Fraternitas Occulti

Magia to praktyki wpływania na ludzi, przedmioty, zdarzenia czy zjawiska fizyczne za pomocą środków mistycznych i paranormalnych, a więc zasadniczo nie poddających się weryfikacji za pomocą metody naukowej, kolidujących z podejściem racjonalistycznym.
nekromanta@
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2007-12-09, 17:40
Lokalizacja: Warszawa

Fraternitas Occulti

Post autor: nekromanta@ »

Hej jestem członkiem pewnej grupy okultystycznej która chciałbym przedstawić

Fraternitas Occulti jest zamkniętą grupą magów, stawiających na wielosystemową współpracę magiczną.
Każdy z jej członków praktykuje inne nurty tradycji magicznej, jednakże staramy się wypracować własne i efektywne podejścia.
Grupa powstała w wyniku rozpadu innej grupy okultystycznej, jako grono przyjaciół, którzy pragną razem dzielić się wiedzą oraz pracować praktykując wspólnie magię.

Innym celem nam przyświecającym jest propagowanie ,,mądrego okultyzmu", nie przyćmionego fałszem, plejeadianami oraz szarlatanerią.
Okultyzmu-Magii jako najwyższej wiedzy do poznania człowieka i ludzkiej jaźni, do poznania swojej prawdziwej Woli.
Dlatego postanowiliśmy uruchomić działalność publiczną, dzieląc się wiedzą, tworzą idealne miejsce do dyskusji i zaczerpnięcia wiedzy od praktykujących okultystów, a nie jak w większości bywa tylko teoretyków.
Obecnie grupa jest zamknięta, skupiona na pracy z projektami wewnętrznymi.
Służymy wiedzą oraz doświadczeniem na portalu i forum.
Można prosić nas o konsultację i pomoc, możliwa jest nawet współpraca z daną osobą, jeżeli wykaże się chęcią, wiedzą oraz doświadczeniem. Potrafimy docenić prawdziwy upór.
Fraternitas Occulti staje się miejscem, ostoją dla każdego mądrego praktykanta, szukającego wiedzy.
http://fraternitasocculti.xaa.pl/news.php -treść tekstu

W sumie jesteśmy magusami łączącymi różne tradycje, a wy praktykujecie z jakąś grupą?
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Fraternitas Occulti

Post autor: Glazery »

Szczerze to nawet nie miałem do tej pory takiej potrzeby, aby przynależeć do jakiejś grupy. Teraz, po przeczytaniu tego posta, zacząłem się nad tym zastanawiać. Zapewne łatwiej jest funkcjonować w zgranej organizacji niźli indywidualnie, więc ten temat zasługuje na głębsze zastanowienie się. Zastanawia mnie jedynie na jakim obszarze działacie? Bo gdybyście byli grupą, która znajduje się blisko mojej lokalizacji, może moglibyśmy nawiązać współpracę :)
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Fraternitas Occulti

Post autor: Pandemonium »

XARDAS !!! CO TY TUTAJ ROBISZ !? Gdzie Bezi ? :sylwester:
nekromanta@
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2007-12-09, 17:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fraternitas Occulti

Post autor: nekromanta@ »

Większość członków nie ma możliwości pracować fizycznie(spotykamy się co jakiś czas) pracujemy na odległość.Więc odległość to nie problem.Nie rekrutujemy, ale możemy współpracować i zaprosić do wspólnych projektów.Obecnie skupiamy się na własnych projektach.Nie szkodzi ci napisać do nas:)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia”