Prośba o wróżbę - 2 - Misha

Tutaj możemy poprosić o wróżby z kart tarota. Wróżby na rok, miesiąc, pytając o zdrowie, finanse i tym podobne. Wszystkie wróżby są bezpłatne. Jeżeli masz jakiś problem - zapytaj naszych wróżbitów.
Misha
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2012-05-06, 17:54

Prośba o wróżbę - 2 - Misha

Post autor: Misha »

Dziękuję za pomoc:) Nie do końca wyklarowały mi się pewne sprawy więc chciałabym podrążyć temat.

1. Czy gdybym zaczęła od października 2012 studia w Niemczech to udałoby mi się je skończyć w terminie, z zadowalającym efektem?

2. Czy powinny to być studia humanistyczne czy ścisłe? Czy coś z komputerami związanego?

Pozdrawiam:)
Danijela 28.09.1990
Misha
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2012-05-06, 17:54

Re: Prośba o wróżbę - 2 - Misha

Post autor: Misha »

Jeszcze jedno pytanie mi przyszło do głowy, mam nadzieje, że zostanie zaakceptowane.

3. Czy powinnam się wyprowadzić z pokoju który teraz wynajmuje? Czy znajdę jakiś lepszy?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Prośba o wróżbę - 2 - Misha

Post autor: Dagmara »

Witaj :)

1. Co do tych studiów to według tarota, niestety, ale bardzo trudno by Ci było je ukończyć w terminie, byś musiała naprawdę wykazać się sporą determinacją, choć to i tak nie gwarantowałoby pozytywnego aż takiego zakończenia niestety.

2. Tutaj wybór to Ty sama jednak powinnaś podjąć ponieważ to Twoje życie, ale zdecydowanie fajniejsze karty wypadły mi przy studniach ścisłych- Mag
oraz związanych z komputerami- Gwiazda.
Ale naprawdę wybór pozostawiam Tobie, posłuchaj swojej intuicji co ona Ci podpowiada i podejmij właściwą decyzje, tak abyś w przyszłości nie miała niczego sobie do zarzucenia.

3. Oczywiście Twoje 3 pytanie zostało zaakceptowane i jak najbardziej na nie odpowiem.

Karty pokazują, że możesz jak najbardziej pomyśleć nad zmianą lokum, jeżeli w obecnym czujesz się nie najlepiej z pewnych powodów.
Jednak tarot wyraźnie radzi, abyś nie podejmowała żadnych kroków pochopnie, czyli najpierw porozglądaj się, czytaj oferty i poszukaj czegoś bardziej konkretnego i zadowalającego i dopiero wtedy kiedy będziesz miała coś pewnego wyprowadź się.
Jak najbardziej masz szansę znaleźć lepszą ofertę, tylko naprawdę musisz zacząć porządnie się rozglądać, a nawet popytać bliskich, znajomych, czy przypadkiem nie widzieli, nie słyszeli o jakiś ofertach mieszkań, pokojach do wynajęcia.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
Zablokowany

Wróć do „Prośba o wróżbę”