Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
kaszunia1
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 137
Rejestracja: 2009-12-30, 23:57
Lokalizacja: janowiec wlkp.
Komentarze: 1

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: kaszunia1 »

i zawsze o tej samej godzinie??? a ktoś z twojej rodziny zmarł w ostatnim czasie albo ktos blski????? no bo faktycznie skoro 4 trzeźwe osoby widzialy i slyszaly to samo to jest dziwne...
martinka2244
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2009-12-26, 02:00

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: martinka2244 »

Może się powtórzę, ale ten post akurat pasuje do tego co pisałam...
Ostatnio u mnie w domu dzieją się dziwne rzeczy. W moim mieście (Gravesend) średnio co 3 domy są nawiedzane, ale w różnym stopniu. Sytuacja u mnie, zaczyna powoli mnie przerażać. Na przykład dzisiaj obudziłam się i krzesło, które stoi przy biurku, i które obróciłam w stronę łóżka odruchowo przed pójściem spać, ale wiedziałam jak stoi, rano było obrócone w stronę biurka, a szkatułka, która jest za moim laptopem była otwarta co zdarzało się dotychczas tylko wtedy, kiedy śniła mi się moja zmarła babcia, do której należała ta rzecz.
Codziennie w nocy przebudzam się po kilka razy, czuje straszne zimno i odczuwam kogoś obecność. Słyszę często stukanie palcami po biurku albo po półce lub, że ktoś siedzi na krześle w moim pokoju i mnie obserwuje, ciężko dysząc. Kilka razy z moją siostrą słyszałyśmy jakby ktoś schodził po schodach, czy wchodził, u mnie gaśnie często telewizor i włącza się z powrotem (teraz go schowałam, bo mnie to denerwowało). Dzisiaj siedziałam przy laptopie i pisałam z moją koleżanką na gg. Usłyszałam przeraźliwy huk jakby coś ciężkiego spadło z półki za mną. Obróciłam się szybko i wszystko było w jak najlepszym porządku!
W łazience na parterze podczas prysznica, można się albo poparzyć albo zamarznąć mimo tego, że piec, który ogrzewa wodę pracuje poprawnie. Kiedy woda staje się lodowata można zauważyć, że kran nad umywalka nieopodal prysznica jest odkręcony i woda leci z niego delikatnym ciurkiem. Po prysznicu para osiada na lustrze, w którym widnieją odbite dłonie lub ogromna gwiazda...
Wszystko to zauważyliśmy po wprowadzeniu się, ale nie zwracaliśmy na to uwagi. Zawsze znajdywało się jakieś wytłumaczenie. Kiedy zaczęłam pisać opowieść o czarnej magii i nawiedzaniu, przez co oglądam wiele filmików w internecie na temat takich zjawisk i czytam artykuły, wszystko się nasiliło. Nie tylko ja to odczuwam.
To coś co nawiedza nasz dom to według mnie demon, który się mnie uczepił, bo z tego co wiem duchy nie są aż tak złośliwe i nie rosną w siłę z czasem...
W mojej sypialni śpię nieraz z moim chłopakiem i w nocy z piątku na sobotę przebudziłam się, poczułam znowu chłód, przytuliłam się do mojego chłopaka i obudziłam go. Usłyszałam bowiem, że ktoś obraca się na moim krześle i dyszy jakby ze zmęczenia. Kiedy obudził się mój facet wszystko się uspokoiło, a on sam nie wierzył mi w to co się wydarzyło.
Nie wiem już co mam robić. Zwracać na to uwagę i starać się jakoś to rozwiązać, czy minie to z czasem?

No i proszę! Drzwi od pokoju właśnie same się otworzyły!!!!!!
Awatar użytkownika
kaszunia1
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 137
Rejestracja: 2009-12-30, 23:57
Lokalizacja: janowiec wlkp.
Komentarze: 1

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: kaszunia1 »

Martinka prosze cie nie zwlekaj z tym. Idź do swojego chłopaka, albo przebywaj z kimś w tym momencie i jutro idz do egzorcysty nawet jeżeli to kłóci się z twoimi przekonaniami. Nie masz nic do stracenia. TO NIE SĄ ŻARTY
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: Kryptozoolog »

