Iluminati

Czyli teorie głoszące, że grupa ludzi działa świadomie i w utajnieniu dokonuje aktów dążących do uzyskania korzyści własnych lub / oraz na szkodę innych grup. Wbrew pozorom, wiele teorii spiskowych to nie fikcja!
NM_ONE
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2008-11-16, 23:58

Iluminati

Post autor: NM_ONE »

Iluminati to organizacja która panuje światem (tak w skrócie), jej celem jest sterowanie nas poprzez media religie i inne możliwe przekazy masowego "rażenia". W Wikipedii za pewne przeczytacie że to zakon ale jaka jest prawda, po co te stowarzyszenia są tajne i dlaczego kiedy spytasz jakiegoś przechodnia na ulicy o Iluminati nikt nie wie o co chodzi? Jak z tym walczyć?
dla niedowiarków pierwsza część filmu.
Ostatnio zmieniony 2011-01-08, 23:17 przez NM_ONE, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Iluminati

Post autor: Chantelle »

Wiekszosc ludzi po uslyszeniu tego co napisalas w pierwszym zdaniu skresli Cie jako aluminiowo-czapkowego wariata . Wydaje mi się , ze tego typu informacje trzeba ludziom pozwolic odkryc samemu , bo kazdy jest zaprogramowany na odpowiednie myslenie i trzeba to 'odblokowac'. Naprowadzic na pewne rzeczy , nie podawac na talerzu, bo od razu znajdzie się w koszu .
A filmik calkiem dobry , warto obejrzec.
Ostatnio zmieniony 2011-01-09, 14:10 przez Chantelle, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Iluminati

Post autor: Ivellios »

NM_ONE, sorry, ale już lepiej wkleić XXXXX linków do filmów o Iluminatach, aniżeli naszkrobać tak bzdurnie wyglądającego posta, jak twój. Czytając taki tekst prawie każdy puknie się w głowę i stwierdzi, że pitolisz głupoty.
NM_ONE
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2008-11-16, 23:58

Re: Iluminati

Post autor: NM_ONE »

Nie bardzo mnie to obchodzi dla nich, mogę być wariatką...Pisałam ten post, wiedząc o tym, że zostanie tak odebrany. Jestem już dość długo na tym forum by zauważyć ile przyłączyło się do nas dzieciaków, szukających sensacji...Więc to jest nieco pokrętny przekaz a oni są tak programowani że może akurat klikną w ten link, by sprawdzić jakie to głupoty ma do zaserwowania jedna, z użytkowniczek forum. Rozumiecie tak jak, z Radjem Maryja...
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Iluminati

Post autor: Spooky Fox »

Bzdura. To, że jesteś tu od dłuższego czasu nie znaczy, że masz coś mądrego do przekazania. Gdybyś chociaż ubrała to, co masz do powiedzenia w odpowiednie słowa. Bo póki co, to jest to gadanie o tyłku Maryny. Tak jak z Radiem Maryja.
NM_ONE
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2008-11-16, 23:58

Re: Iluminati

Post autor: NM_ONE »

Widać kto tu ma bzdurne wiadomości, jakbyś obejrzał film to wiedziałbyś o czym piszę.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Iluminati

Post autor: Spooky Fox »

Piszesz o idiotyzmach.

Oglądałem filmy o teoriach spiskowych, o których Tobie się nie śniło, a świadczyć może o tym to, że 95% filmów na serwisie paranormalium.pl dotyczących teorii spiskowych pochodzą z moich źródeł.

Więc albo oglądałaś ten jeden film i Twoja wiedza jest tak płytka, jak tylko może być, albo oglądałaś jakieś tam filmy, myślisz, że posiadasz wiedzę, a tak naprawdę wierzysz w byle gówno, które przedstawią Ci jacyś żałośni kolesie.

Odstaw to. Bo to może zakończyć się na dwa sposoby:

1 - skończysz na obejrzeniu tego dennego filmu i uwierzysz bezgranicznie, że jesteś obserwowana i że w ogóle NWO i faszerowanie bydła truciznami i ble ble ble...

