Sen o papieżu.

Dyskusje na temat przepowiedni przyszłych zdarzeń
Misiakuleczka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2016-08-16, 16:32

Sen o papieżu.

Post autor: Misiakuleczka »

Miałam taki jakby sen, może wizję, cięzko nazwać to. Że Papież Franciszek Abdykuje i w tym roku zobaczymy trzech Papieżów na placku św.Piotra. Trzeci Papież będzie się nazywał Romanus, chyba chodziło że będzie Rzymianinem albo ogólnie Włochem.. I będzie Jego pontyfikat trwał koło 18 lat.
Ciekawi Mnie czy ktoś miał coś podobnego we śnie. Bo jeśli nikt nie miał podobnie to chyba nie sprawdzi się. Ja nie wierzę przynajmniej.
Awatar użytkownika
DR7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2014-08-12, 04:38

Re: Sen o papieżu.

Post autor: DR7 »

Ogólnie przyjmuje się, że abdykacja we śnie może symbolizować zbliżające się kłopoty rodzinne.

z tronu albo z wysokiego urzędu: uważaj, co mówisz swoim bliskim, może się to obrócić przeciwko tobie

widzieć papieża: zostanie ci wybaczony jakiś błąd albo fałszywy krok i dzięki temu unikniesz niekorzystnych konsekwencji.

Widziałaś trzech papieży co moze symbolizowac ze zostaną Ci wybaczone 3 błędy.
Misiakuleczka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2016-08-16, 16:32

Sen o papieżu.

Post autor: Misiakuleczka »

Kilka dni po moim śnie wyżej opisanym było trzęsienie Ziemi w Italii. Może to jakiś związek i rzeczywiście coś się wydarzy ważnego.
Albo tamten sen to właśnie ostrzegał o tym włoskim trzęsieniu Ziemi gdzie rzadko występują.
obserwator96
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2016-09-03, 20:53

Re: Sen o papieżu.

Post autor: obserwator96 »

Chyba coś proroczego w tym śnie jest, Franciszek ma abdykować w listopadzie i jest to przeciek z Watykanu potwierdzony przez pewnych księży.
Misiakuleczka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2016-08-16, 16:32

Sen o papieżu.

Post autor: Misiakuleczka »

W tym tygodniu czytałam artykuł

http://pl.radiovaticana.va/news/2016/10 ... ia/1262880

no i popatrzcie zaraz jak przybył Franciszek tam do Umbrii ,było trzęsienie Ziemi tam właśnie. 3,6 czyli takie żeby nie zrobić krzywdy Papieżowi :-)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Proroctwa i przepowiednie”