2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Dyskusje na temat przepowiedni przyszłych zdarzeń
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: DanaS »

A może byś tak rozwinął myśl? Kogo dokładnie masz na myśli?
alarm
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2010-04-17, 03:05

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: alarm »

Nie chce was straszyć, choć sama boję się przyszłości, bo jeżeli wierzyć przepowiedniom Nostadamusa (a według mnie większość się obecnie potwierdza) to będzie kiepsko.
Uważam że nawet jeżeli Nostradamus przepowiadał na podstawie przeszłych wydarzeń przyszłość to wcale to nie zmienia faktu że pewne wydarzenia w historii naszej ziemi mogą się powtarzać i jest to pewnie związane z cyklicznością obiegu planet wokół słońca i ich wpływem na nasze życie.
Po pierwsze przepowiednia ze srebrnym ptakiem (samolotem) już się sprawdziła- straciliśmy w tej katastrofie bardzo ważne osobistości: prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Marię, wielu polityków z różnych partii, więc w zasadzie każda znacząca w naszym kraju partia polityczna straciła członka, poza tym zginęły najważniejsze osoby w wojsku. Niezwyciężony kraj być może chodzi o Husarię, a może o Solidarność dzięki której odzyskaliśmy wolność.
W tą niedzielę mają się odbyć uroczystości pogrzebowe na Wawelu przyjadą prezydenci, królowie, premierzy i wiele znaczących osób w polityce światowej, a więc jeżeli jakikolwiek atak ze strony wschodu( Chiny, Korea Północna,Irak czy Iran, Japonia, Rosja) ma nastąpić to myślę że tego właśnie dnia to się zdarzy (a dla mnie wybuch wulkanu i mająca być nad polską chmura po wybuchowa utrudniająca loty samolotów także tych z ludźmi lecącymi na pogrzeb naszego prezydenta były jakby ostrzeżeniem i może ktoś powie "to przypadek" ale według mnie zbiegi okoliczności mają ogromny wkład w bieg historii).
no to może na tyle i już nie będę roztaczać mrocznych wizji.
I chciałabym wierzyć, że to wszystko nadinterpretacje i że nie dożyje 3 wojny światowej, choć pokój to podobno stan przejściowy.

Pożyjemy zobaczymy :)
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: cleric »

alarm.. ta 'przepowiednia' to tani kit. nie ma takiej przepowiedni, ktoś to wymyślił i puścił w obieg po tragedii, a ludzie łykają wszystko jak młode pelikany.
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: Kryptozoolog »

Eron pisze:Oglądałem wiadomości i mówią na 100 % że samolot zahaczył o przeszkodę i się rozbił .Więc to nie Rosjanie:) nic nam nie grozi jedynie co może nam grozić to pył wulkaniczny nie wychodźcie z domu bo kiedy pył wulkaniczny zacznie opadać może coś wam się stać zostancie w domach!.
A po co?
Z tego co wiem nikt tutaj nie jest jakimś anemikiem.
Trochę wody w oko po powrocie do domu, kilka lepszych oddechów i płuca mamy czyste niczym miska z jedzeniem mojego psa.
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: Leanna »

Ten był zagraża też alergikom, ludziom z astmą itp. Reszcie nic nie grozi :P
zblazowany

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: zblazowany »

już się pojawiają teorie, że ten wybuch wulkanu został sztucznie wywołany.
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: Leanna »

Phi! Może jeszcze przez Rosjan?!
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: Dagmara »

No baa, oczywiście że tak u mnie w pracy starsze babki już plotą o tym wulkanie, że to wywołane sztucznie, lub ostrzeżenie jakieś...Cóż ludzka wyobraźnia jak widać nie zna granic.
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: Kryptozoolog »

A co wy się znacie?!
Przecież to ja wywołałem wybuch... to chyba oczywiste.
Pendzik79
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2007-11-20, 20:24
Lokalizacja: Znienancka

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: Pendzik79 »

Ktoś wyżej napisał, że przepowiednia jest zmyślona. A jednak to Ty jesteś naiwny, bo chłoniesz wszystko, co jest napisane w internecie. Mam kilka książek Nostradamusa, dwa ostatnie dni poświęciłem na dokładne przejrzenie ich i jakby nie patrzeć - przepowiednia w jednej z książek jest. Dwóch nade mną z tego co widzę i czytam to dwóch dzieciaków z wygórowanym ego - próbowali rozbawić towarzystwo... No cóż, nie każdemu się udaje. Takie głupoty nadają się raczej do innego działu. Nie wiem czy widzieliście już pierwszy filmik nagrany z miejsca katastrofy tuż po wypadku. Pewnie tak, to jest dość sławny już filmik. Osobiście podchodzę do niego mocno sceptycznie, ale w 90% jestem przekonany, że te strzały to nie są zwykłe wybuchające w ogniu magazynki. Myślcie o tym co chcecie, a najlepiej kontynuujcie dyskusje dalej :) (tyczy się to wszystkich prócz tych dwóch nad moim postem).
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: Ruskof »

Myślcie o tym co chcecie, a najlepiej kontynuujcie dyskusje dalej (tyczy się to wszystkich prócz tych dwóch nad moim postem).
Grr...

Jak zobaczyles Ze ta przepowiednia jednak prawda jest,to moze powiedz,w ktorej czesci ja znalazles,w jakis rozdziale,na jakiej stronie?Jak mi powiesz to chyba wszystkie wykupie i sam przejze (a jak zobacze to na stowe wam potwierdze to co nasz Pendzik powiedzial powyzej :) )
zblazowany

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: zblazowany »

Pendzik podaj tytuły tych książek, wydanie, i strony na których są te teksty. Potem pogadamy
Pendzik79
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2007-11-20, 20:24
Lokalizacja: Znienancka

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: Pendzik79 »

Może kiedy indziej podam Wam dokładnie rozdział i stronę, ale jest to książka pt. "Przepowiednie Nostradamusa" wydana w roku 2002. Autorem jest Alexander Centurio. Wybaczcie, jestem zbyt leniwy by znów ją całą przeglądać. Mogę się mylić, ale zdaję się, że to właśnie w tej książce. Zainteresowanych zachęcam do szybkiego przejrzenia owej lektury.


Ps. Trochę zdenerwowało mnie zachowanie paru użytkowników wyżej. To, że podchodzicie do tego po swojemu i macie swoje zdanie, nie musicie dawać swoich beznadziejnych komentarzy typu "Idźcie się przewietrzyć", bo to jest dosyć żałosne. Wybaczcie, jestem na tym forum już prawie trzy lata i chętnie je przeglądam, ale rozpoczęcie dyskusji tutaj trochę mnie zniechęciło. Choć to nie znaczy, że przestanę je uczęszczać! ; )
zblazowany

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: zblazowany »

W przepowiedniach nostradamus jest takie zdanie: "Metalowe ptaki rozdzielą na zawsze dwóch braci" I tylko tyle, ta reszta mówiąca o ludziach ważnych dla kraju jest zmyślona. Po atakach na WTC interpretowano tę przepowiednię w tym kontekście. Wszyscy pisali że nostradamus przewidział te ataki.
Ściągnę sobie jakieś przepowiednie nostradamusa ale inne bo tego Centuri nie ma w ebookach chyba.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Proroctwa i przepowiednie”