Karty runiczne

Wszystko co związane z runami
Ichigo
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2010-09-21, 16:57

Karty runiczne

Post autor: Ichigo »

Witam wszystkich.
Chciałem znaleźć jakieś forum, na którym mogę dowiedzieć się więcej o runach. Tylko ja nic wcześniej nie słyszałem o kamieniach albo innych przedmiotach tego typu, więc zainwestowałem w zakup książki z talią kart. Pierwszy raz słyszę również o inicjacji. Czy karty runiczne też posiadają moc? Czy trzeba przejść z nimi jakąś inicjacje? I najważniejsze: czy są skuteczne?
Chciałbym prosić o szczerą i w miarę szybką odpowiedź. Jak już mówiłem jestem świerzakiem w tych sprawach ale podchodzę do tego poważnie.
Z góry dzięki

-- 2010-09-23, 20:16 --

Czy na tej stronie jest jakis administrator, czy moderator, ktory zna się na rzeczy? Nprawde jest to dla mnie wazne i potrzebuje odpowiedzi
Awatar użytkownika
Mimoza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 2010-07-01, 23:34
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk

Re: Karty runiczne

Post autor: Mimoza »

Ciężko powiedzieć, ja jedyny kontakt z runami a właściwie z kartami runicznymi miałam w ostatnie Andrzejki jak "przez przypadek " z koleżanką wylądowaliśmy u wróżki. To co powiedziała o mnie i o mojej rodzinie na podstawie kart teoretycznie się zgadzało, ale ile w tym mocy kart a ile psychologi to już inna sprawa. Jak coś więcej uda Ci się doczytać to daj znać.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia run”