[ODWOŁANIE] [WNIOSEK] [APEL] "Ile jest MODa, w MODzie?"

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
tak

[ODWOŁANIE] [WNIOSEK] [APEL] "Ile jest MODa, w MODzie?"

Post autor: tak »

Uważam, że moderatorzy powinni traktować w ten sam sposób wszystkich użytkowników. Zgodzisz się ze mną?
Uważam, że ani emocje, ani osobiste sympatie i antypatie konkretnych moderatorów nie powinny mieć wpływu na ich pracę. Czy nie taki jest światowy standard?
Uważam, że moderator "Spooky Fox" - powodowany emocjami - wymierzył mi karę o sile nieadekwatnej do skali popełnionego przeze mnie czynu.

..i przemilczałbym sprawę, gdyby nie fakt fałszowania przez niego rzeczywistości:
    • Spooky Fox pisze:Otrzymałeś ostrzeżenie od moderatora lub administratora tego forum. Powód przyznania ostrzeżenia:
      Offtop pomimo próśb o zaprzestanie.
      Jakich konkretnie próśb?
      Czy ktoś mnie o coś PROSIŁ? Gdzie i kiedy?
Niestety nic mi o takiej prośbie nie wiadomo i nie dotarła ona do mnie.
Jedynym co sam odnalazłem jest post "Spooky Foxa" (nie nawiązujący swoją drogą do tematu wątku - czyli będący klasycznym offtopem) w którym ten pisze, że usunął moją wiadomość - jako podstawę usunięcia pisząc o niej "debilna", czyli do dziś nie wiem co było z nią nie tak..

..a dam sobie rękę uciąć, że była na temat. Ponieważ znajdowała się w dziale "UFO", w wątku "wzięcia" i odnosiła się do wprost tematu "UFO", oraz "wzięć". Bo opisywała jedną z moich narkotyczno-sennych przygód z "wzięciem" i "UFO". I została usunięta pod pozorem "debilności", czyli nie jako "offtop", lecz "napisana przez debila".
Pomijając już kwestię tego, kto komu w ten sposób ubliżył..
  • Jak można "zaprzestać", albo "nie zaprzestać" czegoś, czego się nawet nie zaczęło!?
    Jak można z pozycji moderatora usuwać wiadomości pod pozorem ich "debilności", "offtopa", czy czegokolwiek innego i jednocześnie zostawiać w tym samym temacie swoje komentarze do nich? ..nie odnoszące się w żaden sposób do tematu wątku..
    Jak można ukarać kogoś za niezastosowanie się do prośby, wobec braku jakiejkolwiek prośby?
Można?

Czy może jest to szczyt obłudy, hipokryzji i ewidentnego nadużycia władzy?

Jeśli na tym forum zasady obowiązują nie tylko użytkowników, ale też "elity"..

..w co bardzo chcę wierzyć..

..w celu potwierdzenia zasadności kary..


Proszę o pisemne udokumentowanie mojego "offtopa", oraz "prośby o zaprzestanie offtopa" i o upowszechnienie ich dla publiki w tym temacie.


W przypadku braku takich dowodów - a ręczę, że ich nie ma - proszę o ukaranie moderatora "Spooky Fox" pojedynczym ostrzeżeniem z powodu przekroczenia przez niego uprawnień i nadużycia władzy w afekcie.

Dziękuję za poświęconą mi uwagę i ufam w kompetencje tutejszych władz.

Tak
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: [ODWOŁANIE] [WNIOSEK] [APEL] "Ile jest MODa, w MODzie?"

Post autor: Spooky Fox »

Ja w takim bądź razie obronie się, wyjaśniając sprawę, POMIMO wyjaśnienia sprawy z Ivelliosem w rozmowie na gadu gadu.
tak pisze:Uważam, że moderatorzy powinni traktować w ten sam sposób wszystkich użytkowników. Zgodzisz się ze mną?
Oczywiście, że nie. Inaczej traktujemy osoby, które przestrzegają regulaminu, a inaczej osoby, które tego nie robią, mało tego, w sposób idiotyczny i debilny naśmiewają się z toku rozumowania innych osób.
tak pisze:Uważam, że ani emocje, ani osobiste sympatie i antypatie konkretnych moderatorów nie powinny mieć wpływu na ich pracę. Czy nie taki jest światowy standard?
Uważam, że moderator "Spooky Fox" - powodowany emocjami - wymierzył mi karę o sile nieadekwatnej do skali popełnionego przeze mnie czynu.
Kłania się znajomość regulaminu. Widać, że nie raczyłeś nawet zajrzeć do niego, a zamiast tego krzyczeć i płakać, że ktoś śmiałby wstawić Ci ostrzeżenie.