Nie wzywaj egzorcysty, to nie demon.
Jest to bardzo pospolity poltergeist. Lepiej ściągnij do siebie łowców duchów, którzy prowadzą z tym programy. Mają bardzo dobry sprzęt, dzięki któremu (zwłaszcza w nocy) będą nagrywać cały dom kamerami, podstawiać dyktafony i parę już nie tak pospolitych urządzeń. Może uda wam się coś zarejestrować.
Awatar użytkownika
kaszunia1
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 137
Rejestracja: 2009-12-30, 23:57
Lokalizacja: janowiec wlkp.
Komentarze: 1

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: kaszunia1 »

kryptozoolog, ale jak zdołają wypędzić tego poltergeista??? Egzorcysta to najprostszy sposób a nóż widelec pomoże.
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: Kryptozoolog »

Zależy jeszcze jaki egzorcysta.
Z tego co wiem księża są tylko od zwalczania demonów różnymi świętymi rzeczami, jednak na poltergeista to nie zadziała. Zajrzę do mojej biblioteki w dziale duchów. Tam na pewno jest coś o poltergeistach, jestem pewien że takie księgi kupowałem.
Awatar użytkownika
kaszunia1
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 137
Rejestracja: 2009-12-30, 23:57
Lokalizacja: janowiec wlkp.
Komentarze: 1

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: kaszunia1 »

zajrzyj zajrzyj trzeba dziewczynie pomóc bo nam się zamęczy psychicznie
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: Kryptozoolog »

Dobra, dobra już tam pędzę... jest po drugiej stronie domu, więc spokojnie :P

-- 2010-01-07, 17:30 --

Poltergeist występuje w obecności jednej osoby. Osoba taka to najczęściej dziewczyna w okresie dojrzewania czyli do 17 lat. Wpływa ona (nieświadomie) na otaczające ją środowisko. To może samo zniknąć po upływie kilku miesięcy i nie należy się tym zbytnio przejmować gdyż może to doprowadzić do paranoi. Możliwe że posiadasz zdolności psychokinetyczne.
martinka2244
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2009-12-26, 02:00

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: martinka2244 »

Jesteś pewien, że to poltergeist? Być może to ja. Mam akurat 17 lat... Nie miałam nigdy jakiś zdolności psychokinetycznych, chociaz nie wiem czy to co mi się zdarza można nazwać psychokineza...
Zdarza mi się mieć przerażające rożne prorocze sny, ale nigdy nie myślałam, że mogę wywołać takiego typu zdarzenia :/
Raz udało mi się "uratować" koleżankę. Śniło mi się, że przechodziła pod rusztowaniem a spod niego wystawał szablon sklepu i dziwnie zwisał. Szablon spadł na nią i wbił jej się w głowę! Rano poszłam sprawdzić, czy przy sklepie jest rzeczywiście rusztowanie... Nie było go. Po miesiacu zaczął się remont tego właśnie sklepu i któryś z robotników uszkodził szablon! Za każdym razem kiedy przechodziłyśmy obok tego miejsca, starałam się, żeby omijała ogromnym lukiem rusztowanie. Po dwóch tygodniach rusztowanie zdjęli i oczywiście szablon.... Poczułam się naprawdę dziwnie. Śniła mi się też śmierć mojego wujka tydzień przed jego rzeczywistą śmiercią. Okazało się, że zmarł w dokładnie taki sam sposób jak opisałam mojej rodzinie! Umarł na zawał, upadając na podłogę przy swojej żonie.
Nie wiem czy może to mieć jakikolwiek związek z tym co się dzieje w moim domu :(
Awatar użytkownika
kaszunia1
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 137
Rejestracja: 2009-12-30, 23:57
Lokalizacja: janowiec wlkp.
Komentarze: 1

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: kaszunia1 »

faktycznie to może być sensowne wyjaśnienie. Jeżeli wszystko się zgadza to możliwe że to świadczy o twoich zdolni=ościach psychokinetycznych
Awatar użytkownika
antishfull
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2010-02-03, 00:14

