Diwne znaki .

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
ziomek444
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2009-12-31, 16:00

Diwne znaki .

Post autor: ziomek444 »

Witam.
Dzisiaj spotkala mnie rzecz ktorej nie umiem dokladnie opisac ,lecz postaram się wam ja przedstawic.
W pokoju pekla ramka ze zdjeciem ,ktora byla wogole nie uszkodzona, po prostu w pewnej chwili pekla w pół od prawego gornego rogu.na zdjeciu w ramce byla znajoma mi osoba.
Co o tym sadzicie? Prosze o wszelkie opinie.
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Diwne znaki .

Post autor: Kryptozoolog »

A ja jestem najmądrzejszy bo powiem iż ramka pękła. Długo nad tym dyskutowaliśmy, niemalże rok, nasze głowy pulsowały z bólu ale my chcieliśmy dotrzeć do prawdy i... ramka pękła.
Rozumiem iż chcesz usłyszeć że masz w domu Lucyfera, poltergeisty, demony, szyszymory i Kryptozoolog ci się śni po nocach, dlatego wywołuję negatywne falę energii?
No więc dobrze, masz w domu Lucyfera, poltergeisty, demony, szyszymory i Kryptozoolog ci się śni po nocach, dlatego wywołuję negatywne falę energii.
Zadowolony? Mam nadzieję, bo pisałem to 2 minuty.
NM_ONE
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2008-11-16, 23:58

Re: Diwne znaki .

Post autor: NM_ONE »

Co za "Diwny" temat.
W Japonii jeżeli pęka szkło itp to uważa się to za znak nieszczęścia.Może ta osoba ma się rozchorować i tyle...Albo zdjęcie było blisko okna trochę się zmroziło i gdy odtajało to po prostu pękło...
Tak na przyszłość,jak piszesz nowy temat staraj się nie popełniać głupich błędów.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Diwne znaki .

Post autor: Spock »

Musisz sprawdzić, czy są jakieś mikropęknięcia, zbadać rozkład naprężeń, zmierzyć przewodność elektryczną, stopień twardości i punkt topnienia.

Czy to jest takie trudne ?
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Diwne znaki .

Post autor: Spooky Fox »

Voozie pisze:Ja tam się nie znam, ale myślę, że ramka pękła.

A więc proszę - szatan i złe astralne mrówki, uciekaj na Alaskę. Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku.
Spock pisze:Musisz sprawdzić, czy są jakieś mikropęknięcia, zbadać rozkład naprężeń, zmierzyć przewodność elektryczną, stopień twardości i punkt topnienia.

Czy to jest takie trudne ?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Przepiękny temat. Jakże mi tutaj takich brakowało xD

Tak, mój drogi, nowy forumowiczu - RAMKA CI PĘKŁA.

Ja bym radził z tą ramką iśc do jakiejś wróżki. To lepsze niż to, co zaproponował Spock.

Ja bym z chęcią temat przeniósł do "ZAGADEK LUDZKOŚCI". Co ty na to Spock? :D
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Diwne znaki .

Post autor: cleric »

juz dajcie spokoj. ramka pekla bo pewnie byla uszkodzona, bo wnioskuje ze rozeszla się w miejscach gdzie stykaja się deseczki. spooky, nie przesadzasz aby?
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Diwne znaki .

Post autor: Spock »

No dobra. Czasem, zwłaszcza w górach, występuje zjawisko nagłego pękania szkła i ceramiki. Ma to związek z ciśnieniem atmosferycznym i elektrycznością statyczną w powietrzu. Głównie przed burzą.
Szczegółów nie znam, więc jak chcesz wiedzieć więcej, to szoruj do laboratorium.
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: Diwne znaki .

Post autor: Crowley »

Z czego była wykonana owa ramka? To by nam bardzo pomogło:p
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Diwne znaki .

Post autor: |-_-| »

Przestańcie żartować... to na pewno szatan za tym stoi. ;)
Zablokowany

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”