Proszę. Dla Twojej wiadomości:
regulamin pisze:9. Moderator ma do prawo edycji, usunięcia i zablokowania postu/tematu/artykułu jeśli narusza on niniejszy regulamin. Decyzji takiej Moderator nie musi uzasadniać.
Co też zrobiłem. Usunąłem idiotyczny post nie wnoszący nic do tematu oraz kolejne posty, które były offtopem. Napisz mi tutaj, że nie napisałeś w jednym z postów, aby - jak tylko przeczyta go Spooky Fox - go usunąć, bo jest offtopem. Napisz, że tak nie było, a przyznasz tylko się do tego, o czym myślę o Tobie już od pewnego czasu.

ORAZ
regulamin pisze:10. Moderator ma obowiązek uzasadnić decyzję o przydzieleniu ostrzeżenia lub usunięciu z listu użytkowników.
Co też zrobiłem. Uzasadniłem decyzję w rozmowie z Ivelliosem i zapytałem się go czy takowe ostrzeżenie się należy. Potwierdził, a ja - wykonując powierzone mi zadanie - przyznałem ostrzeżenie.
tak pisze:..i przemilczałbym sprawę, gdyby nie fakt fałszowania przez niego rzeczywistości:
Uwielbiam, jak przeinaczasz fakty. To jest cudne.
tak pisze:Jedynym co sam odnalazłem jest post "Spooky Foxa" (nie nawiązujący swoją drogą do tematu wątku - czyli będący klasycznym offtopem) w którym ten pisze, że usunął moją wiadomość - jako podstawę usunięcia pisząc o niej "debilna", czyli do dziś nie wiem co było z nią nie tak..
Podążając za regulaminem...skasowałem post, który a) nie wnosił nic do tematu i b) był "debilny", jak to się rzeczywiście wyraziłem. Oczywiście nie myślę o tym, aby robić print screena wszystkim postom z serii offtop czy idiotyzm, ponieważ mam dysk twardy o pojemności tylko 250GB więc nie wystarczyłoby mi miejsca. Poza tym, mówiąc, że post był debilny nie odnoszę się do autora, ale do samego postu. Dobrze by było, abyś zauważył różnicę.

ACZKOLWIEK...

Po tym Twoim pięknym poście wypowiedziało się kilka osób, zanim go usunąłem. Szwagieros, Arek oraz Chantelle. Każdy z nich musiał widzieć Twoją wypowiedź i jeśli ją pamiętają, dobrze by było, aby zabrali głos w ten dyspucie.
tak pisze:..a dam sobie rękę uciąć, że była na temat. Ponieważ znajdowała się w dziale "UFO", w wątku "wzięcia" i odnosiła się do wprost tematu "UFO", oraz "wzięć". Bo opisywała jedną z moich narkotyczno-sennych przygód z "wzięciem" i "UFO".
Była offtopem nie wnoszącym nic do tematu, a jedynie naśmiewającą się z autora, jakoby to właśnie on był pod wpływem narkotyczno-sennych przygód. Taką podjąłem decyzję, tak oceniłem ten post i poprosiłem o ZAPRZESTANIE, co dla każdego normalnego użytkownika jest żółtym światełkiem przed otrzymaniem żółtej karteczki.
tak pisze:I została usunięta pod pozorem "debilności", czyli nie jako "offtop", lecz "napisana przez debila".
Skoro tak twierdzisz...
Pomijając już kwestię tego, kto komu w ten sposób ubliżył..
tak pisze:Czy może jest to szczyt obłudy, hipokryzji i ewidentnego nadużycia władzy?
Jest to szczyt daleko idącej ochoty na brak pyskówki na forum, po której będzie trzeba sprzątać. A Ty jesteś mistrzem w tego typu rzeczach, więc próbowałem uspokoić Cię zanim wasp odpisze, ponieważ jest on nowym użytkownikiem i nie wiedziałem, jak się zachowa.

