[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Serwer radiowy zapewnia

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Zaloguj, używając konta:
POKAŻ / UKRYJ MENU
Informacja dla nowych użytkowników: Usługa GMail odrzuca część emaili z naszego forum. Jeśli po założeniu konta nie otrzymałeś emaila z linkiem aktywującym, sprawdź folder "SPAM". Jeśli maila tam nie ma, skontaktuj się z nami (radio@paranormalium.pl) i podaj swój nick, wówczas aktywujemy Twoje konto ręcznie.
Teraz jest 2017-09-23, 10:34

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki | Sprawdź nieprzeczytane posty
Oznacz działy jako przeczytane | 

Strona 1 z 1  [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość

PostNapisane: 2014-05-03, 05:20 

Czy była by możliwość naprawienia RSS, by program który pobiera mi audycje nie tworzył takich folderów i nazw plików:
Kod:
Teoria%20Chaosu%202%20maj%202014%20Co%20nowego%20w%20zimnej%20fuzji

Kod:
WykÂlady spirytystyczne

? Dodam, że kiedyś wszystko działało, jak należy, z innymi podcastami tak się nie dzieje (poza tymi od Paranormalium). Używam programu Polcaster, ale w iTunes pewnie jest podobnie (chociaż nie wiem nawet czy iTunes działa dla podcastów z paranormalium :D).

Druga kwestia, czy była by możliwość dodania opcji w profilu na forum, automatycznego zaznaczenia opcji Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie dla każdego postu, jak to jest na innych forach.

Inna sprawa - w programie TuneIn Radio na androida nie działa link do paranormalium.

Administrator

PostNapisane: 2014-05-03, 16:40 
Administrator

Administrator
Administrator

Dzięki za informację o błędach.

RSS'y zmodyfikowałem, co prawda walidatory zaczęły sypać błędami typu "Podany URL musi być pełny" (chyba kłócą się o spacje w nazwach plików, jeśli dobrze kojarzę), jednak Polcaster - przynajmniej u mnie - nie robi już cyrków z procentami. Problem z kodowaniem u mnie nie występuje, ale w tym zakresie też wprowadziłem zmiany.

Co do powiadamiania o odpowiedziach, to w najnowszym phpBB ta opcja nazywa się inaczej i jest umieszczona w innym miejscu:

ustawienia profilu -> ustawienia forum -> wysyłanie wiadomości -> "Domyślnie informuj mnie o odpowiedziach"

TuneIn Radio sprawdziłem, widocznie albo mają nieaktualny link do strumienia, albo wstawili strumień, którego ten program nie obsługuje. Nie dopatrzyłem się nigdzie możliwości zedytowania tego. Do słuchania Radia Paranormalium w Androidzie polecam aplikacje obsługujące format AAC+. Ja używam A Online Radio, można sobie wpisać do niego strumień AAC+ 24kbps i słuchać w bardzo dobrej jakości dźwięku przy minimalnym zużyciu transferu ;)

PostNapisane: 2014-05-03, 17:39 

Ok, dzięki już wszystko działa.

Administrator

PostNapisane: 2017-07-05, 22:05 
Administrator

Administrator
Administrator

TuneIn właśnie zaktualizowało link do strumienia Radia Paranormalium. Podesłąłem im link do strumienia, który zawsze działa, bo kopiuje sygnał z głównego serwera: http://stream.paranormalium.pl/

Sortuj wg
Strona 1 z 1  [ Posty: 4 ]

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki | Sprawdź nieprzeczytane posty
Oznacz działy jako przeczytane |