Inny aspekt UFO

Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Arek »

Wcale nie wiemy że latają bez sensu w te i wewte, tak się tylko może wydawać.
Może wcale nie chcą przylecieć oficjalnie z misją, może takie misje w przeszłości nie powiodły się ?????.
Może chcą być tylko obserwatorami?, w końcu to ciekawsze niż założenie ziemskiego zoo
Artur1996

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Artur1996 »

Myślę że nawet rzekome porwanie są dziwne,relacje osób porwanych są podobne,paraliż,jakiś zabieg dziwny,postacie kosmitów jako szaraki.Wszystko wskazuje na to że UFO istnieje ale nie jest to bynajmniej materialne,niektórzy wolą żyć w przekonaniu że to mieszkańcy innych planet nas odwiedzają.Zachęcam abyście otwarli swoje umysły.Przekalkulowali wszystkie za i przeciw odnoście mojej teorii.
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Iluzjonista »

Nikt nie odrzucił Twojej teorii.
Ja swoje stanowisko określiłem kilkanaście postów wcześniej.
Jednak nie możesz sprowadzać wszystkiego do jednego, katolickiego punktu widzenia.
Artur1996

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Artur1996 »

Po pierwsze,zanim zacznę dyskusję z Tobą,na wstępie powiem że nie życzę sobie abyś Biblie nazywał tworem zaboboniarzy.
Tworem zaboboniarzy są twoje szatańskie praktyki.
Uważam że UFO które widzimy nie mogą być materialnymi istotami gdyż takie po prostu nie istnieją,lub o nich nic nie wiemy.Propaganda z UFO polega na tym abyśmy uwierzyli że na świecie życie zapoczątkowały inteligentne osobniki wyższej cywilizacji.
Stąd są pisane bzdurne artykuły o tym że Biblia opisuje zjawisko UFO i tym podobne pierdoły.
Więc przedstawiam jedyny słuszny pogląd który nie przeczy zdrowemu rozsądkowi,słynne szaraki przybierają taką postać abyśmy byli sukcesywnie zwodzeni.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Vampirio »

Jedyny słuszny pogląd. Błąd w tym zdaniu jest jeden. Nie ma uniwersalnego poglądu jeden stwierdzi, że schabowe są dobre a według poglądu innej osoby jedzenie mięsa to morderstwo. I który ma rację? Więc czym jest ufo nie wiemy i pewnie się nie dowiemy. Jest dużo pytań i zero odpowiedzi.
Artur1996

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Artur1996 »

Mimo wszystko,zwolenników UFO jako materialnych istot prosiłbym o wskazanie przesłanek mogących o tym świadczyć...
Ja swoje przedstawiłem w pierwszym poście tegoż tematu.
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Iluzjonista »

To właśnie gubi tego użytkownika, że uważa się za spadkobiercę nieomylnej Biblii.
Artur1996

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Artur1996 »

Ma pan jeszcze jakąś mądrość do powiedzenia?
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Sothis »

Z tego co udało mi się zauważyć prawienie mądrości i posiadanie jedynie słusznego poglądu oraz recepty na prawdę jest w Twoim posiadaniu. ;]
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Monomagnum »

Jest to najbardziej znany kontakt z UFO i najlepiej udokumentowany.
No chyba w "gościu niedzielnym". Polecam Ci przeczytać jakieś książki na ten temat. Wolne od dogmatów wiary. Z biegu mogę polecić Ci "Zanim nastąpił potop" J.W.Langbein.
Cały czas używasz słowa "UFO" - a chciałbym zaznaczyć że UFO znaczy tyle co "Niezidentyfikowany Obiekt Latający". Nie można utożsamiać zielonych, szarych czy burych ludzików z tą nazwą. Tak na dobra sprawę nikt niema pewności czy takowe istoty istnieją. Owszem są filmy na których widać kosmitów - słynna na cały świat sekcja zwłok z Roswell czy zdjęcia z tajnej bazy, na którym wyraźnie widać postać na Ziemi nie spotykaną na co dzień, która rzekomo umiera. są też zdjęcia, są malowidła naskalne. Nie można jednak wierzyć we wszytko co wcisną Ci ludzie. Trzeba zachować zdrowy rozsadek - jest tysiące teorii na temat UFO ale z pewnością nie można ograniczać się do kilku z nich. Człowiek zawsze szukał sensacji, poklasku dlatego wiele z tych historii to tylko puste demagogie i nic poza tym. Musisz otworzyć się na patrzenie inne niż przez pryzmat wiary, bo jak na razie nie masz pełnego obrazu sprawy.
Pozdrawiam!
Do użytkownika który mnie nazwał opętanym powiem tylko jedno.
Sam jesteś opętanym człowieczkiem wierzącym w jakieś pogańskie brednie,nie wiem czy wiesz ale żeby uznać Chrystusa za swego pana trzeba być pod wpływem ducha świętego.Ty,wszystko na to wskazuje,jesteś pod wpływem ducha nieczystego który blokuje twój umysł w każdym stopniu,począwszy od wiary w brednie,kończąc na odrzuceniu słowa bożego.
Ja przepraszam za pewnego rodzaju spam, ale nie mogłem przejść obok tego obojętnie. Jestem katolikiem, ale to już wiesz. Nie wiem kto ciebie nauczał, gdzie się wychowywałeś jakim wzorcom zostałeś poddany. Ale takie za przeproszeniem pierdoły o opętaniu piszesz, że oczom nie wierzę. Ja rozumiem emocje i tego typu sprawy, ale to nie zwalnia Cię od tego, żeby wypisywać jakieś laickie herezje!
W tym problem że szatan przemawia przez tych którzy odrzucają słowo boże i stawiają je jak najniżej w hierarchii.
Problem w tym że Twoja pobożność ma tutaj niestety nie wiele do czynienia. Mógł byś się bardzo zdziwić po przeczytaniu kilku katolickich nawet książek.
Swoją drogą złe duchy nie są takie złe. Wystarczy mieć odpowiednie podejście i umiejętności a możesz się nawet dogadać
:zdziw:
Zachęcam abyście otwarli swoje umysły.Przekalkulowali wszystkie za i przeciw odnoście mojej teorii.
Do tego samego zachęcam Cię ja -niezamknięty katolik, który zgodnie z wiarą dopuszcza pewne nie chrześcijańskie teorie.
Ostatnio zmieniony 2013-02-18, 11:56 przez Monomagnum, łącznie zmieniany 1 raz.
Artur1996