Pełnię rolę moda od pewnego czasu. Żarłem się z dokładnie trzema osobami. Dwie z nich wyraźnie przegięły, za co zostały ukarane. Przeze mnie bądź administratorów. Bycie modem nie należy do pięknych zajęć. Zwłaszcza użeranie się z ludźmi, którzy myślą, że nic złego nie zrobili.

Każda moja decyzja jest konsultowana. Jeśli nie z samym Ivelliosem, to z całą załogą.

To tyle w tym temacie.
tak

Re: [ODWOŁANIE] [WNIOSEK] [APEL] "Ile jest MODa, w MODzie?"

Post autor: tak »

Ta wiadomość nie jest skierowana do Ciebie Spooky Foxie, lecz do kogoś kto w bezstronny i uczciwy sposób oceni Twoją pracę.

Mam nadzieję, że "ta sama osoba" / "te same osoby" odniosą się również do Twoich notorycznych offtopów będących komentarzami do nieistniejących już, bo usuniętych przez Ciebie wiadomości.. offtopów rojących się od, nazwijmy rzeczy po imieniu, zaawalowanych inwektyw pod adresem autorów usuniętych wiadomości..

Czy na tym forum notoryczne offtopowanie i spamowanie niezwiązanymi z tematem komentarzami, są karalne?
Czy karom podlegają tylko użytkownicy, czy moderatorów też obowiązuje regulamin?






Chodzi o takiego typu zagrania:

Akcja w wykonaniu kompetentnego moderatora:
destroy posta + PW -> "tak - twoja Wiadomość w wątku XX została usunięta ponieważ po konsultacjach, została uznana za wiadomość nie na temat".

Akcja w wykonaniu Spooky Foxa:
destroy posta + Wiadomość w temacie o UFO: "tak - Twój debilny post został skasowany. Takie podejście to proponuję do kolegów z podwórka, a nie do innych forumowiczów. Bo ani to śmieszne, ani nie wnoszące do tematu. Po prostu żałosne.
P.S. - Tak - warn za offtop pomimo próśb. A z Twoim kolejnym wywodem w stylu dwunastolatka nawet się nie zapoznałem, tylko po prostu usunąłem jak tylko zauważyłem że nie słuchasz poleceń.
"

Proszę pokazać mi tu prośbę, lub polecenie. Proszę o odrobinę szacunku.
Ostatnio zmieniony 2010-12-28, 05:46 przez tak, łącznie zmieniany 4 razy.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: [ODWOŁANIE] [WNIOSEK] [APEL] "Ile jest MODa, w MODzie?"

Post autor: DanaS »

tak pisze: Ponieważ znajdowała się w dziale "UFO", w wątku "wzięcia" i odnosiła się do wprost tematu "UFO", oraz "wzięć". Bo opisywała jedną z moich narkotyczno-sennych przygód z "wzięciem" i "UFO".
Nie wiem, ale jak dla mnie traktowanie o "przygodach narkotyczno-sennych" samo w sobie jest off-topem i propagowaniem niezdrowego trybu życia jakim jest narkomania. I nie ważne po czym miałeś te wizje, bo kwasie, heroinie czy żelkach Haribo. Już za samo propagowanie nałogu powinno się karać. A Ty nie dość, że się tym chwalisz (jakby było czym, bo własna słabość do takich zabaw jest według mnie żałosna) to jeszcze się awanturujesz. To tak jakbym ja napisała w temacie o np. Eksperymencie Filadelfia, że post jest na temat bo mi się śniło po pijaku, że byłam na pokładzie tego statku. No proszę Cię... Popieram decyzję Spooky'iego. I Ivelliosa, bo była to decyzja skonsultowana.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: [ODWOŁANIE] [WNIOSEK] [APEL] "Ile jest MODa, w MODzie?"

