Magia Runicznych Symboli Ochronnych

Wszystko co związane z runami
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maestro »

Ja swoją hipoteże na temat pisania i czytanie w projekcji astralnej wysuwam na podstawie doświadczeń wielich badaczy tej dziedziny jak np. Robert Moonroe. Działani półkul mózgowych jest podobne jak podczas snu - kiedy mózg z fale beta popada przez alfa do theta i delta - całkowitej nieświadomosci racjonalnej. Wtedy po prostu nasz mózg nie jest w stanie odczytywać informacji opartych na logice, dlatego też astral jest pełen symboli i na nich też jest zbudowany. Racjonalizm, logika odpowiada za takie czynnosci jak pisanie i czytanie, a gdy nasze zdolnosci są ograniczone, nie jesteśmy w stanie tak "rozumowac".
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Kilka razy zdarzyło mi się coś przeczytać w snach i zapamiętać to. To apropo rozmowy o snach. Co do tego sztyletu to poszperałem troche i wydaje mi się że ma to być coś w rodzaju Athame. Może się myle ale tak jakoś mi pasuje.
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

longerman pisze:Kilka razy zdarzyło mi się coś przeczytać w snach i zapamiętać to.
No, przynajmiej nie jestem sam... wiadomo, że się da... :P
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Jasne że się da, ale to jest trudne. Kiedyś miałem sen o jakiejś bibliotece i czytałem tytóły z grzbietów książem. Co innego to to że w przeciągu kilku godzin wszystkie pozapominałem.
amciak
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 114
Rejestracja: 2005-07-15, 01:01

Post autor: amciak »

mi tez zdarzylo się rozrozniac wyrazy, a zaczelam zwracac na to uwage, odkad się dowiedzialam, ze tego nie mozna;) jesli to kwestia przejscia w stan delta, theta itd., to moze po prostu czytalismy w snach w stanie alfa lub cos w tym stylu? w koncu kazdy z nas rozpoznaje, ze sny ma glebsze lub plytsze (w sensie, ze mocniej spi lub lzej). who knows:)

tak sobie mysle, ze przy swiadomym snieniu moznaby podrozowac bo roznych plaszczyznach/swiatach, lezacych poza astralem, poza swiatami, ktore badamy "poza soba". jak wtedy wygladalby wzor naszych fal mozgowych? fajnie byloby zrobic eksperyment, o ktorym od dawna juz myslalam. podczas swiadomego snienia zejsc po schodach (jak przy np. badaniu wcielen czy przy glebokiej relaksjacji, do ktorej ja czasem uzywam schodzenia "w siebie") i otworzyc drzwi do innego swiata... fajny pomysl? mi się podoba;) ale widzialam juz problemy z powrotem ze "schodzenia", wiec... :)

przepraszam, ze nie mowie o runach:)
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Hie hie... ja właśnie tak sobie eksperymentuję... 8)

P.S Teraz możecie zacząć pisać o runach :P
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maestro »

Skóra 66 pisze:P.S Teraz możecie zacząć pisać o runach :P
Napisał moderator :570:
MahaLakshmi Worshipper

Post autor: MahaLakshmi Worshipper »

Villemo pisze:
Slavonic Pride pisze:Bo do czego jak do czego ale do elementow dwoch najpiekniejszych kultur -Słowiańskiej i Nordyckiej mam respekt ...
najpiękniejsze! a jak!
wreszcie się ktoś na tym poznał! :) :D :grin:


Do tej pory bylem biernym czytelnikiem, ale na takie herezje musze zareagować :twisted:

Z calym szacunkiem dla Waszych fascynacji, kiedy myśl indyjska osiągała swe wyżyny w filozofii, matematyce, astronomii i mistyce, to ta "kultura słowianska" sprowadzala się do rozważań czy pożreć sąsiada na surowo, czy może najpierw zaczekać na burzę aby zdobyć ogień... Piękno to oczywiście rzecz sunbiektywna, ale respekt należałoby mieć przede wszystkim wobec prawdziwie wielkich kultur.
A nie czarujmy się - słowiańska nigdy do nich nie należała ( a jej najwiekszym osiągnięciem jest to że wydała na świat barbarzyńską karykaturę chrześcijaństwa- rosyjskie prawosławie ;) )

Sorki za rozmycie tematu :oops: Pozdro dla wszystkich!
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Jak ja lubię przenisić wasze inteligentne dyskusje do pogaduszek... :evil:
amon

Post autor: amon »

wow :twisted:
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

matko! przez chwile mnie nie bylo i juz balaganicie! :evil: jest temat o OOBE, o snach, nawet o swiadomych snach! ale nie! wy musicie tutaj w prawdopodobnie jedynym (pisze prawdopodobnie, bo dawno mnie nie bylo i mozliwe, zecos doszlo...) temacie o runach... Skóra jak juz chcesz cos stad przeniesc, to poczynjac na od rozwazan, czy w snie da się czytac, czy nie... a mozne nawet i jeszcze wczesniej.
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Ja już nic nie przeniosę, bo nie jestem modem, ale to tylko szczegół... :lol:
Awatar użytkownika
Sariel
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2010-02-20, 06:24

Re: Magia Runicznych Symboli Ochronnych

Post autor: Sariel »

runy sa bardzo potezne,trzeba poczytac,i samemu doswiadczyc;)
ModyCHOW
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2010-03-31, 02:37

Re: Magia Runicznych Symboli Ochronnych

Post autor: ModyCHOW »

Kolejny temat, który mnie zainteresował w znacznym stopniu. Jestem kompletnym nowicjuszem, jednak mam pytanie. Czy runy są w stanie pomóc przy powrocie do zdrowia osoby po wylewie, który dość poważnie uszkodził funkcje motoryczne ciała (paraliż jednej strony ciała)?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia run”