Inny aspekt UFO

Artur1996

Inny aspekt UFO

Post autor: Artur1996 »

Zawsze fascynowałem się zjawiskiem UFO,pozostało to bez zmian,jednak zastanawiam się czy są to materialne istoty czy mają może wymiar duchowy?
UFO istnieje,nie mam co do tego żadnych wątpliwości,ale czy rzeczywiście zjawisko ma charakter taki jaki przekazują nam media?
Znany jest przypadek Meyera,który miał rzekomo kontakty z obcymi,miał fotografować i kręcić ich pojazdy,lecz obcy nie pozwolili na sfilmowanie siebie.
W tym linku mamy kilka filmów UFO Billy Meyera. http://www.steelmarkonline.com/video_and_8mm.htm
oglądając te filmy nie można oprzeć się wrażeniu, że owe pojazdy kosmiczne ważą nie więcej niż 15 kg. Jeżeli ktoś widział na filmie jedno tonowy samochód zawieszony na linie dźwigu, z pewnością zachowuje się on zupełnie inaczej. Masa statku kosmicznego, jaki widzimy na powyższym zdjęciu z pewnością jest znacznie większa i rozmiar jest większy niż rozmiar przeciętnego samochodu. Czy samochód zawieszony na linie wykonywałby takie gwałtowne ruchy, jak UFO pojazdy na filmach Meyera? Brak grawitacji nie powoduje utraty masy.
Wszystko to wygląda na jakąś dziwną sztuczkę a nie realną wizytę gości z kosmosu.
Skoro tyle tutaj uczonych na forum,jakim cudem te statki się przemieszczają?

Eduard Billy Meyer jest Szwajcarem i od roku 1942 (miał wtedy 5 lat) ukazywał mu się Kosmita o imieniu Sfath. Po 11 latach przerwy ukazywała mu się kobieta - Asket a potem pojawiła się inna kobieta - Semjase.
To owi goście z kosmosu pozwolili mu na fotografowanie ich pojazdów ale nie pozwolili mu na fotografowanie ich samych. Owi goście z kosmosu to Plejaranie. Ciekawe jest także znalezisko tzw. Talmudu Jmmanuela. Żaden biblijny ekspert nie uznaje tego dokumentu, jako dokument warty poważnego zbadania.
lem owych gości z kosmosu jest ostrzeganie nas przed następstwami naszych nierozumnych działań i pożądań. Następstwem tych działań ma być III Wojna Światowa. Meyer zapowiadał te wojnę na Listopad 2006, 2008, 2010, lub 2011 roku.
Ciekawe jest połączenie tego wszystkiego z Talmudem Jmmanuela. Talmud jest znanym żydowskim ekwiwalentem Biblii ale ma się on tak do Biblii jak astrologia do astronomii. Plejaranie (rzekomi goście Meyera) rzekomo potrafią podróżować w czasie i dlatego ostrzegają nas przed wojną... a daty owych ostrzeżeń wyraźnie wskazują, że informacje, jakie owi Kosmici posiadają są nie lepsze od przeciętnej wróżki, szukającej przyszłości w kartach.Jak widać wojna była na lata,które podałem powyżej.
Jest to najbardziej znany kontakt z UFO i najlepiej udokumentowany.

Wielu ludzi nauki zajmuje się kolekcjonowaniem danych na temat UFO i zdaniem wielu z nich pewne detale ukazujących się pojazdów zaprzeczają prawom fizyki. Niezwykłe szybkości, nagłe przyspieszenia, niezwykle ciasne zakręty, wszystko to odbywa się z takimi szybkościami, ze nawet gdyby pojazd taki był solidnym dyskiem stalowym, dysk taki rozsypałby się na kawałki pod wpływem sił grawitacyjnych.
Jest warte wzmianki, że nigdy nie zaobserwowano UFO odlatujące w przestrzeń kosmiczną czy też przybywające z tej przestrzeni.Wydaje się że to wszystko hologramy,pojawią i znika nagle.Warto zaznaczyć że szybkości są nierealne.Połowa przypadków obserwacji to samoloty nowoczesne o których nie wiemy.Warto zaznaczyć że UFO ma duchowy aspekt.
Właśnie duchowy aspekt UFO daje nam najwięcej materiału do przemyślenia.
Ludzie którzy rzekomo byli porywani przez obcych,wzywali imię Chrystusa,było to spowodowane strachem,ku ich zdziwieniu kosmici znikali,jak szybko się pojawili,tak szybko zniknęli.Znikanie wyraźnie sugeruje, że Kosmici są z innego wymiaru, że nie są istotami materialnymi, ale istotami duchowymi.
Zmierzam do tego że kosmici mogą być demonami.Przeciwników tej tezy nieco zmartwię ale wielu naukowców popiera taką wersje.