2 - obejrzysz całą masę innych filmów i Twoja obecna paranoja nasili się, co może być katastrofalne w skutkach.

A sądząc po tym, jak piszesz swoje posty, nie masz też zbyt dużo latek. Summa summarum - dopóki nie napiszesz czegoś mądrego, nie jesteś osobą zdolną do ogólnie rozumianej dyskusji na poziomie.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Iluminati

Post autor: Chantelle »

Ok film byc moze nie jest najwyzszych lotow , ale jest jakims poczatkiem dla niektorych . Od czegos trzeba zaczac . Jest w nim tez troche prawdy ,musisz przyznac.
NM_ONE
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2008-11-16, 23:58

Re: Iluminati

Post autor: NM_ONE »


Jaka piękna reklama, aż ma się ochotę poprosić o taki wspaiały chip...I można się dostać dzięki niemu do fajnych klubów...


A tak na serio, czy nie uważacie że to łamanie prawa do wolności? Z pewnością dane o posiadaczu nie posiada tylko osoba chipowana, ale też jej rząd...Może dzięki temu kontrolować i śledzić satelitą takiego delikwenta. Ale to tylko gadanie wariatki...
Ok na razie nikt nie narzeka na chip, jednak wątpię by było to wprowadzone tylko i wyłącznie w USA...Plany są znacznie szersze, jednak ie mam pojęcia jak zdołają zmusić do zachipowania cały świat. A czy wiedzieliście że Polacy mają zakaz wyjazdu do Kanady bez chipa!!!
maksim399
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: 2011-05-09, 12:44
Lokalizacja: Konin
Komentarze: 4

Re: Iluminati

Post autor: maksim399 »

Ja mam takie zdanie na ten temat:Gdyby to była prawda to tych filmików już dawno by nie było na YOUTUBE:-)Nie szukajcie spisku tam gdzie go niema...
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Iluminati

Post autor: IteratorZX81 »

Powiem tak: Niedługo mogą się pojawić znacznie potężniejsze urządzenia niż ten RFID-zik i wtedy to dopiero się pojawią teorie schi... znaczy konspiracyjne.
Loucas
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 71
Rejestracja: 2008-12-13, 22:53
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Iluminati

Post autor: Loucas »

maksim399 pisze:Ja mam takie zdanie na ten temat:Gdyby to była prawda to tych filmików już dawno by nie było na YOUTUBE:-)Nie szukajcie spisku tam gdzie go niema...
Tym, którzy biorą udział w globalnym spisku jest na rękę, to że jest o tym głośno, dzięki czemu większość naszej populacji myśli, że to zwyczajne bzdury i nie wierzy w "te filmiki na youtube".

Nie mówię od razu, że wierzę w ten globalny spisek i wielką mistyfikację dziejów, ale podejrzewam, że są takie osoby na tym świecie, które mają o wiele więcej do powiedzenia niż prezydenci lub papież...
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Iluminati

Post autor: Darnok »

Tym, którzy biorą udział w globalnym spisku jest na rękę, to że jest o tym głośno, dzięki czemu większość naszej populacji myśli, że to zwyczajne bzdury i nie wierzy w "te filmiki na youtube".
Ostatnio taką taktykę nasz wspaniały rząd wykorzystał- położenia tajnych placówek w opisach konkursów na ich remont bodajże.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Iluminati

Post autor: Spock »

Tym, którzy biorą udział w globalnym spisku jest na rękę, to że jest o tym głośno, dzięki czemu większość naszej populacji myśli, że to zwyczajne bzdury i nie wierzy w "te filmiki na youtube".
Czyli:

- Kiedy się o nich nie mówi, to dobrze, bo nikt nic nie podejrzewa.
- Kiedy się o nich mówi, to dobrze, bo nikt w to nie wierzy.

Nie popadacie w paranoję ?
Loucas
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 71
Rejestracja: 2008-12-13, 22:53
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Iluminati

Post autor: Loucas »

Nikt nie popada w paranoję, podejrzewam tylko, że to bardzo prawdopodobne, bo najciemniej pod latarnią nie?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Teorie Konspiracyjne”