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: antishfull »

witam wszystkich, mnie natomiast obudził czyjś oddech nad moim uchem, czyjś, jednak w pokoju byłam sama. Ja tak ni z gruch ni z pietruchy, bo większość for o filmie "Paranormal Activity" zostało zamkniętych, a wciąż zadaję sobie pytanie, czy ten film jest autentyczny, a właściwie, czy nagrania są autentyczne, tylko nie mam pojęcia czy dobrze wnioskuję. Znalazłam pewną wzmiankę o tym filmie na pewnym portalu gdzie mogłam go obejrzeć, mianowicie :"PRAWDZIWY HIT 2009 ROKU!!! - jako pierwszy film w historii pobił Blair Which Project - budżet filmu wyniósł zaledwie 11 tys. dolarów a na jego kinowy dochód wynosi ponad $107 MLN! Młoda para podejrzewa, że ich dom jest nawiedzony przez jakąś złowrogą istotę. Organizują więc monitoring, aby uchwycić dowody na to, co się dzieje, kiedy śpią. Ich nagrania z monitoringu oraz amatorskich filmów wideo zostały zmontowane w 99-minutowy, pełnometrażowy film fabularny. Okazuje się, że część materiału filmowego jest wręcz niewiarygodna, a interpretacja przedstawionych wydarzeń pozostawiona jest widzowi. DODANO 3 RÓŻNE ZAKOŃCZENIA FILMU: ORYGINALNE, KINOWE I ALTERNATYWNE" Tak, więc wydaje mi się, że ta wzmianka jest dosyć konkretna i rzetelna, więc ze zdania " Ich nagrania z monitoringu oraz amatorskich filmów wideo zostały zmontowane w 99-minutowy, pełnometrażowy film fabularny." wnioskuję, iż skoro film został zmontowany z amatorskich nagrań, a na końcu filmu jest z dedykacją i ich wspólnym zdjęciem(!), zdjęciem na którym jest Katie i jej mężczyzna(mówię mężczyzna, bo nie wiem czy byli małżeństwem oficjalnie), którzy tym samym byli na nagraniach, więc oto cały mój dylemat. Możecie mi pomóc w rozwikłaniu zagadki? Przepraszam, że tak jakby nie na temat.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: |-_-| »

Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: Leanna »

A co jeśli powiem, że kiedy przechodziłam obok cmentarza, akurat przy małych grobach dzieci, ktoś mnie popchnął (ktoś kogo nie było) i skręciłam kostkę? A i powiał wtedy cholerny wiatr
Yanglegend
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 2010-01-24, 21:12

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: Yanglegend »

A co jeśli powiem, że kiedy przechodziłam obok cmentarza, akurat przy małych grobach dzieci, ktoś mnie popchnął (ktoś kogo nie było) i skręciłam kostkę? A i powiał wtedy cholerny wiatr
Powiem - patrz kur)(a pod nogi.

Swoją drogą nie widzisz aur duchów?
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: Leanna »

Nie potknęłam się. W tym rzecz. Dokładnie czułam, że ktoś/ coś mnie popchnęło. Padłam prawie twarzą na beton, gdyby nie ręce. Obejrzałam się jedynie do okoła i nikogo tam nie było. To ze widzę aury tutaj nie pomoże, bo byłam rozkojarzona i szukałam tego cholernego złoczyńcy. A wiatr powiał dopiero po wszystkim, a koordynacji ruchowej nie mam w żaden sposób zaburzonej.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: |-_-| »

Wiesz... aż wstyd się przyznać, ale ja sama potrafię się przewrócić na prostej ścieżce. :lol: Więc nie zdziwiłabym się, gdyby Tobie coś takiego się przytrafiło, a wrażenie, że ktoś Cię popchnął po prostu sama sobie dopowiedziałaś.

Aczkolwiek, według mnie na cmentarzu jak najbardziej można spotkać "gości", dlatego to już kwestia Twojej wiary...
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: Leanna »

Być moze i macie rację, ale byłam przekonana że ktoś mnie popchną. Wyraźnie czułam nacisk na plecach.
No ale to fakt, mogę się mylić :)

A ja wiem swoje i tego się trzymam :P
Yanglegend
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 2010-01-24, 21:12

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Post autor: Yanglegend »

Moim zdaniem popchnął Cie duch, bo chciał Ci coś przekazać. Coś na prawdę istotnego i mistycznego, musisz wypatrywać kolejnych prób kontaktu od tej istoty, ponieważ ta informacja zmieni Twoje szare życie.

Jesteś wyjątkowa i dlatego owy byt wybrał właśnie Ciebie!
Z pewnością w drodze do poznania rozwiązania tej zagadki spotka Cię masa epickich przygód nie z tego Świata.
Ostatnio zmieniony 2010-02-06, 17:05 przez Yanglegend, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”