Prośba o wróżbe nr 3 - Amfan

Tutaj możemy poprosić o wróżby z kart tarota. Wróżby na rok, miesiąc, pytając o zdrowie, finanse i tym podobne. Wszystkie wróżby są bezpłatne. Jeżeli masz jakiś problem - zapytaj naszych wróżbitów.
Awatar użytkownika
Amfan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2012-01-12, 21:25
Lokalizacja: WLKP

Prośba o wróżbe nr 3 - Amfan

Post autor: Amfan »

Witam moje pytania brzmią następująco :

10 .01 .1994 data urodzin tej osoby , wszystkie pytania tyczą się jej .


Czy ta osoba zda tym razem egzamin na prawo jazdy ?


Czy mogę zaufać wierzyć pewnej osobie konkretnie kobiecie w jej dobre i szczere intencje ?


Czy mam szanse u niej i czy wyjdzie z tego coś więcej jeśli się postaram ?


Za odpowiedź niezmiernie dziękuje :)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Prośba o wróżbe nr 3 - Amfan

Post autor: Dagmara »

Witaj :)

Odnośnie pierwszego pytania, to zaskakująca sytuacja się stała, a mianowicie, podczas pierwszego tasowania kart wypadła mi od tak sobie z tali karta Umiarkowanie, schowałam ją więc ponownie ponieważ chciałam przetasować karty dokładnie i kiedy robiłam to drugi raz ponownie ta sama karta wyskoczyła z talii sama, tarot potrafi jednak zaskakiwać

Umiarkowanie to taka karta, która mówi nam, że wszystko możemy osiągnąć, ale jeszcze nie teraz ponieważ nie mamy wystarczającej wiedzy, doświadczeń, także Twoja koleżanka może jeszcze nie zdać tego egzaminu,.Ale dociągnęłam kartę i wyszła 6 monet, możesz jej w pewien sposób pomóc, doradź jej żeby aż tak bardzo się nie denerwowała, aby zwracała uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły, wspieraj ją jak tylko możesz, ponieważ ona tego potrzebuje, choć czasami do końca może się do tego nie przyznawać.

2. Tak, możesz jej zaufać, wypadła w kartach Giermka Buław oraz Słońca, ta kobieta ma sporo ciepła, które w pewien sposób Ciebie przyciąga, nie jest nudna, ani bierna.

3. W zapytaniu czy coś między Wami zaiskrzy to powiem może tak, bardziej w kartach widzę przyjaźń, zauroczenie, niż takie prawdziwe uczucie miłości, bo tu niby wypadła karta Gwiazdy mówiąca o możliwościach stworzenia czegoś więcej, ale zaraz po niej wyraźnie zaznaczył swoją obecność Księżyc i Wisielec, takie jakby marzenia wyolbrzymiające i wszystko ulegnie zatrzymaniu, czyli nie wykluczone, że na przyjaźni się skończy.

No ale jak wiadomo tarot nie jest 100% wyrocznią i wszystko w życiu może się zdarzyć, także możesz starać się o tą kobietę, ale naprawdę bardzo ostrożnie, tak żeby jej nie spłoszyć. Także Nie śpiesz się daj tej relacji czas, powolutku, delikatnie działaj.
To bardzo energiczna, młodziutka kobieta, chcąca się jeszcze tak wyszaleć, stąd tez ten Giermek Buław.

Pozdrawiam :)
Zablokowany

Wróć do „Prośba o wróżbę”