Prośba o wróżbę nr 1 - Calmayn

Tutaj możemy poprosić o wróżby z kart tarota. Wróżby na rok, miesiąc, pytając o zdrowie, finanse i tym podobne. Wszystkie wróżby są bezpłatne. Jeżeli masz jakiś problem - zapytaj naszych wróżbitów.
Usunięto użytkownika 8507

Prośba o wróżbę nr 1 - Calmayn

Post autor: Usunięto użytkownika 8507 »

Witam, mam parę pytań:

1) Dostanę się na wymarzone studia? Poradzę sobie na nich?
2) Jak będzie wyglądał w najbliższej perspektywie mój związek? Czy obecny problem jest przejściowy, czy w przyszłości jeszcze się pojawi?
3) Czy droga rozwoju jaką obrałam jest tą właściwą?

Angelika 22/06/1993

Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Prośba o wróżbę nr 1 - Calmayn

Post autor: Dagmara »

Witaj.
Odpowiadając na Twoje pierwsze pytanie to karty pokazały iż masz szansę dostać się na wymarzone studia, z tym, że naprawdę dużo wysiłku będzie Ciebie to kosztowało ponieważ łatwa droga do zamierzonego celu w kartach niestety, ale mi się nie pokazuje.

2. Angeliko, w układzie dla Was to ty bardziej pokazałaś mi się taka emocjonalna, wybuchowa, skora do sprzeczek niż Twój partner, także sądzę, że jeżeli oboje nie dojdziecie do porozumienia, problem Wasz w przyszłości może się jeszcze powtórzyć. Więcej szczerych rozmów, bez krzyków i gniewu karty radzą, odrzućcie chęci dominacji i wypominanie sobie pewnych rzeczy.
W kartach widzę takie trochę odsunięcie się jednego od drugiego, a to nie wróży dobrze waszemu związkowi na przyszłość. Także żeby ta relacja przetrwała to naprawdę musicie oboje tyle samo dawać co brać, wzajemnie siebie wysłuchiwać i rozumieć.

3. Na pytanie o drogę rozwoju, to karty pokazały, że jak najbardziej jest ona właściwa, bardzo wiele się nauczysz nowego, nabierzesz wiedzy oraz doświadczeń, wiele będziesz miała nowych pomysłów i chętnie zechcesz je w przyszłości realizować, karta Mag.

Pozdrawiam.
Zablokowany

Wróć do „Prośba o wróżbę”