Doskonale znany wśród ufologów astronom J. Alan Hynek, także nieżyjący już francuski fizyk Jaques Vallee to znani agnostycy. Nie tylko doskonali naukowcy znający doskonale temat ale ludzie pozbawieni jakichkolwiek religijnych wierzeń. Nikt nie może ich podejrzewać o chrześcijaństwo oraz naginanie faktów pod tym kątem.Także nikt mi nie powie że fanatycy religijni.Poniżej podam cytaty obu panów.

Hynek - "Ufo powoduje fizyczne efekty w identyczny sposób, w jaki duch może produkować bardzo realne fizyczne efekty."

Vallee - "Fenomen UFO reprezentuje dowody innych wymiarów poza czasem i przestrzenią... Jest to duchowy system który działa na ludzi oraz ich używa."

Hynek - UFO zjawisko, studiowane przez moich kolegów oraz mnie, świadczy o działaniu jakiejś formy inteligencji... ale skąd ta inteligencja pochodzi, czy to jest naprawdę extra-terrestrial, albo przedstawia wyższą rzeczywistość jeszcze nie rozpoznaną przez naukę, albo nawet jeżeli to jest w jakiś sposób manifestowana inna dziwna paranormalna oznaka naszej własnej inteligencji, oto, o co właściwie pytamy.

Przytoczę też wypowiedz chrześcijańskiego astronom/fizyka - Hugha Rossa , który badając przez wiele lat oraz będąc znanym autorytetem w tej dziedzinie stwierdził publicznie, że...

UFO jest nie materialne, ponieważ nie stosuje się do praw fizyki. Mogą oni być przykładowo widzialni na radarze, ale okiem niewidoczni czy widoczni okiem ale niewidzialni dla radaru. Oni nagle skręcają w niemożliwy sposób oraz zatrzymują się w natychmiastowy sposób, pojawiają się nagle i nagle znikają. Topią asfalt i palą trawę bez ognia czy płomienia. Wygląda to na oczywiste, że UFO, jeżeli coś takiego istnieje, musi być związane a aktywnością demonów.

Istnieje wiele takich opinii wśród doświadczonych naukowców,którzy znają temat od podszewki.

Dlaczego kosmici uciekają przez Jezusem? Bóg powierzył Chrystusowi władzę nad wszystkim za wyjątkiem siebie. Jezus ma najwyższą władzę we wszechświecie i władza ta nie tylko obejmuje ludzkość oraz siły anielskie. Władza ta obejmuje także demony i samego Lucyfera, który jest ich władcą. To jest przyczyna i logika egzorcyzmów tak demonów jak i Kosmitów, ponieważ są to te same istoty, istoty duchowe nie posiadające fizycznych ciał. Dlatego ich fotografie, jeżeli już są, są nieostre albo nie ma ich wcale.
Logiczne,prawda?
Wszystko wskazuje na duchowy aspekt tego zjawiska.
Możliwe że UFO jest rozpowszechniane jako inteligentne istoty,które nas stworzyły,wykluczając w tym udział Boga.To właśnie tworzy ruch New Age.
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: ifar15 »

nie Plejaranie tylko Plejadianie. Artykuł ciekawy ale dowodów na tą tezę jest tyle samo co dowodów na klasyczne wytłumaczenie że to są po prostu istoty z innej planety a ufo to ich mechaniczne pojazdy. Tak że artykuł ciekawy ale wiele nie wnosi.

