Klątwy & Uroki

Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Klątwy & Uroki

Post autor: Vampirio »

Pisałem w życiu 2 razy klątwy (takie złożone rytuały). Jednej nigdy nie użyłem druga była dla mojej znajomej. Cóż w każdym razie trzeba uważać z klątwami. (jakieś głupoty opowiadam, sorka to przez zmęczenie).
Ostatnio zmieniony 2012-12-29, 01:58 przez Vampirio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dzidaa
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2011-03-15, 14:08

Re: Klątwy & Uroki

Post autor: dzidaa »

Dzięki, będę pamiętać ^^
Vampirio, mam jeszcze do ciebie pytanie o prawo trójpowrotu (drażliwy temat, wiem ^^)
Mówiłeś coś w stylu, że gdyby to była prawda, już dawno leżałbyś w szpitalu. A inni twierdzą, że to święta prawda. Zabezpieczasz się jakoś, tak na wszelki wypadek, czy po prostu w to nie wierzysz? Chodzi mi tylko o to czy używasz jakichś tarcz energetycznych i symboli ochronnych, czy nie, a jak już, to nie ze względu na karmę? (czy jak tam to się zwało)
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Klątwy & Uroki

Post autor: Vampirio »

Rób tak aby niczego nie żałować. Jeśli będziesz wierzyć w prawo trójpowrotu i mieć wyrzuty sumienia to kara cię spotka. Ale to będzie tylko i wyłącznie twoja wina. Taka smutna prawda o tym prawie.
Awatar użytkownika
dzidaa
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2011-03-15, 14:08

Re: Klątwy & Uroki

Post autor: dzidaa »

Dzięki :)
PemdyBanus
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2013-04-02, 22:13
Komentarze: 1

Re: Klątwy & Uroki

Post autor: PemdyBanus »

Witam, mam pytanie: Czy czarna magia dysponuje taką siłą żeby doprowadzić do upośledzenia albo śmierci?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Klątwy & Uroki

Post autor: Dagmara »

Przykładowo voodoo?
Moim zdaniem tak, może nie tyle co do śmierci, ale jakiegokolwiek nieszczęścia typu choroby owszem, choć mieszkańcy Haiti wierzą, że przez Voodoo można sprowadzić na daną osobę śmierć.
PemdyBanus
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2013-04-02, 22:13
Komentarze: 1

Re: Klątwy & Uroki

Post autor: PemdyBanus »

Nie chce mi się wierzyć w tego typu sprawy. Może właśnie o to chodzi żeby wierzyć. Użytkownik Vampirio napisał, że prawo trójpowrotu nie dotyczy tego, kto w to nie wierzy. Mówi się też, że aby coś zobaczyć trzeba uwierzyć
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Klątwy & Uroki

Post autor: Dagmara »

Sama wiara wpływa bardzo mocno na świadomość danej jednostki, zastraszenie, co również robi swoje, ale ja znam osoby, które nie wierzy, a pomimo tego przekleństwo je dosięgło.
PemdyBanus
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2013-04-02, 22:13
Komentarze: 1

Re: Klątwy & Uroki

Post autor: PemdyBanus »

A czy można rzucać klątwy, uroki na osoby znane tylko z wirtualnego świata?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Klątwy & Uroki

Post autor: Dagmara »

Wiesz, poruszyłeś teraz ważną kwestię, ogólnie w świecie ezoteryki siedzę od bardzo wielu lat i jedni uważają, że tak inni wręcz przeciwnie, dlatego bardzo trudno mi jednoznacznie jest odpowiedzieć na Twoje pytanie, ale...
Podam taki przykład, mam nadzieje, że moim klienci nie przeczytają tego :P
Jeśli wróżysz komuś, to dana osoba wysyła Tobie swoje imię, datę urodzenia, to wystarczy żeby skupić się na energetyce danego człowieka, na jego wibracjach czakramów, wtedy nie trudno jest rzucić urok, czy klątwę na daną osobę.
Ja jestem przeciwna zdecydowanie czemuś takiemu, ale jak wiadomo są różni ludzie.
PemdyBanus
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2013-04-02, 22:13
Komentarze: 1

Re: Klątwy & Uroki

Post autor: PemdyBanus »

Czyli niewinny tarot może być przyczyną wielu nieszczęść. To fajnie umieć czarną magie i tarota, bo wtedy można bez przeszkód szkodzić innym i czerpać z tego przyjemność
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Klątwy & Uroki

