kontrola nad wiatrem

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
Awatar użytkownika
Garest
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 145
Rejestracja: 2014-02-10, 23:24
Lokalizacja: Polska
Komentarze: 1

kontrola nad wiatrem

Post autor: Garest »

nauczylem się w astralu takiej zdolnosci ze wypuszczam zregulowana ilosc energi z palcy co powoduje wprawienie czasteczek w ruch obrotowy tworzac cos w stylu kuli energi
probowalem przeniesc te umiejetnosc w rzeczywistosc i nieumiem utrzymac kontroli nad obrotami by energia stala się widzialna badz tez zeby moc nia "uderzyc"
ostatnio z kolega szedlem wzdluz drogi wialo tak ze czapki z glow lataly stwierdzilem ze sproboje jeszcze raz co się okazalo wiatr calkowicie ustal gdzie 10 metrow dalej flaga wygladala jakby mialo ja wyrwac a ja czulem jak wiatr zbiera się i zatacza kola w mojej dloni gdy podszedlem do tej flagi opadla choc wszyscy wokol wygladali jakby latali z wiatrem .. ;D ktos wie moze jak ustabilizowac energie wiatru ??
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: kontrola nad wiatrem

Post autor: IteratorZX81 »

Ćwicz, inaczej się nie da. Sam mówiłeś że dopiero za 10 razem ci się udało. Swoją drogą też coś takiego potrafię (bez nauki w astralu, tak jakoś pewnego razu przyszło), ale jestem cienki w tym, najwyżej umiem sprawić żeby słaba bryza powiała w gorący dzień czy ruszać krzakami. Zatrzymywać wiatru niestety nie umiem i udawało mi się tylko to na zewnątrz - może po prostu wystarczająco dużo cząstek powietrza musi być w ruchu żeby móc to kontrolować. Zresztą podobnie mam z ogniem - umiem kontrolować płomień świeczki, ale żeby zapalić świeczkę umysłem to nie.

Ja ćwiczyłem swoją zdolność zrzucając foliową torebkę z balkonu i próbując ją kontrolować, gdzie spadnie itd.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Energia”