Szok! Czyli najmłodsze matki świata

Rozmowy na tematy niekoniecznie ściśle ezoteryczne. Co nowego w nauce? Co ostatnio odkryto, a co zbadano? Co już wiemy, a czego jeszcze nie wiemy?
PemdyBanus
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2013-04-02, 22:13
Komentarze: 1

Re: Szok! Czyli najmłodsze matki świata

Post autor: PemdyBanus »

Pemdy Banus pisze jednak, że dziecko to niespotykane szczęście.
Czy to ma jakikolwiek sens w tym momencie?
Tak, każde dziecko ma sens, a jak ty uważasz inaczej to podejdź do pary która nie może mieć dzieci i jej to powiedz. Na świecie są miliony ludzi którzy pomimo starań nie mogą mieć dzieci, a wy wypisujecie takie karygodne posty. Powiniście się wstydzić!
Dagmara napisała o tragedii, jaką niewątpliwie jest urodzenie dziecka przez inne dziecko.
Jak wyżej, wytłumaczone wszystko
Nie wiem, czy chciał nabić sobie posty, ale to było co najmniej niestosowne.
Nie chciałem nabić sobie postów, a niestosowne jest jak ktoś określa dziecko mianem tragedi
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Szok! Czyli najmłodsze matki świata

Post autor: Sothis »

PemdyBanus pisze: Tak, każde dziecko ma sens, a jak ty uważasz inaczej to podejdź do pary która nie może mieć dzieci i jej to powiedz.
Dziecko jest efektem pewnej czynności, która, używając nomenklatury biologicznej, zwie się kopulacją.
Mówienie, że "dziecko nie ma sensu" rzeczywiście nie ma zbyt wiele sensu,
bo problemy/zarzuty/nieprawidłowości wszelkiego typu dotyczą (w omawianym temacie)
aktu seksualnego, który dał początek temu dziecku, nie dotyczą zaś dziecka jako podmiotu.
Innymi słowy: okoliczności towarzyszące "tworzeniu" dzieci mogą być tragedią/przestępstwem/mogą nie mieć sensu, nie zaś same dzieci. (analogicznie stwierdzimy, że to raczej zabijanie jest bez sensu, a nie trupy).
PemdyBanus
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2013-04-02, 22:13
Komentarze: 1

Re: Szok! Czyli najmłodsze matki świata

Post autor: PemdyBanus »

Powiem szczerze, że nie potrzeba żadnych pedofiliów żeby zapłodnić młodą dziewczynke. Będąc uczniem gimnazjum byłem 2-krotnym świadkiem dwóch leżących na podłodze zużytych prezerwatyw. Ganiamy pedofilów, a nasze pociechy wesoło kopulują miedzy sobą w gimnazjum. Pedofile to bardzo, bardzo mała część społeczeństwa, jednak młode 13-14 latki strzelające lody w szkolnych toaletach to coraz częstsze zjawisko. Ciocia która uczy w podstawówce zauważyła dużo patologicznych zachowań na tle seksualnym. Nawet mała grupa chłopców za plecami mojej cioci udawała, że uprawia z nią seks, oczywiście to wszystko widać, a w takich momentach cała klasa łącznie z dziewczynami raduje się i cieszy. Dodam, że byłem uczniem bardzo patologicznego gimnazjum, na porządku dziennym była: przemoc, seks i narkotyki.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Szok! Czyli najmłodsze matki świata

Post autor: Dagmara »

Tragedią w tym przypadku jest fakt, że dziecko mające 8 lat, było molestowane seksualnie, gwałcone przez swojego ojczyma, ojca, czy wuja, już nie pamiętam dokładnie.
Samo to, że dziecko mające 8 lat rodzi dziecko również można nazwać tragedią, możemy sobie jedynie wyobrazić to jaki koszmar, ile cierpienia przeszła ta mała dziewczynka wydając na świat dziecko. Osobiście mnie coś takiego przeraża jako kobietę i przyszłą matkę.

Dziecko owszem jest ogromnym szczęściem dla kobiety, ale z całą pewnością nie dla 8 letniej dziewczynki.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ciekawostki”