Unia Północnoamerykańska, 9.11

Czyli teorie głoszące, że grupa ludzi działa świadomie i w utajnieniu dokonuje aktów dążących do uzyskania korzyści własnych lub / oraz na szkodę innych grup. Wbrew pozorom, wiele teorii spiskowych to nie fikcja!
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Unia Północnoamerykańska, 9.11

Post autor: Ruskof »

Wlasnie o to chodzi ze nie wiemy co się ze samolotem stalo,zniknal.
zblazowany

Re: Unia Północnoamerykańska, 9.11

Post autor: zblazowany »

No jasne a to wgniecenie w ścianie to pewnie jakiś chłopiec zrobił piłką. Litości ludzie...
Części samolotu pewnie podrzuciło dwóch bezdomnych.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Unia Północnoamerykańska, 9.11

Post autor: Spooky Fox »

Ruskof, tam rzeczywiście jest wszystko wyjaśnione w linku, który podał Darnok.

Dalsza dyskusja jest niewiele warta. Rzeczywiście mają wszystko pokazane jak na dłoni.

Szczerze? Nie mam zielonego pojęcia, naprawdę, w jaki sposób link podany przez Darnoka umknął mojej uwadze w poprzednich tematach.

Mimo tego wszystkiego, nadal uważam, że coś w tym wszystkim było nie tak.

Tak, wiem, jest to co najmniej nierealne, ale tak samo wierzę w życie po śmierci, Boga, UFO i Big Foota. I Nessie.

I żaden naukowy baran nie zmieni mojego "głupiego" toku rozumowania ;]

W temacie już chyba nic więcej nie napiszemy, bo na wszystkie pytania zadawane w filmach spiskowych odpowiada link przesłany przez Darnoka.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Unia Północnoamerykańska, 9.11

Post autor: IteratorZX81 »

Może jeszcze wrócę do pytania nr. 1. Zblazowany dał dość długi post z różnymi zeznaniami świadków i innymi świecidełkami. Pogrubił fragmenty w stylu "I saw the plane". Plane=samolot. Jaki samolot? Nie podano. Dalej jest coś takiego: "It has big nose and wings" (mogłem nie zacytować dokładnie). Miało duży nos (?) i skrzydła. Co według świadka znaczy duży? Dla mnie np. duża jest butelka coli 1L, dla kogoś innego może być małą butelka 2L. Termin nieprecyzyjny. Dalej jest coś o samolocie pasażerskim. Cóż... Pewne wersje Cessny też mogą przewozić pasażerów. Dużo mniej niż taki 737, ale jednak. Z tymi zdjęciami przedstawiającymi części boeinga, jak np. to koło, to mnie zaszachowałeś. Tylko czy koniecznie takie koła muszą być TYLKO w boeingach? Nie mogą być w jakichś innych samolotach?

No i najważniejsze - gdzie pasażerowie i fotele? Przecież po katastrofie w Smoleńsku pełno było w okolicy foteli, a to tylko był mały (w porównaniu do 737) tu-159. Czyli tam powinno być o wiele więcej foteli i mnóstwo ciał, szczątków, torebek, itp. Do dalszej części dyskusji odniosę się później, gdyż jeszcze nie zdążyłem przeczytać.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Unia Północnoamerykańska, 9.11

Post autor: Spooky Fox »

Wyjaśnienie zniknięcia ludzi i foteli zostało już przekazane.

Jeśli samolot uderzył w Pentagon, bardzo, ale to bardzo wątpliwe, by był to mniejszy samolot.
zblazowany

Re: Unia Północnoamerykańska, 9.11

Post autor: zblazowany »

Iterator rozwaliłeś mnie tymi pytaniami. świadkowie mówią że widzieli samolot. I to jest w tym wszystkim najważniejsze. A to że jeden mówi o wielkim nosie czy tam dużych skrzydłach, jest mało ważne. To tak jak dzieci gdy opisują coś czego jeszcze nie widziały, mówią że coś tam było ,,duzie i kololowe i migało światełkami"

A tak w ogóle poczytaj ten temat od początku do końca. Dobrze byś zrobił jeśli przeczytasz również poprzedni temat o wtc. Tu już było tyle zdjęć wklejonych gdzie wszystko widać dokładniej niż by się chciało. Pokazane jest koło, fragment silnika, pogięta blacha itp. Nawet wgniecenia od skrzydeł widać na ścianie.
Claude
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: 2010-05-23, 03:26
Komentarze: 5

Re: Unia Północnoamerykańska, 9.11

Post autor: Claude »

Znowu gadacie nie na temat!

Spór jest nierozwiązany, bo jakie znaczenie ma czy w Pentagon uderzył samolot czy nie? Pytania raczej powinny iść z odwrotnej strony niż się spieracie, czyli: Czy rząd wiedział wcześniej o atakach (aczkolwiek wtedy też byłaby "inside job")? Cui bono?
Fakt faktem, że rząd USA (a raczej kompleks zbrojeniowo-ekonomiczny) dostał żółte światło na taką Unię (wcześniej było potrójne czerwone :)) właśnie dzięki 9/11.

Ale tu nie wątek o 9/11!

Zaczątki już były wcześniej jako układ NAFTA. Jednak to za mało, NAFTA to taki twór jak Europejska Wspólnota Węgla i Stali, której nawet do Wspólnoty Europejskiej (nie mówiąc już o UE) mnóstwo brakuje jeśli chodzi o centralizację władzy.

Musi być jakiś duży kataklizm lub zrealizowany wielki projekt (np. Blue Beam Project), aby wprowadzić centralizację, Amero, no i czipy dla każdego. Jak będzie - pożyjemy zobaczymy, na razie im się plan wali ze względu na "budzenie" się świadomości ludzi (posłuchajcie Brzezińskiego jakiego ma stracha :grin: ).
Loucas
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 71
Rejestracja: 2008-12-13, 22:53
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Unia Północnoamerykańska, 9.11

Post autor: Loucas »

Prawdy się raczej nie dowiemy nigdy... Nasze spekulacje opierają się o Zeitgeist, zdjęcia z Internetów i spekulacje innych ludzi, którzy tak jak my, myślą inaczej niż stado.

Chociaż swoją drogą, to szczerze wątpię w to, że nagle Arabom zachciało się wszcząć dżihad na tak niespotykaną skalę, rozpętując niemalże III wojnę światową (bo przecież cały świat walczy teraz z terroryzmem). W moim osobistym odczuciu wydaje mi się, że to ogromna mistyfikacja. Media manipulują nami tak, że już nie odróżniamy prawdy od fałszu, wrzucają nam breje do głów, jednocześnie mówiąc: "Kup kosiarkę, a przy okazji, dziś dokonano zamachu blablabla...".

Unia Północnoamerykańska? Nie trzeba być wielkim filozofem i politologiem, żeby samemu się czegoś takiego domyśleć. Logicznym jest to, że imperializm trwa nadal, tylko dziś nazywa się to niesieniem pokoju, obalaniem reżimów i wprowadzaniem demokracji tam gdzie jest ropa.

UE, Unia Afrykańska, Północnoamerykańska... Niedługo usłyszymy o Unii Atlantyckiej, która zapewne połączy UE i Amerykę Północą, potem przyjdzie kolej na Australię, aż w końcu dotrzemy do pewnego punktu gdzie świat się skończy i nie będzie już co zdobywać - tak jak myśleli Rzymianie.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Teorie Konspiracyjne”