prośba do adminów

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
zblazowany

prośba do adminów

Post autor: zblazowany »

Zastanówcie się nad tym co robi Spooky fox. Moje posty są bez przerwy kasowane. Jestem za tym aby spokiego pozbawiano funkcji moda.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: prośba do adminów

Post autor: Spock »

Wniosek przyjęty, sprawa zostanie rozpatrzona.

Prosze Spooky'ego Foxa o powstrzymanie się od działan odwetowych względem zblazowanego
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: prośba do adminów

Post autor: Ivellios »

A ja mam zalecenie dla zblazowanego - sprawy, które powinny być załatwiane na PW, załatwiaj na PW, a nie w shoutboksie czy na forum.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: prośba do adminów

Post autor: Darnok »

Mimo wszystko, niech Spooky zostawi ocenianie postów zblazowanego reszcie- tyle chyba możesz zrobić, co?
zblazowany

Re: prośba do adminów

Post autor: zblazowany »

Sprawa jest związana z forum dlatego w wysyłanie pw nie będę się bawił. Chyba po to jest ten dział żeby takie sprawy tu wyjaśniać.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: prośba do adminów

Post autor: Ivellios »

zblazowany, ale ja nie mówię o omawianiu na pw "spraw ważnych dla forum", tylko o omawianiu na forum w shoutboksie spraw, które powinny być dyskutowane na PW. Zadałeś sobie w ogóle choć trochę trudu, żeby spróbować zrozumieć, o czym mówię?
zblazowany

Re: prośba do adminów

Post autor: zblazowany »

nie

ok super ważne sprawy.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: prośba do adminów

Post autor: Spooky Fox »

Ludzie, to co tutaj się zaczyna dziac, przechodzi ludzkie pojęcie. Dobrze wiecie, że zblaz zachowuje się jak troll forumowy. Nie tylko ode mnie dostawał warny i nie tylko ode mnie dostawał ostrzeżenia. Nie ja sprzedałem mu bana.

Jego zachowanie mówi jednoznacznie, że chłopak nie dorósł do forum. W staff area na razie jest cisza, więc to sugeruje, że wniosek jakoś niezbyt przyjęty został, dlatego nadal będę oceniał posty i wpisy tego chłopca na SB, bo od tego tutaj jestem. Swoje decyzje konsultuje od czasu Wampirelli, więc sumienie mam czyste.

Wybaczcie, ale nie będę o tym dyskutował z Darnokiem czy Spockiem, ale o tym podyskutuje z Ivelliosem. Nie będzie mi tutaj ktoś taki jak zblaz wrzeszczał jak to mu źle, bo mu ktoś kasuje wpisy, które łamią regulamin i netykietę.

Proszę bardzo - możecie się popytac reszty ludzi z forum jak pełnię swoją funkcję. Nikomu nie zachodzę za skórę, chyba że dana osoba sama zachowuje się jak niedopieszczony troll. Każdy, komu zwracałem uwagę, bądź komu uwaga została zwrócona przez kogoś z administracji, potrafił się dostosowac.


Tyle ode mnie - zblazowany może płakac dalej, a póki sprawy nie wyjaśnię z Ivelliosem, nadal będę pełnił swoją funkcję w stu procentach.
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: prośba do adminów

Post autor: Ignorant »

Spooky Fox dobrze sobie to wymyśliłem bo z tego co mi wiadomo to Ivellios też ma na pieńku z Zblazowanym więc i tak ci pozwoli dalej pełnić funkcje wedłóg mnie powinieneś też posłuchać opini innych a nie tylko Ivelliosa!Czyli równiesz Darnoka,Spocka i innych ważnych tego forum!Tyle z mojej strony dziękuje!
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: prośba do adminów

Post autor: Spooky Fox »

Oczywiście. Ja mówię tylko, że w takich sprawach ostatnie słowo ma Ivellios.

A skoro on też ma na pieńku ze zblazowanym, to chyba o czymś świadczy, prawda?
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: prośba do adminów

Post autor: Ignorant »

Spooky Fox może i masz racje ja nie znam zbyt dobrze Zblazowanego i nie mam praktycznie głosu w tej dyskusji ale chciałem po prostu powiedzieć żebyś posłuchał także innych!Ale teraz mi już wszystko wytłumaczyłem i wiem o co chodzi więc się nie odzywam ;]
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: prośba do adminów

Post autor: Spooky Fox »

Cieszę się. Widzisz, o to właśnie chodzi. Jesteś tutaj nowy i nie bardzo wiesz, jak się tutaj ludzie zachowują. Sęk w tym, że w internecie najmniejszy zawsze najgłośniej piszczy. Dlatego właśnie rozmawiam o tym z Darnokiem i Ivem. Zamienię jeszcze słówko z Cleric przy okazji, jak będzie trzeba.
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: prośba do adminów