Post autor: Spooky Fox »

tak pisze:Ta wiadomość nie jest skierowana do Ciebie Spooky Foxie, lecz do kogoś kto w bezstronny i uczciwy sposób oceni Twoją pracę.
Ależ oczywiście, że jest do mnie kierowana. Jeśli ktoś mnie bezpodstawnie oskarża myśląc, że gładka gadka mu pomoże, to mam pełne prawo odpisać delikwentowi.
tak pisze:Mam nadzieję, że "ta sama osoba" / "te same osoby" odniosą się również do Twoich notorycznych offtopów będących komentarzami do nieistniejących już, bo usuniętych przez Ciebie wiadomości.. offtopów rojących się od, nazwijmy rzeczy po imieniu, zaawalowanych inwektyw pod adresem autorów usuniętych wiadomości
Wiesz co, jeśli ja się na czymś nie znam, to się nie wypowiadam. Dla Ciebie - osoby, która się na tym nie zna i nie ma o tym zielonego pojęcia - jest to offtop. Dla adminów i moderatorów jest to przywoływanie do porządku. Zasadnicza różnica, to po pierwsze, a po drugie nie jest to tak nachalne, jak było w Twoim przypadku.

tak pisze:Akcja w wykonaniu Spooky Foxa:
destroy posta + Wiadomość w temacie o UFO: "tak - Twój debilny post został skasowany. Takie podejście to proponuję do kolegów z podwórka, a nie do innych forumowiczów. Bo ani to śmieszne, ani nie wnoszące do tematu. Po prostu żałosne.
P.S. - Tak - warn za offtop pomimo próśb. A z Twoim kolejnym wywodem w stylu dwunastolatka nawet się nie zapoznałem, tylko po prostu usunąłem jak tylko zauważyłem że nie słuchasz poleceń.
"

Proszę pokazać mi tu prośbę, lub polecenie. Proszę o odrobinę szacunku.

Ja Ci pokażę. Jak pokażesz mi treść wiadomości w odpowiedzi na temat użytkownika 'wasp'. Wiadomość była debilna. I nie wnosząca nic do tematu. Dlatego usunąłem post. Potem zaofftopowałeś obrażając mnie i po raz kolejny 'waspa'. I to za tego drugiego posta dostałeś warna. Skoro nie potrafisz ogarnąć prostej rzeczy, że ktoś kasuje posta, to nie jest to moja wina. Szacunek otrzymasz, jak szacunek okażesz Póki tak się nie stanie, to na szacunek możesz liczyć od ludzi ulicy. A nie od normalnego forum i normalnych ludzi. Tyle...


Poza tym, nie odpowiedziałeś mi na pytanie - napisałeś czy nie post, w którym pisałeś, żebym go usunął jak tylko go przeczytam? Nie było to offtop?
tak

Re: [ODWOŁANIE] [WNIOSEK] [APEL] "Ile jest MODa, w MODzie?"

Post autor: tak »

Ja nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do zasadności usunięcia mojego posta. Ponieważ mógł zostać uznany za niepasujący i w związku z tym usunięty - i jest to jak najbardziej zdrowe - ale wtedy taką wiadomość się usuwa i najwyżej na PW o fakcie usunięcia informuje autora. I nie śmieci się wtedy w tym samym wątku nowym offtopem komentując usuniętą już wiadomość. Bo albo sprzątasz, albo syfisz. A kiedy pod pozorem sprzątania, samemu się śmieci.. to jest to dla mnie szczyt obłudy i hipokryzji.

  • 1. Mam zastrzeżenia co do zasadności wymierzenia mi kary "warna za offtop pomimo próśb" ponieważ nikt mnie o nic nie prosił, a jedynie usunięto moją wiadomości i kompetentny podobno moderator umieścił niewybredny na mój temat komentarz. Komentarz będący wprost - jedynym już w tym temacie - offtopem. Zacytowanym powyżej. I nie zawierającym żadnych próśb.
Na jakiej więc podstawie udzielono mi warna za offtop POMIMO PRÓŚB!?
Jakich próśb? Skoro nikt mnie o nic nie prosił. Nikt mi nie zwrócił mi nawet uwagi - a jedynie Spooky skomentował moje "podejście" do tematu UFO, swój stosunek do mojego "podejścia" i w sposób bardzo dookoła, ale nazwał mnie debilem.
Bo kto pisze debilne posty?
  • 2. Wnioskuję więc o rozpatrzenie wniosku o ukaranie Spooky Foxa warnem z powodu notorycznego śmiecenia przez niego komentarzami do usuwanych przez niego postów.

