Kilka pytań o odprowadzanie zmarłych

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
ZdzisławZdzisławski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: 2014-08-23, 02:12
Komentarze: 11

Kilka pytań o odprowadzanie zmarłych

Post autor: ZdzisławZdzisławski »

Jakiś czas temu na antenie Radia Paranormalium usłyszałem o odprowadzaniu zmarłych i powiem szczerze, zaciekawił mnie ten temat. Czy orientuje się ktoś, jak się do tego zabrać? Czy jest do tego niezbędne wyjście poza ciało, czy może istnieje jakaś technika która nie wymaga OOBE? Jak sprawdzić, czy dany zmarły potrzebuje pomocy?

Sporo też słyszałem o znakach od zmarłych. Czy takie odprowadzenie lub w ogóle nawiązanie kontaktu może dać szansę, że te słynne znaki się otrzyma?
Amadeusz
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2019-06-08, 15:45
Komentarze: 1

Re: Kilka pytań o odprowadzanie zmarłych

Post autor: Amadeusz »

Nie, nie jest. OOBE? to ciekawe. znam takich co już za pomocą jogi odprawiają istoty z tego świata. :/
Od kilku lat praca tzw."energią" , "uzdrawianie" to najmodniejszy kierunek kursów po byciu trenerem personalnym. (przykre)


Są techniki odprowadzania istot. Jednak należy mieć pewien dar.
Bez tego otrze się Pan o historie z mchu i paproci.
Mnie też od zawsze interesowała ta tematyka .
Moim nauczycielem był były kościelny egzorcysta i chyba jeden z najlepszych a obecnie już nieżyjący.
Bardzo ciekawe techniki ale oparte głównie na wrażliwości , zdolnościach i możliwościach paranormalnych ucznia.
Nigdy nie powiedział że wiedza którą przekazuje jest skończona. Przyjdzie czas że bedę czuł że można poprawić lub rozwinąć technikę.
Powiedzenie: im wyżej będziesz sięgał światła tym większy rzucisz cień. Tyle lat a wciąż w głowie.
Im bliżej będziesz światła i nauki tym trudniejsze zadania przed Tobą.
I to jest prawda.

Byłem też osobiście w ramach praktyki aby podejrzeć jakie błędy popełniają np. egzorcyści kościelni.
To największe bagno w jakim może się Pan wytaplać będąc podczas takich egzorcyzmów a efektów nie ma albo są przejściowe.

Oni popełniają dwa główne błędy ale nie o tym tutaj na pewno pisać nie będę.
Obecnie Watykan naprodukował egzorcystów ze swoją posługą ponieważ nie dają rady obecni ze starej szkoły.
Nowa szkoła miała być bardziej otwarta na świeckość na patrzenie nie poprzez pewne ukryte dogmaty religii ale nic z tego... Skostniałe zastępy umysłów zamkniętych na piekło i mają problemy w wielu przypadkach.
Niestety z nowej linii papieża czarnego Franciszka egzorcystów jest może dwóch. To bardzo wysocy rangą urzędnicy kościelni.
To co może Pan przeczytać obecnie w prasie , że zwiększenie ilości księży zajmujących się tą tematyką w parafiach czyli posługi egzorcysty wynika z większej nadaktywności "szatana" to mit.
Nie dają rady od zawsze ale wynika to że latami popełniali błędy i nagromadzili mnóstwo niekorzystnych czynników podczas swojej pracy.
To spora tematyka ale oparta głównie na mierze że walczą z "szatanem" którego zwyczajnie nie ma.
O tym że piekła nie ma mówi sama głowa Jezuitów w Watykanie.
Przperaszam ze a tu o polityce... ale to też ważny czynnik...

