Nagły strach przed OOBE

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Adellayda
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2011-01-22, 19:13

Nagły strach przed OOBE

Post autor: Adellayda »

Z góry przepraszam, gdyż nie jestem pewna,czy to dobry temat, gdyż pasuje również do zakładki "Świat Snów"

Od paru miesięcy próbuję przeżyć tzw OOBE. Nic strasznego prawda? W końcu od tego jest ten temat.
Parę dni temu obudziłam się jakieś 30 minut przed budzikiem i postanowiłam poćwiczyć wchodzenie w trans; a nuż dzisiaj się uda i wyjdę? Położyłam się na wznak, wciśnięta w róg łóżka i zaczęło się...Jak zwykle poczułam, że coś ciągnie mnie do tyłu, potem poczułam samotność i pustkę. To chyba jeden z powodów który mnie zablokował- czuję to zawsze, kiedy myślę, że wchodzę w trans.
Następnie wydawało mi się, że widzę tatę siedzącego w pokoju obok, oglądającego coś na komputerze (kiedy ma kilka dni wolnych, całe noce siedzi przy kompie). Obraz przeskakiwał między dwoma pokojami i poczułam panikę.
Nie pamiętam jak to się stało, ale szłam ulicą, już nie sama, ale z kimś kogo musiałam znać, gdyż chętnie z nim rozmawiałam, dzieliłam się z tym kimś wszystkimi moimi odczuciami. Jeśli coś pomyślałam, to automatycznie padało z moich ust. Słyszałam powtarzający się szum. Raz krótki, raz długi. Pomyślałam(powiedziałam), że ktoś zamiata ulice, jednak gdy się rozejrzałam, nic takiego nie zauważyłam.
Znów coś szarpnęło mnie do tyłu i nie pamiętam co było dalej, ale obudziłam się chwilę przed budzikiem bardzo przestraszona. Zdaję sobie sprawę, że pewnie wcale nie przeżyłam OOBE.
Od tego czasu panicznie boję się snu.
I nie wiem, czy to ma jakiś związek, ale kiedy wchodziłam w trans słyszałam głosy.Nie były straszne, tylko spokojne. Nie pamiętam co mówiły.

Czy ktoś z Was przeszedł przez coś podobnego? Czy mogę jakoś pozbyć się tego lęku?
Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Nagły strach przed OOBE

Post autor: Veritas »

Witam. Zamiast OOBE mogło ci się coś przyśnić, a później zapewne doznałaś czegoś w rodzaju paraliżu sennego. U każdego wygląda to trochę inaczej. I każdy przeżywa to na swój indywidualny sposób.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”