Czy to aura ?

Awatar użytkownika
Amfan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2012-01-12, 21:25
Lokalizacja: WLKP

Czy to aura ?

Post autor: Amfan »

Skupiając swoja uwagę na danym przedmiocie patrze tak długo aż mnie oczy pieką no i wtedy w okół danego przedmiotu np lampki , liści kwiatka widzę taka delikatna jasna łunę im dłużej patrze tym bardziej ja widzę i lepiej jednak kosztem ostrości reszty otoczenia aczkolwiek to chyba normalne . co do odczuć co jakiś czas drgania oczu i delikatny przepływ energii do 3 oka .
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Czy to aura ?

Post autor: Karoolczak »

Albo widzisz aure, albo to najnormalniejsza niedoskonalosc ludzkiego oka, czyli rozmazuja Ci się kolory najnormalniej.
Awatar użytkownika
Amfan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2012-01-12, 21:25
Lokalizacja: WLKP

Re: Czy to aura ?

Post autor: Amfan »

Po odpoczynku śnie zaobserwowałem ze mniej czasu zajmuje mi zobaczenie tej delikatnej jasnej łuny w okół przedmiotu wiec to raczej aura a nie zmęczenie oczu , pewnie z każdym dniem będzie lepiej jeśli popracuje nad koncentracja . Pozdrawiam w końcu udało mi się osiągnąć coś :)
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Czy to aura ?

Post autor: Karoolczak »

Ej ej ej... Nie zapedzaj się ;) Tu nie chodz i zmeczenie oczu, a o jego niedokladnosc spowodawana np dlugim patrzeniem w jeden punkt.
Awatar użytkownika
Amfan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2012-01-12, 21:25
Lokalizacja: WLKP

Re: Czy to aura ?

Post autor: Amfan »

30 sekund to chyba niedługo?
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Czy to aura ?

Post autor: Karoolczak »

Wystarczająco. Z góry mówie, że Cie nie przekreślam, tylko zawsze gdy dochodzi do takich sytuacji staraj się wykluczyc kazde racjonalne wyjaśnienie ;)
Awatar użytkownika
Amfan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2012-01-12, 21:25
Lokalizacja: WLKP

Re: Czy to aura ?

Post autor: Amfan »

staram , ale odczucia przepływu energii do 3 oka i delikatne wibracje na nim o czymś murza świadczyć , nie ma co polemizować trzeba czasu by sprawdzić
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Czy to aura ?

Post autor: Karoolczak »

A wiec cwicz, cwicz i jeszcze raz cwicz. Z calego serca zycze Ci, abys doszedł do celu ;)
Dark_Forces
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2015-08-31, 15:21
Lokalizacja: Kosmodrom
Komentarze: 2

Re: Czy to aura ?

Post autor: Dark_Forces »

Stojąc przed lustrem i patrząc w jeden punkt widzisz wszystko podwòjnie, jakbyś miał-, miała zeza. Potem patrzysz w jeden punkt dłużej i pojawiają się wibracje... czujesz je tylko, bo powietrze zaczyna się rozmywać. :) Ja już widzę potrójnie od długiego czasu, weszłam w 5d... na początku myślałam, że to kawa... albo jak inni mówią alkohol... po alkoholu w ogóle nie patrzysz oczami fizycznymi, tylko okiem wewnętrznym... ;) Ćwiczenie i pielęgnacja tego, co się lubi czyni nas mistrzami, nie ma żadnych mistrzów, mędrców, proroków.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Aura i czakry”