Prośba o wróżbe nr 1 - anonim01011

Tutaj możemy poprosić o wróżby z kart tarota. Wróżby na rok, miesiąc, pytając o zdrowie, finanse i tym podobne. Wszystkie wróżby są bezpłatne. Jeżeli masz jakiś problem - zapytaj naszych wróżbitów.
anonim01011
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2012-01-15, 16:43

Prośba o wróżbe nr 1 - anonim01011

Post autor: anonim01011 »

Witam chciałam zapytać czy chłopak który mnie niedawno zostawił mysli o powrocie do mnie i czy bedziemy razem, jeśli tak to kiedy. Dizekuję
Mam na imię Aleksandra a data ur 12.09.1986
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Prośba o wróżbe nr 1 - anonim01011

Post autor: Dagmara »

Witaj.
Dość trudne karty wypadły, chłopak który Ciebie zostawił prawdę mówiąc tak do końca nie dorósł jeszcze by stworzyć prawdziwy związek o mocnych fundamentach. On wciąż pracuje nad swoją osobowością, chce jeszcze się wyszumieć, wyszaleć.
Karty pokazały, że on musi odbyć podróż w głąb siebie tym samym zadecydować czego tak naprawdę sam chce, a czego nie.
Jego uczucia do Twojej osoby już nie są tak silne jak na początku, owszem rozmyślał nad tym rozstaniem, nad swoją decyzją.

On jeszcze może się pojawić w Twoim życiu, ale to wcale nie oznacza, że do siebie wrócicie i stworzycie stały związek, karty tego nie pokazują.
Zresztą w układzie dla Ciebie pojawił mi się inny mężczyzna, może być tego samego wieku co Ty, albo o rok, dwa starszy.


Osobiście mogę Ci doradzić, abyś wszystko również przemyślała na spokojnie, czy faktycznie chciałabyś wrócić do tego mężczyzny, bo prawdę mówiąc co to za partner, który zamiast wspólnie rozwiązywać zaistniałe problemy idzie na łatwiznę i zakańcza wspólne relacje, tym samym sam nie wiedząc czego tak naprawdę chce.
Sądzę iż to Ty byłaś o wiele bardziej zaangażowana w ten związek niż on.

Pozdrawiam.
Zablokowany

Wróć do „Prośba o wróżbę”