Post autor: Dagmara »

Odniosłam się do ogólnych metod wróżebnych, nie tarota.
Wahadełka, nastrajania czakr, oczyszczania energetycznego, wróżenia astrologicznego, czy innych metod, tak jak napisałam wiele daje skupienie na energetyce danego człowieka, a czynienie zła, nie nazwałabym czymś fajnym.
PemdyBanus
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2013-04-02, 22:13
Komentarze: 1

Re: Klątwy & Uroki

Post autor: PemdyBanus »

Czyli jest możliwa sytuacja, że idziemy do wrózki, ona nam wróży tygodniowa chorobe, a po naszym odejściu rzuca na nas jakiś urok?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Klątwy & Uroki

Post autor: Dagmara »

Nie wróżki tego nie robią, przynajmniej ja nie znam takich wrednych.
Ale jeśli, za bardzo nie wiem jak to napisać, przepuśćmy w Twoim otoczeniu jest osoba, która Ciebie nie lubi, Ty o tym nie wiesz, i ta osoba proponuje Tobie powróżenie, przychodzisz do takiej osoby z problemem, a ona zamiast Tobie pomóc, skupia się na Twojej energetyce w aspekcie negatywnym.
Ale zdecydowanie takiej osoby nie nazywałabym wtedy wróżką.
Samo wróżbiarstwo polega na tym aby pomóc danej osobie, nie szkodzić, choć są i tacy co właśnie mieszają czarną magię z wróżbiarstwem, ale to już nie są niestety wróżbici.
PemdyBanus
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2013-04-02, 22:13
Komentarze: 1

Re: Klątwy & Uroki

Post autor: PemdyBanus »

Dobra rozumiem, nie chodzi o dane personalne, ale o dane energetyczne. Jestem tu dopiero nowy i chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś sposób na poznanie zamiarów jakiejś osoby? Czytałeś gdzieś, może i tutaj, że aura dużo mówi o człowieku.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Klątwy & Uroki

Post autor: Dagmara »

Sama aura, zgadza się może mówić bardzo wiele o danym człowieku, o jego osobowości, stanie zdrowia itd., aczkolwiek na podstawie samej aury, trudno jest stwierdzić, jakie dana osoba ma zamiary, wobec przykładowo Ciebie, lub Twoich bliskich.
PemdyBanus
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2013-04-02, 22:13
Komentarze: 1

Re: Klątwy & Uroki

Post autor: PemdyBanus »

Dagmara pisze: aczkolwiek na podstawie samej aury, trudno jest stwierdzić, jakie dana osoba ma zamiary, wobec przykładowo Ciebie, lub Twoich bliskich.
Trudno jest stwierdzić, czyli mimo wszystko coś takiego jest możliwe?
Awatar użytkownika
ludek
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2013-04-04, 20:29

Re: Klątwy & Uroki

Post autor: ludek »

Do PemdyBanus.
Nie jest to wykluczone, ale nie musi być pewne. Jeżeli ktoś wyćwiczył takie umiejętności to na pewno musiał włożyć w to ciężką pracę.
I raczej nie spotkasz osób robiących komuś krzywdę w ten sposób. Takie czyny nie kalkulują się w zdrowy rozsądek.
Nefthis
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2013-09-05, 12:49

Re: Klątwy & Uroki

Post autor: Nefthis »

Rozgorzała bardzo ciekawa i wielowątkowa dyskusja. Tymczasem ja mam propozycję dla początkujących i średnio-zaawansowanych magów: CIACH Liczę na zrozumienie bo na pewno jest tu dużo osób które same się na kimś mściły.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Klątwy & Uroki

Post autor: Pandemonium »

Zamiast wierzyć w takie banialuki weź się w garść, daj żyć innym ludziom i wyciągnij wnioski z sytuacji. To, że kobieta złamała Ci serce i, że masz ochotę na zemstę jest całkowicie normalne. Nic jednak nie usprawiedliwia chęci wyrządzenia komuś krzywdy, a bynajmniej nie będzie to tolerowane na tym forum. Post został zaakceptowany tylko dlatego, żebyś mógł zobaczyć moją odpowiedź i się nad sobą zastanowić. A jak naprawdę chcesz się zemścić - to postaraj się być szczęśliwy bardziej niż ona, ułożyć sobie życie i nie przejmować przeszłością.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Czarna magia”