nuka telepati

Tematy o hipnozie, autohipnozie i szeroko pojętej psionice (czyli postrzeganiu pozazmysłowym i psychokinezie).
harone

nuka telepati

Post autor: harone »

witam mam pyanie w jaki sposób nauczyć się telepati czy znacie jakieś konkretne sposoby lub czy sami próbowaliście kiedyś się tego nauczyć czy da się tego samemu nauczyć czy potrzeba pomocy spycjalisty w dziedzinie psi. pozdrawiam
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: nuka telepati

Post autor: Słowianka »

Telepatii, nie telepati...

Uważam, że naukę PSI należy zacząć od trudnej sztuki ortografii, gramatyki oraz interpunkcji.
Poważnie.
Należy opanować komunikację we własnym języku, aby móc pracować z komunikacją telepatyczną..
Ampa Vatis
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2011-11-03, 22:05
Komentarze: 1

Re: nuka telepati

Post autor: Ampa Vatis »

Coś w tym jest, chociaż przyznam, że kiedyś i analfabeta mógł być telepatą, to teraz jednak by zrozumieć podstawy trzeba je gdzieś przeczytać albo od kogoś nauczyć. Tak czy inaczej chcesz się czegoś nauczyć, zacznij od kontroli energii, jak to opanujesz to dalej będzie prościej, bez tego ani rusz.
Nikomu nie wolno odmawiać wiedzy, bo to nie wiedza jest niebezpieczna a jej niewłaściwe użycie, tak czy inaczej młody, jak zaczniesz ćwiczyć to pamiętaj, że ktoś zawsze będzie Cię mieć na oku, taki los.
Albertowich
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-12-27, 17:40

Re: nuka telepati

Post autor: Albertowich »

Est Yahoo grupa telepati.
Efectywna telepati.
Reven
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-12-02, 22:14

Re: nuka telepati

Post autor: Reven »

Witam,
Chciałem podbić piłeczkę w tym temacie, czy istnieją jakieś techniki bądź sposoby by się nauczyć tej techniki?
Jakieś rady od czego zacząć ?

pozdrawiam
R
Ostatnio zmieniony 2013-05-05, 23:26 przez Reven, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: nuka telepati

Post autor: Słowianka »

Ja bym zaczęła od pracy nad swoimi czakrami. Nie znam się na tym, ale to podpowiada mi logika. Jeśli opanujemy przepływ energii w nas samych, to już będzie jakiś początek. Do tego ja bym się zabrała za tworzenie silnej, empatycznej więzi z jakąś drugą osobą, z którą chcemy pracować. Myślę, że przyda się ktoś kogo lubimy. Kogoś z kim jak to się mówi, "rozumiemy się bez słów". Następnie praca z kartami. Wybór odpowiedniego energetycznie miejsca.... Masa jest tego, co by można wymieniać i próbować. Ja bym też poszukała jakichś opracowań, badań naukowców w tym temacie. Wiadomo, że są one prowadzone nieustannie od wielu lat.
Awatar użytkownika
Garest
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 145
Rejestracja: 2014-02-10, 23:24
Lokalizacja: Polska
Komentarze: 1

Re: nuka telepati

Post autor: Garest »

Nieistotna pisze:Ja bym zaczęła od pracy nad swoimi czakrami. Nie znam się na tym, ale to podpowiada mi logika. Jeśli opanujemy przepływ energii w nas samych, to już będzie jakiś początek. Do tego ja bym się zabrała za tworzenie silnej, empatycznej więzi z jakąś drugą osobą, z którą chcemy pracować. Myślę, że przyda się ktoś kogo lubimy. Kogoś z kim jak to się mówi, "rozumiemy się bez słów". Następnie praca z kartami. Wybór odpowiedniego energetycznie miejsca.... Masa jest tego, co by można wymieniać i próbować. Ja bym też poszukała jakichś opracowań, badań naukowców w tym temacie. Wiadomo, że są one prowadzone nieustannie od wielu lat.




nie sluchaj tego znaczy nie czytaj
ja się na tym znam bo dlugo się w to bawie i powiem wam moje obserwacje ;p
telepatia to nie tylko wysylanie swoich mysli ale i obior
wiec zeby zlozyc zdatne polaczenie telepatyczne musisz miec dana osobe na widoku i ona musi umiec odroznic w podswiadomosci twoj glos od swoich pozostalych
a jesli chcesz cwiczyc wysylanie to zrob eksperyment
idac po miescie wybierz jedna osobe ktora idzie w tym samym kierunku i patrz się w nia w myslach mowiac sobie "odwroc się" powtarzajac to kilka razy (max 5. w przedziale min 20 sek kazdy) moc swojej telepati okreslisz po tym ile osob się odwroci na ile osob sprawdzonych u mnie to 7-8/10 ;] :diabel: a z odbiorem to wyzsza szkola bo bez nadawcy mozesz tylko co najwyzej podsluchiwac czyjes mysli ;p
nieraz moja mamuska się o to wkurzala ;d
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Hipnoza, psionika (PSI)”