Post autor: Ignorant »

I wszysto jasne obiecuje że nie będe się już udzielał na tak poważne tematy do póki się nie stane bardziej doświadczony!Dziękuje za wysłuchanie ;]
zblazowany

Re: prośba do adminów

Post autor: zblazowany »

Ignorant, teraz zabrzmiałeś jak uniżony sługa, który wyznał swojemu królowi ,, ja niegodny, głupi i niemądry, nie będę już podważał decyzji króla" Powtórz za Tomaszem ,,Pan mój i bóg mój"

Zamieniaj sobie słówko spooky, ale nie wiem dlaczego akurat z cleric. Ja jej na forum już dawno nie widziałem.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: prośba do adminów

Post autor: Spooky Fox »

zblazowany pisze:Zastanówcie się nad tym co robi Spooky fox. Moje posty są bez przerwy kasowane. Jestem za tym aby spokiego pozbawiano funkcji moda.
Chciałem olac, ale jeszcze nie teraz.

Otóż - po pierwsze - nazwy własne, pisane z wielkiej litery, PISZE SIĘ WIELKĄ LITERĄ. Jest to jedna z ważniejszych zasad języka polskiego. Nie przestrzegając jej, sam wystawiasz sobie ocenę. Po drugie, pisząc w ten sposób okazujesz brak szacunku do innych osób, również wystawiając sobie przy tym ocenę.
zblazowany pisze:Sprawa jest związana z forum dlatego w wysyłanie pw nie będę się bawił..
Prosiłem o rozwiązanie sprawy na PW. Odpisałeś, że nie, bo jeszcze powiem, że mi groziłeś.

Powiem tak - nigdy nie skarżyłem się nikomu, zwłaszcza tutaj, że ktoś mi groził. Jeśli byś mi zagroził, śmiałbym się, a na pewno nie skarżył. Nie ty pierwszy i nie ostatni jesteś mocny przez internet. Takie zachowanie właśnie jest zarazą internetu. Ale wracając do rzeczy - nie chciałeś sprawy wyjaśnic na PW, oznacza to, że nie chciałeś dojśc do jakiejkolwiek ugody, co po raz kolejny świadczy o Tobie. Próbowałeś mi włożyc słowa do ust, których nigdy nie powiedziałem i zgadnij co - to również świadczy o Tobie.

Nie chciałeś na PW. Ok. Wolałeś pokazac całemu forum jaki ja jestem zły i niedobry i wiesz co? Po pierwsze, nie udało Ci się, a po drugie - to również świadczy o Twoim zachowaniu i o Twojej osobie.
zblazowany pisze:Ignorant, teraz zabrzmiałeś jak uniżony sługa, który wyznał swojemu królowi ,, ja niegodny, głupi i niemądry, nie będę już podważał decyzji króla" Powtórz za Tomaszem ,,Pan mój i bóg mój"
A tutaj pokazałeś się po prostu w pełnej swojej krasie. Tak właśnie traktujesz ludzi, więc nie dziw się, że tak Ciebie traktują inni. Bardzo mnie to cieszy, że to napisałeś. Pokazałeś Ivelliosowi, Spockowi, Darnokowi, Cleric i całej reszcie Naszego kochanego forum, jaki jesteś naprawdę i co chciałeś zyskac tym tematem.
zblazowany pisze:Zamieniaj sobie słówko spooky, ale nie wiem dlaczego akurat z cleric. Ja jej na forum już dawno nie widziałem.
Jeszcze raz napiszę - Z WIELKIEJ LITERY! To, że ty masz nick z małej litery, nie znaczy, że masz okazywac brak szacunku innym osobom.

A jeśli nie dociera, to proszę, oto, co jest napisane pod oknem wysyłania postów. Napisał to sam Ivellios.
REGULAMIN pisze:Przypominamy, że nowy post nie może łamać regulaminu i netykiety oraz że musi wnosić coś nowego do tematu.
Przypominamy również, iż post powinien być poprawny pod względem gramatycznym i ortograficznym - posty pełne błędów i zawierające "usprawiedliwienia" mówiące o dysleksji i/lub dysortografii będą kasowane, a ich autorzy - nagradzani ostrzeżeniem
Tak więc, zgodnie z tym, co jest tutaj napisane, każdy post, w którym piszesz nicki innych z małej litery, podczas gdy ich właściciel życzy sobie z wielkiej, łamiesz tym samym ten punkt regulaminu, więc będziesz karany warnami.

I uwierz mi, za to, że próbowałeś obrazic Ignoranta, człowieka, który próbował wziąc głos w dyskusji, bo jest takim samym użytkownikiem jak każdy inny, za to że nawet z nim próbowałeś wejśc w konflikt, za każdy Twój post, w którym nie będziesz przestrzegał ortografii, będziesz karany warnem.

