11.9

Rozmowy na tematy niekoniecznie ściśle ezoteryczne. Co nowego w nauce? Co ostatnio odkryto, a co zbadano? Co już wiemy, a czego jeszcze nie wiemy?
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

11.9

Post autor: cleric »

bardzo przepraszam jesli nie ten dzial ale nie moglam znalezc odpowiedzniego :P
http://video.google.com/videoplay?docid ... &plindex=0
moze juz bylo, troche dlugie ale naprawde godne polecenia, wrecz szokujace
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

To dokument sprzed kilku lat. "Loose Change", taki ma tytuł w oryginale (wiem bo mam to na DVD tyle że bez lektora).

Dość dużo faktów ujawnia, ale jak ktoś chce się naprawdę dużo dowiedzieć o 9/11 to musi poszperać po internecie i przekopać strony z materiałami prasowymi.

Swoją drogą - odradzam opieranie ewentualnych teorii o materiały z BBC czy CNN, tam dokonano takich fałszerstw już podczas transmisji "z miejsca zdarzenia", że głowa boli...
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

wydawalo mi się niemozliwe zeby klamac juz relacjonujac na zywo zamach, a jednak O_o ciekawa jestem czy ktos kiedykolwiek za to zaplaci
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Moniś, http://www.paranormalium.pl/artykul.php?id=645
+ cała masa filmików zdyskredytowanych na VRP
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Witaj cleric, fajny filmik, miło popatrzeć.
Myślisz czy ktoś za to zaplaci?, raczej nie. To byłaby za duża zmowa majetnych ludzi i oni wiedzą że za pieniądze można każdego kupić, albo sprzątnąć...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=6992
http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=8983 ewidentny przykład tego że już podczas transmisji LIVE dopuszczano się manipulacji...
http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=2518 tu o tym że... nie było samolotów!
http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=1741 masa linków do filmów dokumentalnych o 9/11
http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=11952 zdjęcia
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

no i wlasnie.. a co z ludzmi ktorzy widzieli te samoloty i plonace wiezowce? nie mozliwe zeby ich nie bylo
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

To się właśnie nie trzyma kupy.
Jestem gotów wierzyć w zmowy o napadzie na USA, ale to musiałaby być okropna konspiracja, dużo ludzi musiałoby być z tym powiązani. Zbyt dużo ludzi jak na udaną konspiracje....Czas pokaże.....
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

cleric pisze:wydawalo mi się niemozliwe zeby klamac juz relacjonujac na zywo zamach, a jednak O_o ciekawa jestem czy ktos kiedykolwiek za to zaplaci
2012 -Za wszystkie cierpienia :-P ... Tylko mały problem... wszyscy za to i owo zapłacą... No, ale nigdy nic nie może być idealne :-P

[ Dodano: 2007-10-10, 19:44 ]
I Drogi Arkadiuszu, a myślałeś nad tym, że to niekoniecznie ludzie mogli by być w to zamieszani? Obcym poprostu leży na trójkątnym łbie :-P, żeby jak najwięcej ludzi usunąć - aby dla nich było więcej miejsca na ziemi.

Zaraz mi wyjedziecie, że co to też smok opowiada, pewnie jakiś głupi, że z tymi obcymi jeszcze zaczyna... Ale o was, jakbyście takie rewelacje, jakie dzisiaj znacie o 11.9 opowiadali zanim nastał ten sądny dzień, też ktoś mógłby powiedzieć: "kompletne świrusy" + jeszcze kilka innych bardzo jak mniemam wulgarnych słów by poleciało.
Poprostu im dalej w las, tym bardziej "wesoło".
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Drogi DragonFire,
Napisze 3 wersje które uważam za prawdziwe, prawdopodobne;
1
Pewne jednostki muzułmanskie chciały zrobić atak na "grzesznego psa"i udało im się, jeszcze nikt prędzej nie zaatakował amerykanów na ich lądzie.
2
Pewne cywylizacje pozaziemskie próbują wywołać totalą wojnę na Ziemi, tylko po to by naszą planete w odpowiednim czasie w swoje ręce pozyskać . Tu opieram się na różnych przekazach istot pozaziemskich.
3
Pewne instytucje chciały tej wojny tylko ze względu na $$$$$$$$$. Amerykanskie firmy zbrojeniowe zrobiły miliardowy zysk.TO NIE JEST PRZYPUSZCZENIE TYLKO FAKT I TO FAKT KTóREGO NIE MOZNA UKRYC, WYSZłO NA JAW I MOżNA BEZ PROBLEMU SPRAWDZIć.

