Prośba o wróżbę nr. 6 - dzidaa

Tutaj możemy poprosić o wróżby z kart tarota. Wróżby na rok, miesiąc, pytając o zdrowie, finanse i tym podobne. Wszystkie wróżby są bezpłatne. Jeżeli masz jakiś problem - zapytaj naszych wróżbitów.
Awatar użytkownika
dzidaa
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2011-03-15, 14:08

Prośba o wróżbę nr. 6 - dzidaa

Post autor: dzidaa »

Witam ponownie :lol:

Gabriela, 16.07.1998

1. Czy mój zawód będzie miał coś wspólnego ze spadochroniarstwem lub/i pisaniem książek?
2. Czy jeśli pokonam swoje lenistwo mam szansę na wydanie książki w ciągu najbliższych dwóch lat?
3. Czy moje przeczucie, że okłamuję samą siebie i nie uczę się na własnych błędach jest prawdziwe, czy tylko sobie to wmówiłam?

Z góry dziękuję za odpowiedź
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Prośba o wróżbę nr. 6 - dzidaa

Post autor: Dagmara »

Witaj :)

Ja tutaj w kartach na dzień dzisiejszy nie widzę zawodu związanego ze spadochroniarstwem, już bardziej podejrzewam, że będziesz miała szansę wydać książkę. Jednak, żeby faktycznie coś ruszyło w tym kierunku to zdecydowanie będziesz musiała pokonać swoje lenistwo, ponieważ ono bardzo mocno Ciebie ogranicza, a potrafisz naprawdę nie raz być leniwa- karta Wisielec. Także moja droga, aby zebrać obfity plon, najpierw musisz zasiać ziarno i dbać o nie, pielęgnować jak najlepiej Karta Królowej Monet.

W przypadku trzeciego pytania, oj tak potrafisz siebie samą okłamywać i to porządnie z tego co widzę, żyjąc w takim trochę świecie mylnych iluzji, mówi o tym karta Księżyc na początku rozkładu.
Także Twoja intuicja dobrze Tobie podpowiada, z tym, że Ty w ogóle czasami nie potrafisz jej słuchać i sama sobie kładziesz kłody pod nogi na własne życzenie.
Brak Tobie jeszcze takiego twardego zdecydowania, wewnętrznej harmonii, nie ufasz samej sobie i nad tym przede wszystkim powinnaś popracować.
Potrafisz być naprawdę bardzo energiczną i żywiołową dziewczyną, pomimo swego lenistwa Król Buław i Kielichów, ale nie raz trzeba Ciebie mocno pchnąć do przodu, abyś coś zadziałała w swoim kierunku.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
dzidaa
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2011-03-15, 14:08

Re: Prośba o wróżbę nr. 6 - dzidaa

Post autor: dzidaa »

Dziękuję za odpowiedź :)
Zablokowany

Wróć do „Prośba o wróżbę”