Jestem Telepatą

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
bigi333
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2013-12-10, 19:09

Jestem Telepatą

Post autor: bigi333 »

Witam, jestem telepatą. Nastał czas aby udowodnić moje zdolności. Pytanie: Jak i gdzie mogę to zrobić? Z góry dziękuje.
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Glazery »

Gdzie? Wszędzie :D Przecież tyle możliwości dokoła ... Poza tym twój post jest trochę nieczytelny....
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Spock »

Przekonaj telepatycznie Obame lub Putina, żeby znieśli wizy dla Polaków.
bigi333
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2013-12-10, 19:09

Re: Jestem Telepatą

Post autor: bigi333 »

Spróbuje opisać swoje zdolności. Z jednej strony to trudne, bo słyszę myśli które trzeba sformułować w słowa. Wyjaśniam: nie wchodzę w podświadomość człowieka tylko słyszę sformułowane słowa, to tak jakby ktoś chciał coś powiedzieć, tylko w ostatniej chwili nie mówi a zamiast tego myśli. Wyjaśniam: Np. Ktoś zadaje drugiemu człowiekowi pytanie. Jaki jest twój ulubiony kolor? Jeśli drugi od razu pomyśli: Czerwony, to ja to słowo usłyszę, jednak jeśli będzie się zastanawiał szukał w pamięci to niestety ja już tego nie usłyszę, chyba że później pomyśli słowem. Czyli najlepiej aby coś mi przekazać przez telepatię jest po prostu powiedzieć w myślach. Mam nadzieje że wyjaśniłem to dość dobrze. Jeśli są pytania to czekam.
Moje zdolności zostały przetestowane w terenie.

Jestem z Gliwic na Śląsku, bardzo bardzo chętnie się z kimś spotkam, aby był już konkretny człowiek który to potwierdzi.
bigi333
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2013-12-10, 19:09

Re: Jestem Telepatą

Post autor: bigi333 »

Kolejne wyjaśnienie. Jako telepata pewne fakty z mojego życia:

1. Nie jest to śmieszne, wyśmiewanie się z człowieka który widzi i słyszy więcej rzeczy niż zwyczajny człowiek. Poza tym chcę to udowodnić.
2. Jeśli nie udowodnię tego w tydzień z konkretną osobą którą wybierzecie i której nie znam, wtedy możecie się śmiać. To taki warunek.
3. Czy ktoś może spotkać się ze mną osobiście? Kraków, Gliwice, Katowice? To naprawdę dużo pieniędzy.
4. Naprawdę mam zdolności telepatyczne i dla mnie to zupełnie normalne, że czasem usłyszę coś niewypowiedzianego od innego człowieka, w pewnych warunkach jest to prostsze w innych trudniejsze. Aż tak normalne, że nie chciałem tego dowodzić, ale nastał taki czas.

5. Mylicie zdolności telepatyczne z "widzeniem" czy zdolnością widzenia na duże odległości, to duża różnica.
Ja moje zdolności czerpię z dźwięków i z aury osób.

6. Wyobraźcie sobie radio, jako wasz mózg, emituje specyficzną częstotliwość, którą da się odebrać, czasem leci muzyka bez słów, a czasem wiadomości. Ja mam zdolności aby je odebrać.

7. Zależy mi na tym aby byli ludzie którzy to potwierdzą.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Spock »

U wielu ludzi potrafiących jakoby czytać w myślach, powtarza się podobny motyw: "pomyśleć słowem", "myśl z przodu głowy", "myśl świadoma", "na wierzchu", itp. To się przewija. Ciekawe czemu.

Skoro mowa o Krakowie, to grupa Gamma mogłaby się wreszcie wykazać.
bigi333
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2013-12-10, 19:09

Re: Jestem Telepatą

Post autor: bigi333 »

Jeżeli grupa Gamma chciałaby się ze mną spotkać, to czemu nie?

W Krakowie będę w sobotę. Możemy się umówić i popróbować.

W jaki sposób się z nimi skontaktować?

Co do motywów "pomyśleć słowem" "myśl z przodu" itd. To z mojego doświadczenia takie słowa pomagają w telepatycznym odczytywaniu.

Dzięki
bigi333
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2013-12-10, 19:09

Re: Jestem Telepatą

Post autor: bigi333 »