Pytanie czy Pan ma zdolności gdyż wymagana jest pewna wrażliwość w percepcji zmysłu.
Każda dusza którego Pan napotyka "w przestrzeni" wymaga interwencji.
Jezęli trafi Pan na Poltergaista żadne OOBE czy joga Panu nie pomoże.
Poltery wymagają innego podejscia.
Są dwie techniki pracy z Polterami.
Poltery to nic innego jak dusza ale umiejętnie operująca energią stąd większość z tego forum po usłyszeniu Poltergaist dostaje dreszczy.
Jestem w posiadaniu filmu z oczyszczania gdzie w pomieszczeniach znajduje się Polter i widać jak zachowuje się Polter.
Od dźwięku poprzez krzyk, aż po manifestacje przedmiotów.
Niestety firma w której był Polter nie zezwoliła i nie chce być kojarzona z takimi zjawiskami i ten film służy jako dowód i lekcja jak pracuje się z duszą o większych możliwościach. Jest w moim prywatnym archiwum.

Wchodzenie w interakcje z duszą jest specyficzne i wymaga na pewno silnej psychiki i zdrowia psychicznego.
DLaczego o tym pisze. Ponieważ cały czas operuje Pan na bardzo cieńkiej granicy co jest prawdą a co złudzeniem umysłu.
Wielu ludzi z którymi miałem kontakt a "zajmują" się szeroko pojętym oczyszczaniem ma własne problemy egzystencjalne w tym depresje która wyklucza pracę i skreśla taką osobę.
Natomiast takie osoby są pewne że pomagają a czynią sobie i innym krzywdę.

Znam osobiście kilka przypadków w których adepci szkoleń i kursów u "Pani Krystyny" jak odprowadzać byty albo wymyślali historie dla podkręcania atmosfery albo bawili się w wywoływanie co później kończyło się w dwóch przypadkach szpitalem psychiatrycznym.
Nie wierzcie w kursy dniowe czy weekendowe. To zwykłe wyciąganie z Was pieniędzy i podbijanie ego prowadzącego.

Nauka trwa tyle ile uzna nauczyciel. (o ile Pan takiego znajdzie)
Dobry i zwinny uczeń z darem potrafi pracować przy wsparciu nauczyciela już po 2-3 latach nauki.
Nie chodzi o wiedzę a bardziej o praktykę a na to trzeba czasu.
PRZEDE WSZYSTKIM nauczenia się operować strachem.
Strach w człowieku wzbudzony przez istotę powoduje , że możemy zapomnieć o odprowadzaniu.
To też jest szeroka tematyka którą należy dokładnie przeanalizować.
Nie okazywanie strachu zaraz po silnej psychice to jeden z najważniejszych czynników.


Przestrzegam przed ludźmi których wiedza kończy się na czytaniu książek i oglądania Youtuba.

P.S a wie Pan ile błędów popełniają egzorcyści opierając prace swoją na złych tłumaczeniach?
Ja tylko w tym przypadku oprę się o religię.
Stąd szersze patrzenie na wszechświat Franciszka i na sprawy energii. On dobrze wie w co gramy.
Niestety mimo że Jezuici dobrze wiedzą złamać kręgosłupa wiary nie mogą ot wielka tajemnica wiary. a dokładnie tajemnica w co wierzą.!!!


Papież Franciszek zaaprobował zmiany w modlitwie "Ojcze nasz"

O tym, dlaczego konieczna jest zmiana w tekście modlitwy "Ojcze nasz" papież Franciszek mówił m.in. podczas audiencji na placu św. Piotra na początku maja tego roku. Tłumaczył wówczas, że uchwycenie dokładnego znaczenia oryginalnej greckiej wersji modlitwy jest bardzo trudne i że „wszystkie współczesne tłumaczenia są trochę kulawe”. Mówił również, że nie można zgodzić się ze stwierdzeniem, że to Bóg kusi człowieka i należy pamiętać o tym, że to szatan skłania ludzi do grzechu. Podkreślił wówczas, że w trudnych chwilach Bóg czuwa przy nas i nas umacnia.