Która wersja jest prawdziwa????
zobaczymy

pozdrowienia
Arek
Mancias
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2006-12-17, 10:38
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Mancias »

Co to też smok opowiada, pewnie jakiś głupi, że z tymi obcymi jeszcze zaczyna...
A na poważnie to najłatwiej się o tym przekonać, dlaczego nastąpiły zamachy na WTC, po prostu czekając. W końcu prawda wylezie na wierzch,
Arku, szczerze to 1 wersja jest jeszcze bardziej nie trzyma się całości jak to, że całe te zamachy były sfingowane. Zauważ, że tak naprawdę już zaatakowano Amerykanów w ich własnym kraju, pamiętasz Pearl Harbor? Chodziło tylko i wyłącznie o kasę. Wiecie kto najbardziej zyskał na drugiej wojnie światowej? USA i Skandynawia. Po prostu te kraje nie zostały kompletnie zniszczone.
Co do Obcych to nic nie piszę, bo jestem obojętno-sceptyczny :P
DragonFire pisze:2012 -(zapłacą) Za wszystkie cierpienia
A co do 2012 nie jestem obojętny, tylko raczej rozbawiony ;)
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Mancias,
Zgadzam się z tym co piszesz, tylko ten Pearl Harbor nie uważam za ląd, kontynent amerykanski, jak sobie przypominam to jest ta wyspa na pacyfiku gdzieś niedaleko Hawajow i Dutsch Harbor, setki kilometr. od USA. Faktem jest tak jak Piszesz że tam porządnie w dupę dostali.
Pieniądz rządzi światem, smutne to ale prawdziwe, tak było i jest i jak na razie nie widać zmiany.

pozdrawiam Ar
Gość

Post autor: Gość »

Nie uważasz za ląd Pearl Harbor taa??? Tylko że to była i jest najobecniejsza baza amerykańskiej marynarki.
Arek powiedz mi dlaczego napisałeś że ,,pieniądz rządzi światem,, do tego akurat? (zgadzam się ale ogólnie) ale w tym ataku,wojnie zaczeli JAPOńCE pierwsi szturm po rozkazie Mitsuo Fuchida.
A co do tematu .
Co do relacji na tych linkach to nie mogę się zgodzić że samolotów tam wogule nie było.
Bo to jest nie możliwe że setki, może miliony ludzi widziało BLISKO grzmot samolotu w WTC.
I teraz ,,tego nie było?,,
Dziennikarz jakiś puścił plotę i wyszło szydło z worka... Żałosne naprawdę
No chyba że całe stany się zjednoczyły :P i każdy dostał okrągły milion $$$ (mieszkańcy) za to żeby powiedzieć ,,tak tam nie było samolotów,, to co ?samo się zrobiło? ;] może w ogóle tam nie było WTC?;] he he .
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

To że samoloty tam uderzyły to jest fakt, widać to z perspektywy kilu kamer i tego chyba nikt nie zaprzeczy,,,no nie????????

Pearl Harbor uważam to tak jak np. bazę amerykanską "Ramstein" w Niemczech, albo jak przyszłą bazę co mają w Polsce wybudować. Pearl Harbor nie leży w Nowym Yorku ani w San Francisko gdzie tysiące obywateli mieszka i widzi " na żywo" takie zniszczenia, bo gdyby ten atak JAPOńCów wtedy miał miejsce np. na Nowy York to zemsta amerykanów byłaby jeszcze gorsza....to takie moje zdanie na ten temat...
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Don Lui$
A to dlatego tak pisze bo wielu ludzi chce by wojny były prowadzone i wielu się na tych wojnach wzbogaca, Już dziadek obecnego prezydenta busha inwestował w nazistowskie firmy zbrojeniowe ( czyżby o wojnie wiedział ). Jego syn, stary prezydent bush jest współwłaścicielem firmy która produkuje "sprzet do prowadzenia wojny" a także i inni członkowie rodziny busha mają akcje firm zbrojeniowych...Były minister Rumsfeld jest także współwłaścicielem takiej firmy, kto wie kto jeszcze?
TYM LUDZIOM zależy by wojny prowadzono...komentarz niepotrzebny
Gość

Post autor: Gość »

się wszyscy posra.ją tymi pieniędzmi kiedy;]
A co do Pearl Harbor nie ma tam mowy o pieniądz,wzbogacenie się amerykanów. Tam nawet nie dopuszczam takiej opcji.
WTC możliwe wcale nie mówię że nie ale Pearl nieee.
I nie wypływał w stanie zagrożenia cąły Pearl Harbor tylko jednostka patrolowa,zwiadowcza.
Kiedy zaczął się atak to można pow to co Ty powiedziałeś Voozie.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ciekawostki”