(Pewnie bym trochę inaczej na to spojrzał gdyby nie afera z Twoim geocentryzmem)
Artur1996

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Artur1996 »

Dlaczego przeszkadzam wam że nie jestem podatny na zwiedzenia i nie tylko mówię że Biblia mówi o geocentryzmie ale również posiłkuje się filmikami które są dziełem naukowców.Owszem są to kreacjoniści i chrześcijanie ale tytuły naukowe posiadają.
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: ifar15 »

Niestety jesteś podatny na zwiedzenia aż za bardzo...
Artur1996

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Artur1996 »

Przykro mi ale nie ja wierzę w szatańskie kłamstwa,tylko Wy.. :)
Jesteście zwodzeni przez świat szatański i jego media.
Ostatnio zmieniony 2013-02-18, 00:03 przez Artur1996, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Iluzjonista »

Stop z Szatanami! ;)

A teraz na temat:

Rozpatrywanie UFO jako kontaktu z innym duchowym wymiarem nie jest głupim myśleniem ;)
Powiem nawet inaczej - my, ludzie, jesteśmy ograniczeni do zmysłowego postrzegania rzeczywistości. Być może istnieją jakieś wymiary, których nie jesteśmy w stanie zauważyć i zbadać.
I byty je zamieszkujące mogą manifestować się właśnie poprzez wszelakie zjawiska UFO, poltergeist itp.
Oczywiście to tylko takie moje przemyślenia.
Ostatnio zmieniony 2013-02-18, 00:09 przez Iluzjonista, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: ifar15 »

Możesz już skończyć Artur? Nie obchodzi mnie w co wierzysz. Wierz w sobie co chcesz byle nie przekonuj do tej wiary nas. Każdy wierzy w co chce. Ani ja nie przekonam Ciebie ani Ty mnie. Skończmy więc.
Artur1996

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Artur1996 »

Ok,możemy temat skończyć,ale tematu o teorii geocentrycznej proszę nie usuwać,chciałbym aby ludzie mieli możliwość zobaczenia innego postrzegania rzeczywistości.Chciałbym żeby ludzie widzieli że forum to,tworzą też chrześcijanie.I nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do narzuconych bredni przez świat naukowy.
Według mnie ufo mogą być demonami,wszystkie porwania i relacje ze statków wyglądają na opętanie.
Poza tym wątpię żeby inteligentne istoty latały na ziemie i bawiły se z nami w kotka i myszkę,już dawno by się ujawniły,poza tym w jakim celu przebywali by te odległości?
Ostatnio zmieniony 2013-02-18, 00:15 przez Artur1996, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Iluzjonista »

Twój przypadek również wygląda na opętanie.
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: ifar15 »

Iluzjonista pisze:Twój przypadek również wygląda na opętanie.
:one: XD
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Iluzjonista »

Poza tym wątpię żeby inteligentne istoty latały na ziemie i bawiły se z nami w kotka i myszkę,już dawno by się ujawniły,poza tym w jakim celu przebywali by te odległości?
Możesz sobie wątpić, ale tak naprawdę to nic nie wiemy o sposobie myślenia innych bytów, toteż celowość ich działań pozostaje dla nas tajemnicą.

Nie chcę Cię obrażać, ale jesteś ograniczony swoją religią...
Artur1996

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Artur1996 »

Do użytkownika który mnie nazwał opętanym powiem tylko jedno.
Sam jesteś opętanym człowieczkiem wierzącym w jakieś pogańskie brednie,nie wiem czy wiesz ale żeby uznać Chrystusa za swego pana trzeba być pod wpływem ducha świętego.Ty,wszystko na to wskazuje,jesteś pod wpływem ducha nieczystego który blokuje twój umysł w każdym stopniu,począwszy od wiary w brednie,kończąc na odrzuceniu słowa bożego.
Myślę że w kosmosie istniejemy tylko my jako jedyna inteligentna forma życia,UFO istnieje ale nie są oni materialni,wszystko na to wskazuje.
Bóg skupił uwagę na nieruchomej ziemi w centrum wszechświata,możliwe że reszta jest tłem,drugim planem.
Ostatnio zmieniony 2013-02-18, 00:23 przez Artur1996, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Iluzjonista »

Więc barbarzyńcą zwiesz człowieka, który umiłował sobie Wszechświat?
Poetycko ;p

Już napisałem Ci, jakie zasady wyznaję.
Śmiem twierdzić, że Twój chrześcijański sposób podejścia do świata jest mylny.
Czymże jesteśmy, jak nie kosmicznym pyłem?
Dlaczego mam wierzyć, że ktoś nade mną czuwa?
To, co wyznajesz, to jest właśnie egoistyczny sposób myślenia.
Wszędzie widzisz podstęp szatana...
Nie chcę uznawać kogokolwiek za swojego Pana...