W nowej wersji modlitwy "Ojcze nasz" fragment "Nie wódź nas na pokuszenie" ma zostać zastąpiony słowami: "Nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie". Papież Franciszek zaaprobował jednak zmianę w języku włoskim. O tym, czy tekst modlitwy "Ojcze nasz" zmieni się także w innych wersjach językowych, zadecydują kościoły narodowe, a nie Watykan - informuje "Rzeczpospolita".
Amadeusz
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2019-06-08, 15:45
Komentarze: 1

Re: Kilka pytań o odprowadzanie zmarłych

Post autor: Amadeusz »

A to m.in co daje nam taka nauka.

- zmiana trybu życia (więcej nieprzespanych nocy)
- problemy z akumulacją własnej energii życiowej (częściej trzeba robić przerwy w pracy i spędzać czas z przyrodą takie "ładowanie akumulatorów")
- nauczenie się podejścia do życia w którym większość czasu będzie dominować wymiar śmierci i krzywda ludzka.
- nauczenie się braku empatii i zrozumienia czynników zachodzących w otoczeniu
- problemy w związkach ( w związku )
- szanowanie uczucia miłości i pielęgnowanie tej materii (z dużo większą troską)
- znaczne pogorszenie się stanu zdrowia ogólnego w pierwszych miesiącach pracy
- utrzymywanie własnego EGO na niskim poziomie. (po pierwszych sukcesach znaczących przyjdą porażki)
- ciągła kontrola stanu psychicznego (poznanie swoich granic)
- utrata znajomych a na pewno części środowiska.
- w pierwszych miesiącach nasilona wrogość zwierząt wobec nas (zauważalne znacząco)

czy są plusy?

- ogromna siła w rozumieniu istoty życia i daru jakim jest.
- nauka wielowymiarowości świata
- nauczenie się na nowo słowa: miłość
- dystans do świata i z czasem wewnętrzny spokój podyktowany silnym przekonaniem o nieśmiertelności duszy. (brak lęku przed śmiercią)
- zderzenie się ze światem niewidzialnym i namacalne poczucie jego istnienia (czyli jak w liturgii poznanie stwórcy świata widzialnego i niewidzialnego)
- to co przetrwa jak związek, znajomości ,siła zakorzenią się na stałe w człowieku z nową energią.
- satysfakcja z pierwszych sukcesów po pierwszej ciężkiej istocie.
- pomoc innym ludziom
- szczęście i satysfakcja.

Pozdrawiam
Anka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2019-10-16, 12:31

Re: Kilka pytań o odprowadzanie zmarłych

Post autor: Anka »

Witam,
Bardzo ciekawie Pan to wszystko opisal. Czy mozna taka nauke wytrenowac czzy jest to dar, ktory albo się ma albo nie? Pan pisze, ze nna to potrzeba duzo czasu, ale chyba do tego nadaja się ludzie, ktorzy maja tzw. powolanie, i silna psychike itp itd. Czyli nie kazdy. Bardzo milo by bylo z Panem podyskutowac, szczegolnie na temat, co na takie praktyki mowi biblia. Jak Pan tO widzi.
Pozdrawiam
Anka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2019-10-16, 12:31

Re: Kilka pytań o odprowadzanie zmarłych

Post autor: Anka »

Nowa szkoła miała być bardziej otwarta na świeckość na patrzenie nie poprzez pewne ukryte dogmaty religii ale nic z tego... Skostniałe zastępy umysłów zamkniętych na piekło i mają problemy w wielu przypadkach.

To co może Pan przeczytać obecnie w prasie , że zwiększenie ilości księży zajmujących się tą tematyką w parafiach czyli posługi egzorcysty wynika z większej nadaktywności "szatana" to mit.
Nie dają rady od zawsze ale wynika to że latami popełniali błędy i nagromadzili mnóstwo niekorzystnych czynników podczas swojej pracy.
To spora tematyka ale oparta głównie na mierze że walczą z "szatanem" którego zwyczajnie nie ma.
O tym że piekła nie ma mówi sama głowa Jezuitów w Watykanie.

