardzo cienka.

Co do wybuchu wulkanu na Islandii zaraz po katastrofie smoleńskiej to myślę że jedna sprawa z drugą jest jakoś powiązana. Wszak jest możliwe wywołanie trzęsienia ziemi (np poprzez wybuchy podziemne, czytaj próby nuklearne pod ziemią, [kilka wólkanów oraz gejzerów powstało właśnie w taki sposób ]). Myślę że jest to ze sobą powiązane na takiej zasadzie jak upadek meteorytu czelabińskiego z abdykacją B16.

Myślę że oni cos wiedza i są z nimi w kontakcie ale nie chcą się do tego przyznać.
Awatar użytkownika
MarcinK95
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 86
Rejestracja: 2012-07-19, 17:31

Re: Wulkany.

Post autor: MarcinK95 »

Ponad pół roku temu uszkodziła się noga w jednej z moich figurek, a całkiem niedawno sąsiad złamał nogę. To też jest powiązane?
Awatar użytkownika
DR7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2014-08-12, 04:38

Re: Wulkany.

Post autor: DR7 »

Tobie ktoś płaci za bycie ignorantem czy to może twoje hobby? Tak czy inaczej idź stąd, to forum nie dla ciebie
Awatar użytkownika
MarcinK95
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 86
Rejestracja: 2012-07-19, 17:31

Re: Wulkany.

Post autor: MarcinK95 »

Teraz mnie wyganiasz.
Rejestrując się miałem nadzieję pogadać z racjonalnie myślącymi ludźmi na temat tajemniczych zjawisk, ale widzę że każda osoba z którą próbuje dyskutować zaczyna mnie wyzywać od ignorantów.
Awatar użytkownika
DR7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2014-08-12, 04:38

Re: Wulkany.

Post autor: DR7 »

Ale ty negujesz wszystko to jak tu rozmawiac? @
Awatar użytkownika
MarcinK95
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 86
Rejestracja: 2012-07-19, 17:31

Re: Wulkany.

Post autor: MarcinK95 »

Nie neguję wszystkiego, co najwyżej staram się racjonalnie wyjaśnić np. refleksy na zdjęciu czy moja teoria dot. budowy anatomicznej UFOnautów.
Misiakuleczka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2016-08-16, 16:32

Wulkany.

Post autor: Misiakuleczka »

K 95 jeśli czujesz że coś miało związek to pewnie miało. Ważne jest w takich sprawach swojego Życia czy u sąsiada zapytać się swojego Serca. Ono Ci podpowie. Czujesz coś to czuje a nie czujesz to nie miało związku.

Ja poszperałam w internecie bo pamiętam że po Katastrofie Smoleńskiej była powódź w Polsce. I obliczyłam że deszcze zaczęły padać 33 dni po Smoleńsku. 10 kwiecień - 13 maj.
W środku(26/27 kwiecień) pomiędzy katasforą a powodzią odnaleziono wrak Arki Noego.
Misiakuleczka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2016-08-16, 16:32

Wulkany.

Post autor: Misiakuleczka »

Przypomnieć też trzeba by że w 2013 roku w ostatnią niedzielę stycznia w czasie A.P. pojawił się na parapecie gołąb i przyleciała nagle mewa i zaczęła Go dziobać. To chyba miało związek z abdykacją że tak jakby biały zastąpi białego :-) Bo raczej nie miało to związku z jakąś sytuacją w tym czasie na Świecie pokojową. Że gołąb symbol pokoju został zaatakowany.
Atak na tego gołębia był 33 dni przed zakończeniem pontyfikatu to chyba znak.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nauka”