Dziwne wydarzenie,laser pojawił się z nikąd?

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
media1234
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2011-03-12, 14:56

Dziwne wydarzenie,laser pojawił się z nikąd?

Post autor: media1234 »

Chcę odrazu powiedzieć na wstępie powiedzieć że to nie jest żart.

Otóż jest już wieczór,przygotowuję sobie kolację aż tu znikąd pojawił mi się laser przed oczyma (taki laserek jak w pistoletach na kulki lub w specjalnych latareczkach).Pomyślałem może jakieś dziecko mi świeci do okna (chociaż mieszkam na 1 piętrze),i że się odbija laser od sufitu i wyskakuje mi przed oczyma ale nagle...podszedłem do komputera w drugim pokoju ale znowu był ten laser,w obawie że mnie to snajper namierza (wyobraźnia pracuje),zasłoniłem żaluzje i więcej to się nie pojawiło,tylko że akurat gdy laser się pojawił nikogo nie ma w domu....jakieś załamanie światła?,na zewnątrz również nikogo nie było anii na balkonie lub przy oknie przeciwnego bloku.Wiecie co to mogło być?,no bo ja jestem bezradny, :zly: .
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Dziwne wydarzenie,laser pojawił się z nikąd?

Post autor: Spooky Fox »

To był tylko snajper wyposażony w najnowszy karabin snajperski i najnowszy celownik laserowy prześwitujący nawet przez ściany.

Jakiś czas temu, my, jako paranormalium.pl sfinansowaliśmy amerykańskiego snajpera wyposażonego w najnowsze dzieła amerykańskiej techniki.

Zrobiliśmy to tylko w jednym celu:

Wyeliminować ze społeczeństwa idiotów, neokidów, spamerów i totalnych debili, którzy zaśmiecają Nasze forum zidiociałymi tematami, a to tylko dlatego, że ich niekochający rodzice są na tyle tępi, żeby podłączać ośmiolatkowi internet.

Więc tak - odpowiadając na pytanie, którego nie zadałeś wprost: powinieneś się bać.
Niezarejestrowany

Re: Dziwne wydarzenie,laser pojawił się z nikąd?

Post autor: Niezarejestrowany »

mnie bardziej interesuje co to są te "nikędy", z których pojawił się ów laser
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Dziwne wydarzenie,laser pojawił się z nikąd?

Post autor: Iluzjonista »

Kolejne bzdury,o których można by długo pisać,tylko po co,skoro Spooky wyczerpał temat xD
leszek

Re: Dziwne wydarzenie,laser pojawił się z nikąd?

Post autor: leszek »

dawno się tak nie usmiałem, sorry za wyrażenie, ale po prostu rozjebało mnie to na maxa ahahahahahahha
Zablokowany

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”