Prośba o wróżbę - Kitty

Tutaj możemy poprosić o wróżby z kart tarota. Wróżby na rok, miesiąc, pytając o zdrowie, finanse i tym podobne. Wszystkie wróżby są bezpłatne. Jeżeli masz jakiś problem - zapytaj naszych wróżbitów.
Awatar użytkownika
Kitty
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2012-04-05, 17:22
Lokalizacja: Białystok.

Prośba o wróżbę - Kitty

Post autor: Kitty »

20.09.1995

Witam, chciałabym się dowiedzieć:
1) jakie będą dalsze losy i sytuacja zdrowotna mojego ojca. (24.08.1967)
2) jak potoczy się dalej problem w moim życiu miłosnym.
3) jak stawiają się losy mojego dziadka, i jakim jest człowiekiem.(12.08.1943)
4) dlaczego moja babcia jest taka tajemnicza.(01.04.1945)

Z góry dziękuję za odpowiedź, ponieważ bardzo mi na tym zależy.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Prośba o wróżbę - Kitty

Post autor: Dagmara »

Witaj.
Jako, że ostatnio mam mało czasu odpowiadam tylko bez już żadnych wyjątków, tylko na 3 pytania tak jak jest to zaznaczone w regulaminie działu darmowych wróżb.
W zapytaniu o dziadka i jego losy, to napisz na jaką sprawę dokładnie mam spojrzeć, chodzi o związek, sprawy zawodowe, czy finansowe?
Podobnie rzecz się ma w przypadku Twojego problemu miłosnego, chodzi o problemy z partnerem, czy po prostu nie możesz trafić na odpowiedniego partnera i jesteś sama.

Także proszę o precyzyjne, dokładne pytania, tak żebym niczego nie musiała się domyślać, jestem tarocistką, a nie jasnowidzem.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kitty
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2012-04-05, 17:22
Lokalizacja: Białystok.

Re: Prośba o wróżbę - Kitty

Post autor: Kitty »

Dziadek- sprawy finansowe, i zdrowotne
Problem miłosny- jestem sama i jest ktoś na horyzoncie, jak to się dalej potoczy?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Prośba o wróżbę - Kitty

Post autor: Dagmara »

1. W przypadku Twojego ojca to w kartach nie widzę takiego całkowitego
wyzdrowienia, raczej bardziej formę zaleczenia, czyli jego stan zostanie jakby wyrównany, jednak w przyszłości problem ze zdrowiem jak najbardziej może się powtarzać.

2. Mogę Ci na wstępie powiedzieć, że nie powinnaś się obawiać tego iż sama jesteś, ponieważ w przyszłości samotność nie jest Tobie pisana.
Z tą osobą to karty pokazują, że masz szansą stworzyć ciekawą relacje, z tym, że teraz to tak widzę w formie bardziej przyjacielskiej.

3. Twój dziadek jest osobą dużo zamartwiającą się o przyszłość, choć może nie okazywać nie raz tego na zewnątrz. Często zamyka się w takiej swojej skorupie i odcina od reszty otoczenia, pozostając sam ze swymi myślami, spostrzeżeniami. Niestety na ten rok nie widzę u niego w kartach satysfakcjonującej i bardzo znaczącej poprawy finansowej, zawodowo również na ten rek nie widać aż takiego spełnienia, jakiego on by tak naprawdę chciał.

Pozdrawiam.
Zablokowany

Wróć do „Prośba o wróżbę”