Co Pan na to? Jest pieklo czy go nie ma?
Amadeusz
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2019-06-08, 15:45
Komentarze: 1

Re: Kilka pytań o odprowadzanie zmarłych

Post autor: Amadeusz »

Nie ma. Piekła nie ma.
O tym można dowiedzieć się z każdej sesji w której istota odprowadzana na zadane pytanie o to czy jest piekło. Zawsze odpowie piekło jest na ziemi.

EVIL - LIVE to taka znana forma porównania.

Nie chcę tutaj mówić nic złego na temat jakiekolwiek religii czy jej odłamów, jednak budowanie strachu powoduje że człowiek boi się wyjść po za pewne ramy myślowe. Nie szuka. Ma wpisany strach od małego.
Strach pozwala sterować osobą, wiernym.
Proszę sprawdzić kto to jest PARAFIANIN w sjp. (W słowniku języka polskiego) Myślę że komentarze będę zbędne https://sjp.pl/parafianie

Zarządzanie strachem to jeden z politycznych trików.

Proszę zwrócić uwge na słowa samego papieża który powiedział że piekła nie ma. Później szybko prostował to jeden z generałów jezuickich. Że to może nie do końca tak miało wybrzmieć.. Oni dobrze wiedzą.

Co na takie praktyki mówi Biblia? Myślę, że nie trzeba szukać odpowiedzi daleko. Tacy ludzie jak ja uznawani są za szarlatanów. Gdybysmy wrócili do dawnych czasów płonął bym na stosie. Myślę że większość użytkowników tego forum też.
Biblia w obecnej formie jest tak zniekształcona w swoim przekazie ,że nie opierał bym się na wielu jej tłumaczeniach. Od setek lat modlono albo źle zinterpretowano słowa modlitwy która do dziś w naszym kraju nadal jest w starej wersji. Franciszek obecnie dokonał korekty i w końcu wierny który rozumie słowa które wypowiada modli się do Stwórcy a nie do tego którego po pierwsze nie ma a po drugie nie musi wodzić go na pokuszenie. Biblie Proszę pamiętać że , przepisywano ja setki razy i tym zajmowali się mężczyźni więc np.rola kobiet jest tam sprowadzona do zera. No prawie. Nie uświadczy Pani np. apostołek.
Słynny celibat.... Będziesz siedział w celi bracie. :). Tam nigdy nie wspominano o celibacie... Jest on wyłącznie wytworem, forma prawna ,zabezpieczenie aby pieniądze kościoła w nim pozostały. To długi temat i wolę się skupić na duchowości i przy niej pozostać.

Co do nauki. Na pewno dar jest ważny. Można wyuczyc się pewnych działań mając chęci. Jednak na pewnym etapie w dalszej nauce może się okazać, że jesteśmy ślepi i głusi. Ale tak, można się nauczyć podstaw pracy a przede wszystkim zrozumieć świat nie mając początkowo zauważonych predyspozycji/ daru. Pewne nauki i doświadczanie przychodzi wraz z rozwojem duchowym. Wiec tez nie możemy wykluczyć ,że nasz ukryty dar zostanie uruchomiony z czasem

Nauka tej materii wymaga czasu z jeszcze jednego powodu. Nie każdy jest gotowy doświadczyć odrazu odczucia w którym istota wchodzi z nami w interakcje. I nie mówię tutaj o samym fakcie przebywania w miejscu gdzie istota jest. Składa się na to wiele czynników w zależności od potencjału energii istoty oraz umiejętności operowania nią. Takim przykładem może być Polter który proszę mi wierzyć operowanie energią ma na wysokim poziomie. Dusza taka potrafi przez dotyk , dźwięk, manifestacje , ruch przedmiotów zakomunikować że jest a to właśnie Pani staje się w tym momencie numerem jeden w relacji z taką dusza. To nie jest DIABEŁ, SZATAN itp. to normalna dusza taka jak ja czy Pani jednak z silnym potencjałem energii. Oczywiście, dusza która posiada takie możliwości wbrew pozorom nie jest jakaś rzadkością ponieważ taką dusza niczym nie różni się od takiej która się troszkę zagubiła lub nie odeszła z jakiegoś powodu. Ja w ostatnich dniach miałem okazję pracować głównie z takimi istotami. Czasem dusza się troszkę zapętli w swojej egzystencji i tą energią o niższej wibracji potrafi manipulować. Jednak aby nie bać się, zrozumieć musi być nauczyciel który będzie z Panią pracował i pilnował aby strach u Pani nie wziął góry.
A trwa to tyle ile wymaga uczeń. Poprostu nie można przejść dalej kiedy uczeń odczuwa strach.

