Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Czyli teorie głoszące, że grupa ludzi działa świadomie i w utajnieniu dokonuje aktów dążących do uzyskania korzyści własnych lub / oraz na szkodę innych grup. Wbrew pozorom, wiele teorii spiskowych to nie fikcja!
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Darnok »


Darnoku tylko teoretycznie jest bardziej prawdopodobna, mi nie chodzi o to, że Aurora jest efektem pozaziemskiej inżynierii wojskowej, po prostu moim zdaniem ma duże szanse istnienia,
Ja też tak myślę, dlatego nie twierdzę, że to bujda na resorach, przynajmniej nie wszystko. Trzeba tylko poczytać posty a nie iść z falą.
Więc nie czytaj naukowych książek, nie interesuj się historią, fizyką, bilogią, chemią, geografią etc.
Że co? że samemu nie mogę dokonać reakcji spalania, zmienić stan skupienia wody, korzystać z prądu albo przeczytać jakieś historyczne źródła w muzeum? piszesz głupio by mnie ośmieszyć, ale to obusieczny mieczyk jest. Jak ktoś stwierdzi, że komputery to wynalazek kosmitów niech poda dowód. Jak poda dowód który da się sprawdzić, którego eksperci z danych dziedzin (eksperci- nie jeden facet co to świstakiem się stał, ale np. oficjalne stanowisko studia Kodak, albo jakieś konkretne uczelnie, albo laboratoria microsoftu ), to przyjmę to do wiadomości i podskoczę ze szczęścia. Serio.
Wszystko wymyślaj sam, wszystkie tezy, hipotezy, dosłownie wszystko, wtedy będziesz miał wiedzę...
Haha, kto to pisze ;] nei ustosunkuję się do tego, bo zarzut wzięty z sufitu i nie mający pokrycia z moimi wcześniejszymi postami
To ja się w takim razie Ciebie pytam co to jest wiedza
Spaczyłeś ten wyraz wcześniej, bym wyszedł na to, że moja definicja wiedzy jest jakaś lewa.
Wiedza to informacje o otaczającym nas świecie, które są prawdziwe i które możesz wykorzystać, ale wiedza to nie wiara- wiesz, że ziemia się kręci, możesz wierzyć w to, że ktoś ją stworzył, albo że aurora to wynalazek kosmitów. Możesz wierzyć świstakowi, ale nie wiesz czy mówi prawdę. Jak nie wiesz, że mówi prawdę, a tym bardziej sam nie możesz tego sprawdzić, to nie powołuj świstaka jako świadka.
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Beowulf »

Niedawno pisałeś, że wiara na słowo jakiemuś facetowi to nie wiedza, a teraz piszesz, że możesz przyjść do muzeum i przeczytać fakty... Które też są napisane przez jakiegoś faceta i również nie masz na nie jakiegoś dowodu... Ale nie będziemy się tu łapać niepotrzebnie za słówka, ja już przestaje się kłócić.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Darnok »

Niedawno pisałeś, że wiara na słowo jakiemuś facetowi to nie wiedza, a teraz piszesz, że możesz przyjść do muzeum i przeczytać fakty... Które też są napisane przez jakiegoś faceta i również nie masz na nie jakiegoś dowodu...
wtf?
Więc nie czytaj naukowych książek, nie interesuj się historią,
Serio, bo mnie teraz rozbiłeś- czytaj uważnie.
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Beowulf »

To Ty przeczytaj uważnie moje posty użyłem SARKAZMU... :|

,,wiara na słowo jakiemuś facetowi to nie wiedza"

Więc nie czytaj naukowych książek, nie interesuj się historią, fizyką, bilogią, chemią, geografią etc. Zapewne we wszystkich sprawach będziesz wiedział więcej od ,,tych facetów" (specjalistów z danej dziedziny)... Wszystko wymyślaj sam, wszystkie tezy, hipotezy, dosłownie wszystko, wtedy będziesz miał wiedzę...


Zacytowałem Twoją wypowiedź i zwyczajnie zażartowałem z niej...
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Darnok »

Zacytowałem Twoją wypowiedź i zwyczajnie zażartowałem z niej...
To Ty przeczytaj uważnie moje posty użyłem SARKAZMU... :|
Gdzie?... inaczej- co ci się wydaje, że wcześniej napisałem (tą z wtf), bo nie przywykłem do takiej dyskusji, bo nie potrafisz zrozumieć tego, co do Ciebie piszę. Dla Ciebie źródło HISTORYCZNE, którą zajmuje się HISTORIA, czyli badanie tego, co LUDZIE kiedyś robili to nie jest dowód na to, że coś takiego miało kiedyś miejsce? by źródło historyczne było wiarygodne musi mieć odniesienie w innym źródle historycznym, wiele takie kryteria spełnia. O inne się wykłócają.
Temat dotyczył aurory. Trzymajmy się tego- jeżeli o mnie chodzi to straciłem chęci na dysputy z Tobą i daję sobie spokój.
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Beowulf »

Ja też straciłem chęć do tej beznadziejnej dyskusji i również daję sobie spokój.
gokussj4af
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2011-06-18, 17:25

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: gokussj4af »

Kosmici istnieją i są to fakty, dowody?