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Artur1996 »

Widać właśnie twoją wiarę.gdyby Kościół głosił poglądy fundamentalistyczne to dawno byś dokonał apostazji,niestety w obecnych czasach wiara jest za bardzo unowocześniona.Kościół mam wrażenie że większym autorytetem darzy naukę niż słowo boże.Uważam że po dzień dzisiejszy KK powinien głosić geocentryzm i walczyć z teorią ewolucji w szkołach,gdyż z Bogiem nie ma ona nic wspólnego.Świetnym przykładem jest Maciej Giertych,z wyznania katolik ale nie wierzy w brednie typu ewolucje,tylko pomimo wykształcenia,jest kreacjonistą młodej ziemi,uważa że dinozaury i ludzie żyły razem...
Nie wierzcie też tak w Kościół,bo pomimo że tworzą go też ludzie z powołania to niestety rozwalany jest nieustannie przez masonów.Na przestrzeni ostatnich lat widać właśnie krecią robotę w Kościele.
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Iluzjonista »

Uważam że po dzień dzisiejszy KK powinien głosić geocentryzm i walczyć z teorią ewolucji w szkołach,gdyż z Bogiem nie ma ona nic wspólnego.
Hej, żwawo.
Rozpalmy stosy.
Niech zapłoną.
A w świętym ogniu
Dopełnią się heretyków losy.
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Sothis »

Proponuję zbywać milczeniem tego typu brednie.
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Monomagnum »

Co do unowocześnienia dogmatów kościoła, w pewnym sensie się zgadzam. Nie powinno być tak, by KK zmieniał swoje ustalenia, przekonania - jak zwał tak zwał tylko dlatego że świat brnie w wg mnie na prawdę złym kierunku. KK powinien być niezmienną opoka, w której każdy kto potrzebuje odnajdzie spokój od doczesnego pędu życia. Powinien dzięki temu wychodzić na przeciw zmęczonym, zagubionym ludziom, którzy szukają wiary, szukają Boga. To nie znaczy jednak, że kościół powinien z zasady być na pohybel z innymi, zamknąć się na naukę i nie zmieniać poglądów od początków jego istnienia. To było by przecież głupie, co najmniej głupie. Człowiek wciąż się uczy, poznaje, a więc musi być skłonny do zmian, musi być świadomy że niejednokrotnie się myli. To się nazywa ewolucja. Dzięki temu jeszcze żyjemy, dzięki temu nie walimy kamieniami o orzechy kokosowe, dzięki temu nie skaczemy już po drzewach.
Skończmy już ten temat, bo off top się trochę zrobił 8)
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Doctore
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 177
Rejestracja: 2011-12-06, 23:20
Lokalizacja: Międzychód
Komentarze: 1

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Doctore »

Szczerze mowiąc artykuł ciekawy i teoria też warta przemyślenia. Tylko jeśli UFO ma aspekt duchowy i nie jest materialne to jak wytłumaczyć:
- porwania przez obcych gdzie porwanej ososby nie dało się zlokalizować nawet przez kilka dni (nie wiadomo gdzie byla)
- wszczepianie ludziom przez obcych tzw. implantów, które są przecież materialne, a które nieraz były operacyjnie usuwane z ciał porwanych

Co do Plejadan to z tego co wiem oni powiedzieli (a raczej wskazali) Meyerowi, że pochodzą z Plejad, czyli z Kosmosu.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Artykuły”