Jeszcze raz sprobuje wyjasnic, aby byl chodziaz jeden zainteresowany, ktos kto potwierdzi, bo znalezc kogos graniczy z cudem. Jakby UFO ze mna rozmawialo to pewnie ktos by się znalazl. Jak to wyglada z mojego doswiadczenia. Moje zdanie na temat ludzkiego mozgu - jest on potrzebny do komunikowania się z innym czlowiekiem za pomoca ust i tlenu. Ja chce udowodnic ze to nie jest potrzebne, aby uslyszec druga osobe. Mnie wystarczy ludzki dzwiek, czyli aura (dzwiek naszego ciala) i slowa niewypowidziane przez usta. Jak to opisac? Kiedy chcesz cos wyrazic slowami to czesto się zastanawiasz, szukasz, aby to bylo odpowiednie slowo, wtedy uruchamia się muzyka w twojej glowie, muzyka niepotrzebujaca slow. Potem pada slowo, ktore wyplywa z muzyki i rozmawiasz, pokazujac osobowosc, tok slow nad ktorymi masz mala kontrole, chyba ze zrobisz pauze i znow się zastanowisz. Tak wyglada rozmowa. Gdzie jest w tym moja moc? W niewypowiedzianych slowach, dzwiekach ktore nas otaczaja. Z moich eksperymentow, te slowa nie padaja zbyt czesto, wlasnie dlatego kogos szukam, kogos z kims bede mogl wspolpracowac, dla dobra postrzegania pozazmyslowego i nauki. Wystarczy dobrze nastawic muzke i jestem przekonany ze się uda. Lecz aby się udalo musze miec pomoc kogos kto zna się na muzyce lub kogos kto dostarczy mi plyte. Dzieki.
Undek
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2012-07-27, 18:01

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Undek »

Wyślij mi PM jak chcesz się spotkać w Krakowie z tym jakie warunki masz, to zobaczymy czy dam rade. Warunki - czy może to być jakiekolwiek miejsce, czy odosobnione, jak długo, jakie "testy" planujesz.
bigi333
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2013-12-10, 19:09

Re: Jestem Telepatą

Post autor: bigi333 »

Undek - daj znac czy dostales moja prywatna wiadomość, bo mam jakies problemy.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Arek »

Hejka Bigi , cieszę się że w końcu kogoś znalazłeś
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Karoolczak »

Panowie i jeżeli się spotkacie, to bardzo prosze was o relacje ;)
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Spock »

Chyba już wolę po polsko-ukraińsku...
bigi333
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2013-12-10, 19:09

Re: Jestem Telepatą

Post autor: bigi333 »

Mogę wiedzieć, o co chodzi w tym poscie? Z angielskim mam trudność :)
Awatar użytkownika
Mruczek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: 2013-11-18, 00:06
Lokalizacja: Ukraine

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Mruczek »

Jeśli już sam nie rozumiem, że napisałem angielskim, to wyobrażam, że rozumieją wszyscy, co czyta moje stanowisko.
Wydalcie prosi stanowisko jest wyższe.
Będę językiem polskim pisać, a nie angielskim.
Zapewne, z moich zawiadomień już śmieją się ludzie....
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Karoolczak »

Mruczek, jezeli chcesz to pisz po angielsku, a pod spodem po polsku. Nie wszyscy po prostu rozumieją angielski :)
Undek
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2012-07-27, 18:01

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Undek »

Spotkanie się odbyło :)

Kilka kwestii logistycznych:
- testowaliśmy na różnych zasadach, m.in. powtarzanie w kółko w myślach jednego wyrazu/zdania, po prostu milczenie i myślenie etc.
- jedynym dowodem wcześniej jaki Bigi miał na potwierdzenie swoich zdolności było zdanie jego kolegi "wyjdź z mojej głowy" po tym jak powiedział jego myśli

Wynik:
- niestety absolutne zero trafności. Bad luck. Nie było nawet blisko.
- po tym jak zaprzeczaliśmy doszło do tego, że zostaliśmy określeni kłamcami :( Bo przecież Bigi nasze myśli czyta, a my na pewno kłamiemy, że niestety, ale nie trafił. Poza tym mamy złe nastawienie.

Moje wnioski:
- Bigi nie jest telepatą
- na sytuacje z jego kolegą scenariuszy jest wiele..
a) kolega go wkręcał
b) po prostu fuksem odgadł te myśli*
- jest raczej szczerze przekonany o swoich zdolnościach i nikogo wkręcić świadomie nie próbuje

*tego samego wieczoru kolega mój powiedział mi coś w stylu "znam taką dziewczynę która cośtam cośtam" na co ja odpowiedziałem mówiąc jej imię. Nie, nie wyczytałem tego z jego myśli, tylko znam go na tyle, że wiedziałem kogo mógł mieć na myśli. Jako, że tego kolege znam długo, to podejrzewam, że mogłbym z całkiem niezłym powodzeniem jego myśli odgadywać.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Arek »

Undek
Dzięki za opis spotkania
Diana.packUfo
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2015-12-23, 00:31

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Diana.packUfo »

A co z kosmitami? Co jeśli ja potrafię się telepatycznie porozumiewać tylko z nimi?
Estia72
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2016-03-10, 17:24

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Estia72 »

Diana.packUfo pisze:A co z kosmitami? Co jeśli ja potrafię się telepatycznie porozumiewać tylko z nimi?
To zaden fenomen, wiekszosc kontaktow a raczej dialogow z ufo odbywa się droga telepatyczna ,wiekszosc osob porywanych doswiadczylo wlasnie telepatycznych przekazow od ufoludow, czasem rowniez duchy kontaktuja się telepatycznie....:)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Rozwój duchowy”