sen w którym widziałem wspomnienia innej osoby???

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
pawlacz
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2009-03-21, 22:09

sen w którym widziałem wspomnienia innej osoby???

Post autor: pawlacz »

Witam. Mając 14 lat nocowałem u mojego kolegi. Spaliśmy w jednym łóżku. I tej nocy miałem sen w którym ręka nad biurkiem trzyma zdjęcie z wycieczki w góry. Widziałem na nim mojego kolegę stojącego obok kucyka, na którym siedziała jego koleżanka. Sceneria zimowa itp. Kucyka trzyma jakiś pan. Rano opowiedziałem o tym zdjęciu ze snu koledze. Oznajmił że faktycznie takie zdjęcie istnieje (nie widziałem go nigdy wcześniej żeby nie było). Praktycznie wszystkie szczegóły się zgadzały (nawet byłem określić kolory kurtek). Od tego zdarzenia minęło już 9 lat a wciąż pamiętam to zdjęcie (co prawda już nie tak szczegółowo ale jeszcze gdzieś tam tkwi)... Czy ktoś miał coś podobnego, a może jest jakaś nazwa na to... no i najważniejsze...czy jest możliwość na powtórzenie tego. Proszę o odp na framol@interia.pl lub gg. 7398485
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: sen w którym widziałem wspomnienia innej osoby???

Post autor: Arek »

Haha witamy w klubie, takie coś zdarza się nader często, ale nie wszyscy ludzie są to w stanie zauważyć
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: sen w którym widziałem wspomnienia innej osoby???

Post autor: FaKtoMaaN »

zjawisko ,,Sen Telepatyczny,, kontaktowanie się z drugą osobą we śnie.. niektórzy także uważają, ze nieraz zdarzą się opuścić ciało we śnie, i tak o sobie wędrować, lecz badania tego zjawiska nie wypadły pomyślnie, wiec stawiam na telepatie.. to moje zdanie.
pawlacz
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2009-03-21, 22:09

Re: sen w którym widziałem wspomnienia innej osoby???

Post autor: pawlacz »

przynajmniej wiem juz jak to nazwac...a nawiasem mowiac to nie bylo "opuszczenie"...mi się raczej zdaje ze bedzie to mialo jakis zwiazek z falami mozgowymi... i i ch wieksza aktywnoscia podczas snu...
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: sen w którym widziałem wspomnienia innej osoby???

Post autor: Crowley »

Myślę, że przez sen przeczytałeś myśli kolegi i zobaczyłeś akurat ten obraz, lub przypadkowo wszedłeś do snu kolegi. Jemu tylko przez chwilę pokazał się ten obraz, a ty na niego zwróciłeś uwagę. Mieliście idealne warunki do "wspólnych snów". Pewnie cały dzień byliście blisko, razem spędzaliście czas. Potem jeszcze zasnęliście blisko siebie. Takie rzeczy się zdażają.
Pozdrawiam.
Restris
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2009-11-26, 00:33

Re: sen w którym widziałem wspomnienia innej osoby???

Post autor: Restris »

Nie poruszono tu również jeszcze jednego ważnego aspektu jaki mógł się wydarzyć.
Otóż twój kolega, mógł wysłać do Ciebie ten sen, nie koniecznie to ty go przeczytałeś, uważam, że ma to podstawy telepatyczne, człowiek czasem odbiera informacje, nie tylko je wysyła ;D
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”