Czy to OOBE?

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
spadak
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2014-07-12, 22:54

Czy to OOBE?

Post autor: spadak »

Witam serdecznie :-)
Dzisiejszej nocy a właśiwie o poranku miałem dziwne doświadczenie,obudziłem się wstałem podszedłem do TV ,wszystko wyglądało realistycznie,na biurku było w nieładzie artystycznym porozrzucane rzeczy...jeden element mi nie pasował niebieska karteczka podnoszę ją,i wiem że to sen "budzę się"...
Kładę się spać po raz 2 gi ;-) znowu to samo wchodzę do drugiego pokoju i patrze nieznajomy mężczyzna...wiem że to sen budzę się,kładę się jeszcze raz zasypiam...sen- jacyś ludzie we śnie uświadamiam sobie że śnię "budzę się patrze" na zegarek jest godzina 8:17 rano,uświadamiam sobie że się spóźnię na umówione spotkanie na 9:30...budzę się
Już w świecie rzeczywistym o 5:17...
Pierwszy raz miałem coś takiego jak sen w snach ...i dlatego zastanawiam się nad tym "fenomenem"
i oczywiście pytanie czy kogoś z szanownych kolegów lub koleżanek spotkało podobne doświadczenie.
Dziękuje z góry za odpowiedź i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Czy to OOBE?

Post autor: Pandemonium »

Jasne, to normalne. Wiele osób miewa coś takiego. Prawdopodobnie to kwestia przemęczenia i stresu.
spadak
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2014-07-12, 22:54

Re: Czy to OOBE?

Post autor: spadak »

Jasne,i tą kartkę której w świecie rzeczywistym nie było dostaję po oddaniu tv do naprawy...
być może że jest to wynik stresu...być może nie...ktoś jeszcze?
;-)
sen we śnie głęboko na 4 "przebudzenia" w trakcie snu gdzie śpiś i dalej się wybudzasz?...tak?...masz tak? i wiele osób ma?...to czekam na kolejne osoby...
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Czy to OOBE?

Post autor: Pandemonium »

Kolego nie tym tonem, bo się obrazimy. Skoro wchodzisz tutaj, żeby ktoś ci potwierdził bezkrytycznie twoją tezę to trafiłeś na złe forum. Po za tym jaka kurde karteczka? Weź przeczytaj swojego pierwszego posta i powiedz, gdzie dałeś informację o tym, że dostałeś jakąś karteczkę z serwisu? Człowieku, masz pretensję, że nie czytam Ci w myślach? Nie odpowiada Ci moja teza o przemęczeniu? Więc czekasz na kolejne osoby, które potwierdzą twoje majaki? Co to za idiotyczna logika?

Istnieje coś takiego jak podświadomość. Jeżeli to co mówisz jest prawdą, prawdopodobnie widziałeś tę karteczkę na żywo wcześniej, choć możesz tego nie pamiętać. A czy jest to częste? Cóż. Ja tak miałem parę razy w ciągu swojego życia więc skoro ja - to pewnie też i masa innych.

Sen to sen. Szukanie logiki i odpowiedzi w nocnych marach jest jak szukanie pomidorków koktajlowych u mechanika. (podczas snu ośrodek odpowiedzialny za logiczne myślenie jest "dezaktywowany" sic!)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Czy to OOBE?

Post autor: Ivellios »

Pandemonium kolega widocznie urwał się z którejś z grup "paranormalnych" na Facebooku ;)

Mnie też się od czasu do czasu zdarzają podobne sny. Jestem w domu, szykuję się na coś, patrzę na zegarek - "o k***a nie zdążę" albo "fuck, przegapiłem to i tamto" i po jakimś czasie się budzę, patrzę, siódma rano - uff! Praktycznie zawsze jednak jest to związane z zaplanowanym na dany dzień i na konkretną godzinę wyjazdem lub innym działaniem.

Efekt stresu (nawet lekkiego), związanego z nadchodzącym zaplanowanym wydarzeniem. Nie ma w tym nic, ale to naprawdę absolutnie nic paranormalnego.
Awatar użytkownika
Darti
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 78
Rejestracja: 2011-10-07, 15:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czy to OOBE?

Post autor: Darti »

Umysl ma zdolnosci to przewidywania zdarzen i czasami przekazuje je nam w snach, sam mialem takich sytuacji mnostwo (Niepozorny sen w ktorym sni się jakas sytuacja, nastepnie po nieokreslonym uplywie czasu [Czasami moze byc naprawde dlugi] zaczynam kojarzyc obraz, doslownie taki sam jak w snie, albo po prostu go odgrywam)

Czesto przeslania nie maja wiekszego znaczenia, ale gdyby odpowiednio pokierowac umyslem, trenowac z nim to kto wie :)
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Czy to OOBE?

Post autor: IteratorZX81 »

Ja tak miałem, Darti. Rok przed komunią córki kuzynki śniło mi się to wydarzenie, że tańczyła w białej komunijnej sukience przed kościołem, rok później jestem zaproszony na tą komunię i dokładnie ta sama sytuacja. Kościół też wyglądał tak samo nawet mimo że w okolicy tego kościoła nigdy nie byłem.

Ostatnio też coś podobnego miałem, ale to bardziej osobiste więc nie będę zdradzał szczegółów.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”