Prośba o wróżbę nr 1 - Mimoza

Tutaj możemy poprosić o wróżby z kart tarota. Wróżby na rok, miesiąc, pytając o zdrowie, finanse i tym podobne. Wszystkie wróżby są bezpłatne. Jeżeli masz jakiś problem - zapytaj naszych wróżbitów.
Awatar użytkownika
Mimoza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 2010-07-01, 23:34
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk

Prośba o wróżbę nr 1 - Mimoza

Post autor: Mimoza »

Hej :D

Czy jesteście w stanie odpowiedzieć mi na następujące pytania?

1. Czy moja planowana kariera naukowa ma szanse się spełnić? (Mam na myśli głównie najbliższe wydarzenia, czyli moją pierwszą publikację i wystąpienie na sympozjum).
2. Czy w sprawach sercowych widać jakieś zmiany? czy już na zawsze pozostanę " suką bez serca, niezdolną do uczuć" ? :P
3. Czy moja Przyjaciółka (Alicja 26/06/1988) jest naprawdę szczęśliwa ze swoim chłopakiem (Witold 03/11/1989)?

Monika 03/02/1988

Z góry śliczne dzięki :)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Prośba o wróżbę nr 1 - Mimoza

Post autor: Dagmara »

Witaj.
Odpowiadając na pierwsze Twoje pytanie to karty pokazują, że jesteś bardzo zdeterminowaną osobą i za wszelką cenę chcesz aby Twa kariera naukowa się ziściła , niestety nie widzę w kartach tego aby wszystko przyszło z łatwością, będziesz musiała w swe zamierzenia włożyć jeszcze więcej wysiłku, oraz pracy, by coś zaowocowało. Ale jak najbardziej widzę dla Ciebie szansę, pomimo tego, że łatwo może nie być.

2. W sprawach sercowych to pierwsza zasadnicza rada tarota, nie twórz na własne życzenie wokół swojej osoby negatywnych energii, nie powtarzaj sobie w myślach, że jesteś suką bez uczuć, ponieważ to co kiedyś ktoś powiedział blokuje Ciebie silnie zamykając na innych. Odrzuć to co zaistniało w przeszłości, odrzuć przeszłe negatywne słowa od siebie, które zostały wypowiedziane w Twoim kierunku, jeśli to zrobisz widzę jak najbardziej zmianę w kwestii uczuć- Karta Mag.
Żeby coś się zmieniło, Ty również musisz się zmienić, swe nastawienie.

3. Czy Alicja jest szczęśliwa z obecnym partnerem, powiem tak, że raz jest u nich lepiej, a raz gorzej, teraz karty pokazały takie jakby zatrzymanie w ich związku, wiele marzeń, jednak dążeń do ich realizacji na dzień dzisiejszy brak.
A nawet jeśli coś robią wspólnie to idzie wszystko ślimaczym tempem.
W kartach nie widzę jakiś wielkich tragedii w ich relacjach, ale i również Alicja nie jest osobą całkowicie tryskającą pełną radością.

Pozdrawiam.
Zablokowany

Wróć do „Prośba o wróżbę”