Psychika na pewno musi być na zdrowym poziomie. To na nauczycielu spoczywa fakt aby jego uczeń albo w jak najlepszym zdrowiu zakończył przygodę z "duchami" albo ja rozwijał w zgodzie z własnym zdrowiem.
To na pozór wydaje się mało prawdziwe jednak wchodząc w interakcje z duszami w sposób przekazany przez nauczyciela naprawdę zaczynamy "pracować". I oczywiście ktoś powie ja tam w to nie wierzę. Ma prawo i do tego.

Obecnie jest jeden uczeń ze mną który poznaje metody pracy od około 8 miesięcy i jak na razie nauczył / nauczyła się operować własnym strachem. Rozumieniem istoty ,że żadna nie usiłuje jej skrzywdzić tylko zwyczajnie podjąć "rozmowę". Nie ma złych dusz. Są tylko dusze które posiadają różne potencjały energii.
Każdy taki potencjał ma na nas różny wpływ i tego należy się nauczyć a wtedy mija strach a jak on mija możemy zacząć rozumieć dusze.
A później to już same cuda się dzieją... Co dusze potrafią przekazywać, jak ostrzegają bliskie im osoby, jakie potencjały informacji posiadają...
Często zmieniamy historię żyjących ludzi , całych rodzin którzy kogoś stracili w wypadku, przy porodzie, w chorobie. Dusze przekazują słowa klucze które znają wyłącznie bliscy zmarłego, czasem opisują całe zdarzenia, za coś przepraszają... Dają zrozumienie sytuacji... a Czasem wspólnie płaczemy...


Każdy pyta się czy bym poszedł o 24.00 na cmentarz. A pewnie że bym poszedł ma swoisty przyjemny klimat. A jedynie czego bym się bał to ludzi a nie dusz. Tam nie ma odsuwajactch się nagrobków czy zombie. Prędzej napotka Pani wandali którzy dadzą młotkiem po głowie. Oczywiście taki cmentarz ma inny potencjał energii niż plac zabaw ale nie popadamy w paranoję. Jeżeli wiemy co jest ,czujemy to naszym ciałem, głową to znaczy ,że rozumiemy ten świat i jesteśmy bezpieczni na tyle na ile chcemy my sami.

Przepraszam za ogolny bałagan myślowy ale tak mam.
Cymande
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2020-03-03, 12:12

Re: Kilka pytań o odprowadzanie zmarłych

Post autor: Cymande »

Mądrego to i dobrze poczytac. Zgadzam się w 100% ze wszystkim...

A na cmentarz nocą też poszedłbym bez problemu. Ludzie boją się przez jakieś głupie filmy o duchach i zombie, a cmentarz tak naprawdę nie jest miejscem groźnym, to miejsce spoczynku i spokoju. I powiem szczerze że jeśli ktoś szuka chwili spokoju i chce takiego wewnętrznego spowolnienia i zadumy, to nie ma chyba wiele miejsc energetycznie ku temu sprzyjajacych bardziej niż cmentarz. Zwłaszcza taki poza miastem.
Marlena

Re: Kilka pytań o odprowadzanie zmarłych

Post autor: Marlena »

Witam pana serdecznie 😊 właśnie się dowiedzialam ze posiadam dar odprowadzania dusz i że głównie dusze dzieci do mnie przychodza dodam że od zawsze śnią mi się zmarli mógł by mnie Pan poprowadzić w tym temacie jakieś rady 😊 maelena93@wp.pl
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”