I teraz przynajmniej każdy widzi, że problem nie leży po stronie administracji, tylko po stronie Twojej - użytkownika forum, wątpliwego członka Naszej skromnej społeczności i...nie boję się tego powiedziec - trolla internetowego.
zblazowany

Re: prośba do adminów

Post autor: zblazowany »

Dalej nie rozumiesz że nie masz racji. I tu leży pies pogrzebany.

Właściwie jest mi to obojętne. To twój problem.

Teraz będzie polowanie na mnie. Za każdy błąd ortograficzny możesz dać mi warna. To już jest klasyczne prześladowanie. Coś jak reżim na Białorusi albo w Chinach, gdzie można trafić do więzienia za tzw. awanturnictwo.

Ale wszystko jest przecież zgodne z prawem. Nasz kochany Spooky( pisane z dużej liter) trzyma się regulaminu.

Ignorant, widać że nie wszyscy zrozumieli mój poprzedni post. Dzięki że mnie poparłeś. Dobrze zrobiłeś. A to co wcześniej napisałem, to był taki żart. Nie miej mi tego za złe.

Teraz Spooky sprawdź mój post, czy nie ma w nim żadnych błędów. Pamiętaj o regulaminie, który pozwala ci dawać warny jeśli post zawiera błędy ortograficzne.

Z Ivelliosem nie mam na pieńku. Chyba że on uważa że jest inaczej. Ogólnie szanuję całą administrację i moderatorów tego forum. Niestety nie każdy może się cieszyć moim szacunkiem. Tylko jedno mnie zastanawia. Dlaczego zawsze Spooky się na mnie mści zaraz po tym jak kończę z nim dyskusję w jakimś temacie. Ostatni warn dostałem niedługo po tym jak skończyłem swoje w temacie o WTC.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: prośba do adminów

Post autor: Spooky Fox »

zblazowany pisze:Dalej nie rozumiesz że nie masz racji. I tu leży pies pogrzebany.

Właściwie jest mi to obojętne. To twój problem.
No właśnie. Jest Ci to obojętne, ale przez cały czas narzekasz, że każemy Ci przestrzegac regulaminu. Skoro płaczesz na forum ogólnym, to nie jest tylko mój problem. To NASZ problem.
zblazowany pisze:Teraz będzie polowanie na mnie. Za każdy błąd ortograficzny możesz dać mi warna.
Najpierw jest ostrzeżenie. Potem jest warn. Zapamiętaj.
zblazowany pisze:To już jest klasyczne prześladowanie. Coś jak reżim na Białorusi albo w Chinach, gdzie można trafić do więzienia za tzw. awanturnictwo.
To nadal jest próba przestrzegania regulaminu, który obowiązuje wszystkich. Coś, jak więziennictwo w krajach cywilizowanych (żeby nie było, nie porównuje. Daje przykład). Jeśli jakiś zdeprawowany, skrzywiony człowiek nie przestrzega prawa (regulaminu), jest za to sądzony (warn) i - w zależności od kilku/nastu czynników (ostrzeżenia, kolejne ostrzeżenia i brak reakcji) jest skazywany (coś jak banicja).
zblazowany pisze:Ale wszystko jest przecież zgodne z prawem. Nasz kochany Spooky( pisane z dużej liter) trzyma się regulaminu.
Z WIELKIEJ. Pisze się z "wielkiej litery", a nie z "dużej litery". I tak, masz rację - Nasz kochany Spooky (pisane z wielkiej litery) trzyma się regulaminu. Bo jeśli jest inaczej, dostaję opiernicz od administracji, z Ivelliosem włącznie, a jeśli po ostrzeżeniach ze strony administracji bym się nie poprawił, zostałbym pozbawiony stanowiska moderatora.
zblazowany pisze:Ignorant, widać że nie wszyscy zrozumieli mój poprzedni post. Dzięki że mnie poparłeś. Dobrze zrobiłeś. A to co wcześniej napisałem, to był taki żart. Nie miej mi tego za złe.
Oczywiście, że to był żart. Oczywiście.
zblazowany pisze:Teraz Spooky sprawdź mój post, czy nie ma w nim żadnych błędów. Pamiętaj o regulaminie, który pozwala ci dawać warny jeśli post zawiera błędy ortograficzne.
To jest właśnie szykanowanie. Widzisz różnicę?
zblazowany pisze:Z Ivelliosem nie mam na pieńku. Chyba że on uważa że jest inaczej.
Ja tam tego nie wiem. Nie ja z tym wyleciałem, więc nie mogę mówic za niego.
zblazowany pisze:Ogólnie szanuję całą administrację i moderatorów tego forum. Niestety nie każdy może się cieszyć moim szacunkiem.
Nie będę płakał. Cieszę się szacunkiem forum, więc jeden taki jak ty naprawdę nie zrobi mi różnicy. Sęk w tym, że szacunek powinno się pokazywac wszystkim ludziom których nie znasz, bez względu na to, jakie macie różnice w zdaniach. Widzisz, taka Serephinea na przykład. Pisała mi różne rzeczy, nie zgadzamy się w większości spraw, nie lubię jej podejścia do niektórych rzeczy, ona nie lubi moich podejśc do niektórych rzeczy. Powiedziałbym, że nie lubimy się nawzajem, mimo, że się nawet nie widzieliśmy na oczy. Ona osobiście może mnie nie szanowac, ale to nie o to mi chodzi. Ona nadal ma mój szacunek. Mogę jej nie lubiec, ale nie znaczy, że nie mam do niej szacunku. To jest coś, czego dzieci powinny się nauczyc. Szacunek.