1.
2.
3. ( POLSKA)

a jest tego więcej jednak należy poszukać.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Vampirio »

Gdyby te dowody były takie jednoznaczne dawno trąbiliby o tym w radiu i telewizji. Wiele z takich filmów to fotomontaż, jeśli nie wszystkie. I w ogóle czy ma to coś wspólnego z tematem? Pytam bo nie chciało mi się tego wszystkiego czytać jak zobaczyłem przedostatniego posta.
Ostatnio zmieniony 2011-06-18, 18:18 przez Vampirio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Seku
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2012-02-23, 05:36
Lokalizacja: Utrecht

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Seku »

Dobra ludziśka , teraz moja mała teoria spiskowa co do Ameryki i ich sił powietrznych ; )

Tutaj zamieszczam link do incydentu w Roswell ; )
http://pl.wikipedia.org/wiki/Incydent_w_Roswell
Według mnie , to zdarzyło się naprawdę , bo amerykanie , nie mieli tak rozbudowanej technologii lotnicznej do roku 1951 . Potem powstała strefa 51 , a na niej multum nowych "kosmicznych" samolotów . Może to "ufo" dało Ameryce nowe technologie ? Bo to jest naprawdę zbieg okoliczności , że po incydencie w Roswell , nagle w Strefie 51 zaczęli budować niesamowite samoloty? Po co niby im jest pas startowy o długości 9,5 km oraz 5,5 km ? Ciekawi mnie to , co oni tak bardzo ukrywają , że za wejście na teren grozi śmierć ...
A tutaj więcej informacji na temat strefy 51 ;)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Strefa_51
I taka jeszcze ciekawostka ... Jak komuś się nudzi , może zobaczyć , ile Amerykanie zbudowali samolotów po 1945 roku , a incydent w Roswell , miał miejsce w 1947 roku ;)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lockheed_F-117_Nighthawk
Co do linka , proszę zjechać kursorem na sam dół strony i kliknąć :
Amerykańskie samoloty i śmigłowce wojskowe z okresu po 1945

+ Małe ciekawostki.
-Film który był kręcony na "księżycu" został sfabrykowany.
-WTC , Amerykanie sami zniszczyli Sobie , te 2 budynki , żeby ich gospodarka ruszyła , bo mogli wywołać wojnę : )
Ameryka , po raz kolejny okłamała cały świat!
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: IteratorZX81 »

Seku, ale suchary zapodałeś... O tych sprawach co tu wspomniałeś wie już całe forum. No ale żeby nie być krytykantem typu niekonstruktywnego, to powiem tak:

- Lądowanie na Księżycu nie było sfabrykowane. Jak tylko loty turystyczne się upowszechnią będziesz mógł polecieć i sam sprawdzić ;). Co do faktu że NASA już nie organizuje lotów na księżyc, to mam swoją teorię, która najprawdopodobniej jest błędna a NASA po prostu nie ma funduszy na wyprawy księżycowe.

- WTC - tutaj mam mieszane uczucia, no ale jednak wątpię żeby amerykanie to zrobili. Jak by chcieli afgańskiej ropy to by raczej wymyślili coś w stylu broni chemicznej Saddama aniżeli zabijali własnych obywateli.

Co do Aurory natomiast, gdzieś czytałem/widziałem (nie pamiętam) że ktoś podobno zrobił grę typu symulator lotu z tym samolotem. Ma ktoś jakieś namiary, bo bym sobie pograł (lubię simki, nie tylko lotnicze), a nie potrafię tego znaleźć? Jeszcze jedno, że w tej grze startowało się z lotniskowca a gra to był klasyczny lotniczy shoot'em up w 3d.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Arek »

Ameryka za bardzo się zadłużyła, prowadzić 2 wojny jednocześnie to kosztowne przedsięwzięcie, dlatego nie ma kasy i dlatego NASA dostaje mniej kasy. A jak się budżet zmniejszył to niestety z czegoś trzeba zrezygnować
xelero
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-03-01, 18:05

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: xelero »

a jest rzecz której amerykanie nie ukrywali oni mają taką technike tylko to ukrywają mają najlepszy sprzęt wojskowy a skąd od tych typków co się ciągle pokazują ale i tak zawsze powiedzą ze to chmura albo korek na sznurku przed aparatem :?
PemdyBanus
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2013-04-02, 22:13
Komentarze: 1

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: PemdyBanus »

Broń Amerykanów i Rosjanów może nas jeszcze zaskoczyć. Pewna grupa Amerykańskich i Rosyjskich polityków to słudzy obcych cywilizacji. Putin to marionetka w rękach kosmitów, bo obca cywilizacja nie dopuści żeby ktoś niepewny sprawował władze. Tak samo jest z Obamą, oni wszyscy to marionetki obcych cywilizacji, a zwykli ludzie muszą się przyglądać ile bólu sprawiają nam obcy
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Pandemonium »

Obrazek
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Iluzjonista »

On sam jest jak jakiś agent obcego wywiadu xD
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: IteratorZX81 »

@Iluzjonista: Właśnie. Do tego wygląda na to że nawet ma własny zespół.

A wracając (nieco) do tematu, kiedyś słyszałem o gierce w której można było polatać rzekomą Aurorą, może ktoś naprowadzić?
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Veritas »

Nie słyszałem. Ale mogę polecić ci inną :one:

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=3919
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Teorie Konspiracyjne”