Zadawanie pytania przed snem/Śnienie na zamówienie

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
nupkie
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2014-05-06, 23:09

Zadawanie pytania przed snem/Śnienie na zamówienie

Post autor: nupkie »

Cześć!
Bez zbędnych historyjek o moich doświadczeniach...od razu do rzeczy. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś doświadczony podzielił się tutaj wartościowymi wskazówkami odnośnie zadawania pytania przed snem i otrzymywania odpowiedzi, albo po prostu śnienia na dany temat. Relaksacja i dopiero zadanie pytania i uśnięcie? Czy wystarczy tylko raz zadać pytanie? Czy trzeba mantrę stosować? I tak dalej, i tak dalej. Miałem kilka udanych akcji, ale wychodzi mi to od przypadku, może z raz na tydzień śnię na wybrany temat, a raz na dwa dostanę jakąś odpowiedź. Nie LD/OOBE bo to nie będzie obiektywne. Wiecie o co mi chodzi,
Dzięki i czekam na wskazówki :)
Awatar użytkownika
Darti
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 78
Rejestracja: 2011-10-07, 15:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zadawanie pytania przed snem/Śnienie na zamówienie

Post autor: Darti »

Z informacji jakie posiadlem i wnioskow do jakich doszedlem wydaje mi się ze powinno to isc w takiej kolejnosci:

Relaksacja, nastepnie mantra w trybie dokonanym, cos na zasadzie "Moja podswiadomosc udziela mi odpowiedzi na to pytanie"

Relaksacja nie jest konieczna, natomiast zwieksza efektywnosc poniewaz w stanach oraz na pograniczach transu mamy wiekszy dostep do naszej podswiadomosci

Mam nadzieje ze pomoglem :)
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Zadawanie pytania przed snem/Śnienie na zamówienie

Post autor: Arek »

Witaj, z tego co się naczytałem to raczej ważne jest tylko żeby te pytanie zakrzątało twym umysłem przed spaniem. Nie żeby tylko rzucić pytanie a potem myśleć o czymś innym. Chodzi o to żeby nad problemem myśleć i jak to się mówi: " z problemem zasnąć".
Oczywiście nie zawsze się dostanie odpwiedż zaraz na drugi dzień, ale trzeba próbować a niekiedy wyniki są bardzo zaskakujące.
pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”