Poznam kogos z Irlandii

Dział przeznaczony na umieszczanie w nim ogłoszeń. UWAGA: Dział ten nie służy do reklamowania innych stron internetowych! Przypominamy również, że zamieszczenie każdego ogłoszenia należy konsultować z administracją PRZED umieszczeniem ogłoszenia
Awatar użytkownika
DR7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2014-08-12, 04:38

Poznam kogos z Irlandii

Post autor: DR7 »

Czesc wam. Ogólnie to nie mam zadnych znajomuch interesujacych się sprawami paranormalnymi albo tematami o których mozna uslyszec w moim ulubionym radiu którego nazwy przypominac raczej nie musze. Mam pytanie w zwiazku z tym, a mianowicie:

Czy jest tutaj ktos z Irlandii a najlepiej z dublina? Chetnie spotkam się z kims takim na kawe, piwko, cokolwiek zeby poprostu pogadac, milo spedzic czas, wymienic się historiami, doswiadczeniami, etc.

Jesli jest tu ktos taki to zachecam do kontaktu.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Poznam kogos z Irlandii

Post autor: Ivellios »

Claude_mOnet z audycji "Teoria Chaosu" nadaje z Irlandii, może jest gdzieś w pobliżu.
Dark_Forces
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2015-08-31, 15:21
Lokalizacja: Kosmodrom
Komentarze: 2

Re: Poznam kogos z Irlandii

Post autor: Dark_Forces »

Cześć. Dlaczego na forum jest tak pusto... jest jeszcze inne polskie forum o tej tematyce? :)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Poznam kogos z Irlandii

Post autor: Ivellios »

Nie oczekuj, że ktokolwiek będzie Ci tutaj polecał konkurencyjne fora.

A, i zamiast jęczeć że jest "pusto", lepiej byś się uaktywnił. Bo właśnie przez takich jęczków i narzekaczy fora tematyczne wymierają.

Poza tym, dyskusje na tej stronie toczą się nie tylko na forum, ale również w komentarzach pod audycjami, artykułami, pod wpisami na blogach...
Awatar użytkownika
DR7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2014-08-12, 04:38

Re: Poznam kogos z Irlandii

Post autor: DR7 »

Ale ja bardzo proszę żeby nie spamować mojego wątku.

A co do tego ze jest pusto..... sam bym chętnie pogadal ale... problem jest taki że mnie najbardziej "wywoływanie duchów i drmonów" w celu pozyskania wiedzy lub określonych rezultatów interesuje. Niestety mało jest osób które mają tego typu doświadczenie lub umiejętności tak więc nie ma z kim o tym pogadać. Obym się mylił. Jest tu ktoś kto zajmuje się tym na poważnie? Jeśli tak to zachęcam do rozmowy.
Dark_Forces
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2015-08-31, 15:21
Lokalizacja: Kosmodrom
Komentarze: 2

Re: Poznam kogos z Irlandii

Post autor: Dark_Forces »

Wywolywanie duchow i demonow... moze, moze. Ja lubie tantre i mantre, oobe. Tylko wszystko ma pewne granice. Nie zdziw się DR7 jak pewnego dnia obudzisz się i ``nie bedziesz soba``. Do tego prowadzi wywolywanie zlych energii... trzeba skoncentrowac się na tych dobrych. Wtedy dobro przychodzi. Ivellios sprawdzaj plec uzytkownikow, bo jestem osoba, ktora stroni od forow, z wiadomych przyczyn, jestem istota myslaca, zanim cos powiem zastanawiam się czy to ma sens!!! Wiec obraza slowna dotyczaca mojej plci byla mega trafna. No chyba, ze duma administratora nie pozwala na 5 sekund podgladniecia profilu uzytkownika forum. Ave. :)
Ostatnio zmieniony 2016-09-19, 15:34 przez Dark_Forces, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DR7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2014-08-12, 04:38

Re: Poznam kogos z Irlandii

Post autor: DR7 »

Nawet tego nie wziąłem jako podrzeganie do niczego
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ogłoszenia”