Prośba o wróżbę nr 1 - aliceliddell22

Tutaj możemy poprosić o wróżby z kart tarota. Wróżby na rok, miesiąc, pytając o zdrowie, finanse i tym podobne. Wszystkie wróżby są bezpłatne. Jeżeli masz jakiś problem - zapytaj naszych wróżbitów.
aliceliddell22
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-04-30, 15:45

Prośba o wróżbę nr 1 - aliceliddell22

Post autor: aliceliddell22 »

witam
Interesuje mnie stosunek jednej osoby do mnie.
ja - Patrycja ur. 10.08.1989 r.
ta osoba - Olga ur. 17.07.1991 r.

1. Czy Olga mnie lubi/czy kiedykolwiek lubiła?
2. Czy faktycznie tak jak podejrzewam od jakiegoś roku się mną znudziła? albo z innego powodu zniecheciła?
3. Kiedy Olga mnie zostawi i co będzie powodem ( może być bez tego powodu)? pytanie to zadaje aby mniej wiecej poznać ile czasu szczęścia mi z
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Prośba o wróżbę nr 1 - aliceliddell22

Post autor: Dagmara »

Witaj.

Z waszej znajomości i bliskiej przyjaźni praktycznie bardzo niewiele zostało patrząc na karty jakie wypadły w rozkładzie i Ty przeczuwasz, że coś jest bardzo nie tak przez co do całej sytuacji podchodzisz bardzo emocjonalnie.
Silnie obawiasz się odejścia tej dziewczyny i jej emocjonalnego oddalenia się od Ciebie.
No niestety, ale w kartach widzę to tak jakby Olga już troszeczkę była bardzo zmęczona Twoją osobą, jakiś brak porozumienia, oraz dogadywania w kartach między Wami mi się pokazuje i nie mówienia sobie wszystkiego, tak jakby jedna strona robiła jakieś niedojrzałe tajemnice przed drugą- mam tu na myśli Olgę.

W kartach widzę smutek, oraz osamotnienie, wypalenie, także bardzo możliwe iż wasza relacja już dobiega końca, brak wyższych uczuć, przyjaźni, jedynie narastająca pustka oraz przepaść, wynik Pustelnik.

Co możesz zrobić w takiej sytuacji, karty radzą abyś zachęciła Olgę do szczerej rozmowy między Wami i zapytała w prost czemu dziewczyna tak dziwnie się zachowuje względem Ciebie.
Także naprawdę musicie obie spróbować ze sobą porozmawiać, bo bez tego ta znajomość całkowicie, bezpowrotnie umrze.
Praktycznie już można powiedzieć iż zamiera.

Ale dociągnęłam jeszcze karty i po stronie Olgi wypadł mi jakiś mężczyzna, przy karcie Gwiazdy, także musisz się dowiedzieć czy ona przypadkiem jakiegoś chłopaka sobie nie znalazła, jako nowy obiekt zainteresowań.

Pozdrawiam.
Zablokowany

Wróć do „Prośba o wróżbę”