SZACUNEK!
zblazowany pisze:Tylko jedno mnie zastanawia. Dlaczego zawsze Spooky się na mnie mści zaraz po tym jak kończę z nim dyskusję w jakimś temacie. Ostatni warn dostałem niedługo po tym jak skończyłem swoje w temacie o WTC.
Nie mszczę się. I nigdy tego nie robiłem. Sam przyznałem w tym temacie, że sprawa jest zamknięta, że zrozumiałem wszystko to, co mi mówiliście i nie drążyłem tematu. Praktycznie o nim już zapomniałem. I to jest właśnie to. Jest kilka punktów, w których przekaże Ci, jak to działa:

a) napisanie tematu
b) dyskusja w temacie
c) wszystkie odpowiedzi na zawarte pytania
d) stwierdzenie przez założyciela tematu, że to wszystko czego chciał się dowiedziec
e) następne bezsensowne posty są kasowane

Tak to mniej więcej działa. Ty nigdy nie możesz wyhamowac, dlatego po ostatnim temacie o WTC dostałeś warna. Mimo ostrzeżeń przed niepisaniem głupot, nadal to robiłeś. Proste i logiczne.

_______________________________________________________________________

Właśnie dostałem odpowiedź od Ivelliosa, a wcześniej rozmawiałem z Darnokiem. Sprawa została rozwiązana. Temat zamykam, a ja nadal mam możliwośc bycia moderatorem.

Jeszcze jedna sprawa - zachowując się tak, jak się zachowujesz, niczego nie zyskasz. I nazywaj to reżimem, komuną, cenzurą, czymkolwiek. Nie obchodzi mnie to. Będziesz warnowany za każde złamanie regulaminu. I ja osobiście będę tego pilnował. I uwierz mi, nic nie sprawi mi większej radości. Myśl sobie cokolwiek, że mam małego, że mam niedorozwinięte ego, gila mnie to. Będę krok za Tobą. I już nigdy nie pomyślę, że możesz się zmienic.


________________________________________________________________________

P.S. - Serephinea, przepraszam, że Twoja osoba została w to wmieszana. Mam nadzieję, że nie odbierzesz tego, jako atak na Twoją osobę, bo tak nie było. Po prostu chciałem przekazac pewne informacje co po niektórym. Dziękuję za wyrozumiałośc.


P.P.S. - proszę jeszcze moderatorów i adminów o niekasowanie tego tematu. Zapisałem wszystkie posty, porobiłem screeny i jeśli będzie trzeba, odnowie temat. Dziękuję.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: prośba do adminów

Post autor: Ivellios »

zblazowany pisze:Dlaczego zawsze Spooky się na mnie mści zaraz po tym jak kończę z nim dyskusję w jakimś temacie
Wykonywanie obowiązków moderatora i wywiązywanie się z nich nazywasz "zemstą"? Fajnie.

Biedny, Bogu ducha winny zblazowany, na którego uwziął się wredny, zły i brzydki moderator Spooky Fox. A ten pieprzony admin Ivellios pewnie mu jeszcze przyklaskuje. Ach, takie małe niewiniątko, tak pokrzywdzone!

Człowieku, za to, co wyrabiasz na forum, już wieki temu powinieneś dostać bana. Spamujesz w shoutboksie, na forum publicznym załatwiasz sprawy, które powinny być załatwiane na PW, a jak ci ktoś uwagę zwróci, to się plujesz, że "a co ja?".

Tak więc albo wreszcie zaczniesz przestrzegać regulaminu i netykiety, albo z hukiem stąd wylecisz. Ostrzegam, że w razie braku poprawy z twojej strony może się skończyć nie tylko banem, ale i skargą u dostawcy internetu. Żarty się skończyły.
Zablokowany

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”