PS. Po raz kolejny proszę o nieużywanie słowa "poganin" w pejoratywny sposób.
Czuję się Poganinem i niestety mnie ranisz.
Artur1996

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Artur1996 »

Z twojego toku myślenia wychodzi że jesteśmy pyłkiem we wszechświecie,jest to błędne gdyż może jesteśmy pyłkiem w porównaniu z ogromem kosmosu,ale właśnie to ziemia jest pierwszym obiektem w kosmosie,stworzona nie przez nikogo innego jak Boga,około 6-10 tys lat temu.
Wszystko skupione jest wokół ziemi,jak już mówiłem,reszta przestrzeni kosmicznej stanowi raczej tło,na pierwszym planie Bóg,wspaniały stwórca umieścił ziemie,która jest kolebką życia.
Bóg czuwa nad nami gdyż zależy mu na swoich stworzeniach.Niech niektórzy zrozumieją że większość teorii,z heliocentryzmem na czele jest niczym innym jak nauką szatana,ponieważ przedstawia naszą planetę jako krążącą wokół słońca jak inne planety.Idąc tą drogą,we wszechświecie istnieje niezliczona ilość takich planet a my faktycznie jesteśmy pyłkiem.Prawda jest zupełnie inna.Słońce krąży wokół ziemi,inne planety naszego układu obiegają słońce ale nasza planeta jest na tyle unikalna że jest nieruchoma,stoi w miejscu.Przyciąga więc szczególną uwagę Boga.Inne planety stanowią tylko tło.
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Iluzjonista »

Pycha i egoizm przez Ciebie przemawiają.
To smutne, że jawiąc się jako gorliwy katolik, grzeszysz.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Arek »

Arturze, mślę że nie powinniśmy porównywać jak się samochód zachowuje na linie z ufo dlatego że manewry ufo te skręty skoki a już przśpieszenie pozwalają przypuszczać że mamy do czynienia z czymś innym niż wielotonową kupą stali. Może się mylę i ufo jest kupą stali i jest ciężkie ale nadal jest zdolne do takich manewrów jakie się tylko śnią inżynierom. Jednak wyższość tej technologi jest niewspółmierna do naszej. Nawet nie wiemy jakie my będziemy mieć statki za 1000 lat, na razie jesteśmy na początku tej drogi, dopiero od 110 lat budujemy samoloty więc jeszcze daleko nam do takich osiągnić jakie cechuje ufo
Artur1996

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Artur1996 »

Ciekawe gdzie przemawia pycha?
Głoszę tylko tezy oparte o słowo boże.Geocentryzm jest jak najbardziej biblijny i logiczne wydaję się że na początku Bóg stworzył niebo,resztę jako drugi plan,póki co nie posiadamy dowodów na istnienie innych materialnych bytów w kosmosie.
Radzę wziąć lekturę pisma świętego i poznawać nauki które ukazał nam Bóg a nie zwykli ludzie którzy ulegli złemu duchowi.
Troszkę zszedłem z tematu,podyskutujmy dlaczego UFO miałoby być zjawiskiem materialnym?
Otóż kolejna skrajność,obce cywilizacje nie mogą być rozwinięte lepiej o tysiące lat,przypominam niektórym zaślepieńcom że ziemia nie ma miliardów lat tylko kilka tysięcy co najwyżej.Ok ale załóżmy że są zaawansowani technologicznie,są zapewne też mądrzy i roztropni,ale jakoś nie przemawia do mnie wizja inteligentnego życia którego przedstawiciele latają w te i wewte po całej przestrzeni kosmicznej,gdyby przybyli na ziemie z jakąś misją,już dawno by się ujawnili.Druga sprawa jest taka że to wygląda jakby były z innego wymiaru.
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Iluzjonista »

Moja teoria jest taka:
Szatan przemawia przez Ciebie i chce wszystkich zniechęcić do katolicyzmu.
Czyż to nie szatański plan?
Artur1996

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Artur1996 »

W tym problem że szatan przemawia przez tych którzy odrzucają słowo boże i stawiają je jak najniżej w hierarchii.Więc nie próbuj odwracać kota ogonem :)
Wracając do tematu,pomówmy o naturze zjawiska UFO.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Inny aspekt UFO

Post autor: Vampirio »

Swoją drogą złe duchy nie są takie złe. Wystarczy mieć odpowiednie podejście i umiejętności a możesz się nawet dogadać y... chyba temat nie o tym ale po tym co piszecie można sądzić inaczej.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Artykuły”