W czym wam pomogło Reiki?

System uzdrawiania za pomocą energii życiowej
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

W czym wam pomogło Reiki?

Post autor: Ivellios »

W czym Wam pomogło Reiki, co zmieniło w Waszym życiu :?: Chodzi mi o konkretne przykłady, bo wiadomo że Reiki zmienia nasze dotychczasowe życie, ale może podzielcie się dokładniej swymi zmianami. Dla przykładu... czy może lepiej Wam idzie w szkole, może lepiej dogadujecie się z ludźmi, szybciej znajdujecie rozwiązania problemów... Pytam, bo przecież Reiki to nie jest jedynie uzdrawianie na poziomie fizycznym, ale także porządkuje nasze życie duchowe...
Mamba

Post autor: Mamba »

Co do pytania Ivelliosa w czym pomogło mi Reiki to powiem krótko we WSZYSTKIM.

Pisałam już na ten temat - reiki jest skuteczne nie tylko w leczeniu, ale pomaga realizować nam nasze "życzenia" :D , usuwa różnego rodzaju problemy, pozwala w przypadku braku osobistego kontaktu z kimś kto potrzebuje pomocy pokonywać czas i przestrzeń, wpływać na pewne sytuacje - czyli zawiera w sobie możliwość robienia wielu różnych rzeczy.

Zapewne część osób zdziwi się uważając, że Reiki to tylko usuwanie problemów zdrowotnych, ale w zależności od tego z jakim system reiki pracujemy /a jest ich sporo / takie uzyskujemy efekty :D
Dla mnie najważniejsza jest skuteczność.
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Dla mnie chyba najważniejszą zmianą było to iż przez okres oczyszczenia po inicjacji reiki zostały usunięte wszystkie blokady z poprzednich wcieleń, których świadom nie byłem oraz przywrócona spora część wiedzy z nich pochodząca :) a pozatym, że tak powiem gigantyczna motywacja w praktyce wszelakiej ;)
Mamba

Post autor: Mamba »

nie rozumiem :? co to znaczy usunięcie blokad z poprzednich wcieleń? jak to odczułeś, odebrałeś? skąd to wiesz?
sądziłam, że po "jedynce" można usunąć złogi, nastepuje oczyszcznie z toksyn, organizm "wywala" pewne rzeczy...

Stara to prawda, że człowiek uczy się do śmierci i głupi umiera :roll:




Co do zmotywowania po "jedynce" do pracy to chyba tak wszyscy mają :mrgreen:
ręce kleiły mi się do wszystkich potrzebujących znajomych /to chyba była potrzeba sprawdzenia się albo jak działa i czy działa Reiki/ no i pewne rzeczy, zainteresowania uległy zmianie :)
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Co do blokad mam na myśli oczyszczenie mojej podświadomości z blokad emocjonalnych itp. ;) chociaż resztę dopełniłem Wielkim Oczyszczeniem kahunów :) ale dzięki temu uwolniły się w przepiękny sposób moje zdolności z poprzednich wcieleń ;) nie wiem czy wszystkie, ale przynajmniej głównie te dotyczące mesmeryzmu (spory miało to wpływ w poprzednim mym wcieleniu) i ogółem uzdrawiania. :) ale dla tych którzy za reiki się nie biorą polecam Wielkie Oczyszczenie ;) tzn. też przynajmniej zaznają pozbycia się blokad, oraz sporej zmiany w podejsciu do życia na pozytywne.
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Po inicjacji w Reiki nie mialam objawow i nie wiem czy to dlatego, ze nie podzialala? Czy....moze dlatego, ze tez wczesniej oczyszczalam się sposobami Kahunow:)
Moj Mistrz powiedzial mi tez wlasciwie, ze u niego nie wystepuja objawy typu goraczka lub grypa itd. O ile sobie przypominam w drugi dzien po inicjacji bolalo mnie wieczorem serce (tak normalnie nigdy mnie nie boli!) ale to moze poprostu zmiana klimatu. //tak
Co dalo mi Reiki? Reiki dalo mi inne spojrzenie na wiele rzeczy, napewno przyczynilo się do mojego rozwoju spirytualnego.
:idea:
Ze skutecznoscia i leczeniem energia nie moge zbyt wiele powiedziec, po Reiki 1 zabieg trwa chyba okolo godziny, nie mam do tego cierpliwosci.....znajomi, ktorym chciala bym zaoferowac (oczywiscie za darmo :) ) pomoc boja się mnie :shock:

Mysle, ze po drugiej inicjacji wzmocni się moja moc i wreszcie spelni się jakies zyczenie :twisted: . Bo jak narazie to nie mam zbytnich sukcesow w zyciu ale staram się miec swoje zdanie i nie ulegam wplywom innych ludzi. To juz chyba cos? :)

Podobnie jak Nephesh jestem wielkim fanem Huny, tu link u z medytacja oczyszczajaca:

http://www.radiozet.pl/magia_detail.html,137

Mimo to nie potrafie nawiazac dialogu z moim wyzszym Ja ale to juz inny temat, inny topik.... :mrgreen:
Kri
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2007-02-17, 13:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kri »

MI pomogło żyć z wiekszą doza radości i to jest najwaznijsze jego osiagnięcie.

A poza tym mi pomogło w : grypie, katarze bolu głowy, obtłuczeniach, sińcach naderwaniach miesni, kacu i wieeeelu innnych

:D :D
Awatar użytkownika
Auril
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2012-05-24, 08:10
Lokalizacja: warszawa

Re: W czym wam pomogło Reiki?

Post autor: Auril »

hm, jestem adeptką II stopnia, szykuję się na mistrzowski. mnie osobiście reiki pomogło bardzo. duża w tym zasługa mojego mistrza który jest wspaniały i prowadzi mnie przez wszystkie moje wątpliwości. a co do samego reiki to stałam się spokojniejsza, mniej nerwowa, więcej zauważam w otaczającym mnie świecie. czuje się lepsza po prostu :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Reiki”