    3. I z rozpędu drugim warnem z powodu obrażania przez niego użytkowników.
    Ponieważ czuję się obrażony niewybrednymi uwagami tego moderatora na mój temat.

PS - Spooky Foxie - pomyśl czasami sam czy w Twoim interesie jest abym udzielił szerszemu gremium informacji co jeśli napisałbym posta, w którym mógłbym napisać żebyś go usunął jak tylko go przeczytasz (oo - jak miło, że deklarujesz zastosować się do takich poleceń, robaczku), skoro sam napisałeś że go skasowałeś, zanim przeczytałeś. Heh. Zacytować Cię znowu? Więc albo kłamiesz, albo znowu kłamiesz. I właśnie sam się złapałeś we własną pułapkę.
Pułapkę zapętlonego kłamcy.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: [ODWOŁANIE] [WNIOSEK] [APEL] "Ile jest MODa, w MODzie?"

Post autor: Spooky Fox »

tak pisze:
  • 1. Mam zastrzeżenia co do zasadności wymierzenia mi kary "warna za offtop pomimo próśb" ponieważ nikt mnie o nic nie prosił, a jedynie usunięto moją wiadomości i kompetentny podobno moderator umieścił niewybredny na mój temat komentarz. Komentarz będący wprost - jedynym już w tym temacie - offtopem. Zacytowanym powyżej. I nie zawierającym żadnych próśb.
Dobrze. Dostałeś warna za offtop. Lepiej? Prośbą samą w sobie jest wykasowanie posta i ostrzeżenie słowne, które dostałeś w moim poście. TO JEST PROŚBA! Skoro nie dociera, to ja już na to niestety nic nie poradzę ;]
tak pisze:Nikt mi nie zwrócił mi nawet uwagi - a jedynie Spooky skomentował moje "podejście" do tematu UFO, swój stosunek do mojego "podejścia" i w sposób bardzo dookoła, ale nazwał mnie debilem.
Bo kto pisze debilne posty?
Człowiek, który nie myśli co pisze. Skoro uważasz, że nazwałem Cię debilem, to ja Cię z błędu nie będę wyprowadzać.
tak pisze:
  • 2. Wnioskuję więc o rozpatrzenie wniosku o ukaranie Spooky Foxa warnem z powodu notorycznego śmiecenia przez niego komentarzami do usuwanych przez niego postów.
Wnioskuj dalej. Zasłużyłeś, dostałeś, teraz tupiesz nóżką. Popłacz sobie dalej w domowym kącie, a nie zaśmiecaj forum.
tak pisze:3. I z rozpędu drugim warnem z powodu obrażania przez niego użytkowników.
Ponieważ czuję się obrażony niewybrednymi uwagami tego moderatora na mój temat.[/list]
I z rozpędu trzecim i czwartym. Za to, że jestem moderatorem i za to, że mój nick widnieje na zielono. A potem jeszcze piątym, że odważyłem się z Ciebie śmiać, tak jak to teraz robię.

:lol:
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: [ODWOŁANIE] [WNIOSEK] [APEL] "Ile jest MODa, w MODzie?"

Post autor: Ivellios »

Ja tylko mogę potwierdzić, że wszystkie decyzje są konsultowane w ukrytym dziale dla moderatorów.
Nie widzę podstaw do karania Spooky Fox'a.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: [ODWOŁANIE] [WNIOSEK] [APEL] "Ile jest MODa, w MODzie?"

Post autor: Spooky Fox »

Sądzę, że temat zamknięty. Tak otrzymał ode mnie wiadomość na gg tylko dlatego, że to, co miałem mu do powiedzenia, nie nadawało się na publiczne forum.

A nazywając mnie kłamcą, pokazujesz, jak bardzo fałszywy jesteś. Więc wracaj z powrotem skąd przylazłeś i nie zaśmiecaj więcej forum swoimi fałszywymi wypowiedziami. A co ważniejsze - nie mydlij innym oczu.
Zablokowany

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”