Problem

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
DEM6N6L6GIA.
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2013-07-25, 13:58

Problem

Post autor: DEM6N6L6GIA. »

Cześć, jest to mój pierwszy post na tym forum.


Każdy powinien wiedzieć co to jest demonologia, i co głosi ta anty-religia (o ile można tak to ująć). Mając 18 lat zacząłem interesować się tą częścią doktryny religijnej. Nie czytałem książek typu "Okultyzm, magia, demonologia", "Goecja", wszystko zaczęło się od muzyki. Spodobała mi się, może inaczej teksty siadały mi na głowę, po czym postanowiłem ogólnie poszperać w sieci na ten temat aby dowiedzieć się coś więcej, nie jestem w żadnej sekcie czczącej imię złego, odprawiające czarne msze i nie mam zamiaru, po prostu ciekawość i poznanie czegoś nowego w tym wypadku demonologii, zaprowadziła mnie w ta przygodę. Przechodząc do sedna sprawy, ostatnimi czasy regularnie budzę się w nocy o godzinie 3:00, jest to zwykłe przebudzenie nie takie typu "muszę załatwić potrzebę fizjologiczną", po około 10 sekundach po przebudzeniu, mam wrażenie jakby dreszcze przechodziły prze całe ciało trwa to dosłownie sekunde, po czym staram się spokojnie usnąć. Jednak jest troche w tym dziwnego bo jak wiemy godzina 15:00 jest godziną miłosierdzia Bożego, zaś 3:00 jest przeciwieństwem, jest godziną demonów i o tej godzinie złe moce szydzą z Trójcy Świętej mając potężną moc, i ich nasilenie jest bardzo wielkie. Trwa to już około miesiąca od kilku lat słucham tej muzyki i interesuje się demonologią, i nie miałem takich przebudzeń z tym, że teraz od dłuższego czasu ze zdwojoną siłą słucham chorej muzyki. W pewnym kawałku jest początkowy werset : "Środek nocy, wybiła trzecia na zegarku, poczuj strach który przeszyje Ci trzewia jak harpun, na karku zimny pot ciało przechodzą ciarki, w całym mieszkaniu unosi się smród palonej siarki" niby racja, ale w czym tkwi mój problem ? czy jest to tylko wymysł mojej już chorej wyobraźni, czy jest to może niekontrolowany odruch i jestem tak zaprogramowany, że akurat o tej godzinie się budze. Dodam że nigdy nie wywoływałem duchów i nic w podobnym rodzaju, nic mnei nigdy nie nękało. Dziś przeglądając Onet trafiłem na artykuł gdzie jest napisane, że muzyka typu Coma, Bob Marley czy Devo promuje satanizm, i osoby słuchające ich muzyki są bardzoej podatne na siły nie czyste, a muzyka której ja słucham jest o stokroć bardziej ryjąca głowe.


LINK DO ARTYKUŁU:

http://muzyka.onet.pl/newsy/pop/warszaw ... omosc.html

Czekam na wypowiedzi, D666A.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Problem

Post autor: Pandemonium »

Na Twoim miejscu nie doszukiwał bym się paranormalnych zjawisk tam gdzie ich nie ma. Nie nakręcaj się zbytnio. To, że budzisz się o 3 jest to wynik Twojej podświadomości, przez to, że zainteresowałeś się tematem zwracasz teraz szczególną uwagę na tę godzinę i to było by na tyle. Ponad to, podczas snu następują różne etapy i można to przyrównać do amplitudy (raz sen jest mocniejszy, raz słabszy). Być może u Ciebie na 3 godzinę przypada to osłabienie i się wybudzasz. Podejrzewam też, że siarki raczej nie czujesz ;>
DEM6N6L6GIA.
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2013-07-25, 13:58

Re: Problem

Post autor: DEM6N6L6GIA. »

No własnie mi chodziło o racjonalne wytłumaczenie tego, nie nie nakrecam się tlyko taki zbieg okoliczności, nie nie czuje siarki ;>
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Problem

Post autor: Pandemonium »

Jeżeli zaś interesuję Cię demonologia to zamiast zaczynać od wskakiwania do głębokiej wody bzdur proponował bym poczytać parę książek o starożytnych Sumerach, Akadach, Babilończykach (ogólnie starożytny bliski wschód), a głównie o ich mitologii. Większość demonów chrześcijańskich to byli bogowie tych właśnie cywilizacji. A już na pewno daj sobie spokój z artykułami z onetu. -_-
Awatar użytkownika
Hunter1988
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2013-08-07, 13:32
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Problem

Post autor: Hunter1988 »

Cześć, jest to mój pierwszy post na tym forum.
DEM6N6L6GIA. pisze: "Środek nocy, wybiła trzecia na zegarku, poczuj strach który przeszyje Ci trzewia jak harpun, na karku zimny pot ciało przechodzą ciarki, w całym mieszkaniu unosi się smród palonej siarki"
To jest teksty z płyty Słonia Poznańskiego rapera, który robi rap tak zwany Horrorcore też go słucham i jakoś nie doświadczyłem jakiś dziwnych zjawisk. Nie nakręcaj się może budzisz się dlatego, że słuchasz jego czytasz o Demonologi. Sama jego płyta nosi nazwę Demonologia, więc mogłeś się za bardzo wczuć w cały klimat.

Edit by Pande:
Poprawiłem tylko cytacik, bo objął całego Twojego posta ;)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”