Prośba o wróżbe Kinga 1.

Tutaj możemy poprosić o wróżby z kart tarota. Wróżby na rok, miesiąc, pytając o zdrowie, finanse i tym podobne. Wszystkie wróżby są bezpłatne. Jeżeli masz jakiś problem - zapytaj naszych wróżbitów.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Prośba o wróżbe Kinga 1.

Post autor: Vampirio »

Proszę o wróżbę dla Kingi, koleżanki z internatu.
Kinga 24II1994r.

Pytania od niej.
1. Czy uda mi się zaliczyć matematykę w tym roku?
2. Czy moja przyjaciółka znajdzie sobie w końcu chłopaka Joanna 14 lipca 1994?
3. jak będzie na praktykach które odbędę w czerwcu?
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Prośba o wróżbe Kinga 1.

Post autor: Słowianka »

Kinga:

1.
Mam nadzieję, że dobrze przygotowałaś się do tego egzaminu. Odwrócona karta Sądu Ostatecznego, nie wróży fajerwerków.
Jako numerologiczna "czwórka" jesteś osobą upartą i dążącą do celu. Powinnaś się tego trzymać przez cały czas i nie zwracać uwagi na stres, związany z egzaminem. Jeśli nie poddasz się fali negatywnych emocji, związanych z egzaminem, to wyjdziesz z tego obronną ręką.
Musisz być skupiona na nauce, Nie rozpraszać się, nie myśleć o porażce, a skupić się na myśli "zdam".
Karty pokazują jednoznacznie, że sukces lub porażka uzależnione są od tego, czy zapanujesz nad emocjami. Zarówno w trakcie przygotowywania się jak i w trakcie egzaminu.

3.
Nie wiem gdzie odbędą się praktyki. Karty mówią o powrocie do dzieciństwa lub skojarzenia z dzieciństwem. Wydaje mi się, że to przedszkole, szkoła albo Dom Dziecka (choć nie ma to znaczenia). Będziesz odbierała całość bardzo osobiście, a na praktyki spojrzysz, przez pryzmat własnych wspomnień z dzieciństwa. Jeśli miejsce praktyk jest ci nieznane z przeszłości, być może będziesz miała uczucie, że już tam byłaś. Może w poprzednim wcieleniu?

Istnieje również szansa, że spotkasz tam kogoś związanego z tobą, kogoś, kogo kiedyś znałaś.

Karty ostrzegają cię jednak, przed kłótnią. Być może, ktoś będzie szukał zaczepki. Staraj się być opanowana i nie poddaj się temu, a wszystko rozejdzie się "po kościach". W innym wypadku, może się to skończyć zniszczeniem czegoś wartościowego. Być może nawet w trakcie szarpaniny. W kontekście emocjonalnym, zniszczenie wartościowej znajomości, dawnej przyjaźni.

Joanna

2.
Joanna, ma przed sobą wyraźną szansę na miłość! (karta Moc). Wiąże się ona z wyjazdem.
Joasiu, być może w niedalekiej przyszłości, być może już o tym wiesz, czeka cię wyjazd, podróż.
Do wyjazdu jednak, nie dojdzie. Bez względu na to, jak bardzo chciałaś wyjechać, nie martw się! Właśnie przez to, że nie wyjedziesz, spotkasz miłość. Nie upieraj się na to, żeby jechać za wszelką cenę. Karty ostrzegają przed tym, iż może ona skończyć się tragicznie.
Uważaj na rodzące się, nowe, wspaniałe uczucie. Głupia kłótnia może wszystko zaprzepaścić.

Pozdrawiam,

Wróżka Magdalena ^^
Zablokowany

Wróć do „Prośba o wróżbę”