Sny o duchach ?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
naaataliaaa06
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2011-05-14, 12:45

Sny o duchach ?

Post autor: naaataliaaa06 »

Witam, jestem nowa na tym forum.

Mój problem polega na tym, że często mam straszne, wręcz psychiczne sny. Co prawda jestem do tego przyzwyczajona, lecz od lutego zaczęłam śnić o zmarłych, którzy pojawiają się pod postacią duchów:

1. W połowie lutego śnił mi się mój zmarły 7 lat temu dziadek. Jednak bardzo się wystraszyłam, bo to nie był miły sen. Pokazał mi się w jakim starym domu jako duch ... Później, w marcu śniło mi się, że stałam nocą w moim pokoju, a on ponownie ukazał mi si jako duch, kładąc mnie delikatnie do łóżka i przykrywając kołdrą . W kwietniu natomiast śniłam, że byłam na cmentarzu, i nie mogłam znaleźć jego nagrobka, choć doskonale wiedziałam, gdzie leży ...

Dodam, że z dziadkiem byłam bardzo silnie związana.


2. Również w połowie lutego śniła mi się babcia mojej koleżanki, która zmarła rok temu w kwietniu. Koleżanka nie była z nią silnie związana, wręcz często się z nią kłóciła. Ja zawsze starałam się być dla niej miła, kiedy byłam u koleżanki. Koleżanka mówiła mi, że po jej śmierci babcia jej się śniła, lecz zignorowała to. W lutym właśnie śniło mi się, że duch jej babci przyszedł do mnie do domu, i wołał moją koleżankę. Tłumaczyłam jej, że koleżanka jest w swoim domu, jednak duch nie chciał odejść, wciąż wzywając moją koleżankę. Potem wszyscy domownicy zaczęli wariować... jej babcia śniła mi się już drugi raz ...
Mówiłam o tym śnie koleżance. Najpierw się wystraszyła,a potem mnie wyśmiała ...

Czy te sny mogą być formą jakichś odwiedzin, czy też znaków?
maksim399
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: 2011-05-09, 12:44
Lokalizacja: Konin
Komentarze: 4

Re: Sny o duchach ?

Post autor: maksim399 »

Witaj,sny o duchach zmarłych,to zjawisko trudne do zinterpretowania,moja mama zmarła jak byłam nastolatką,śni mi się często,sama sobie nie potrafię wytłumaczyć powodów i znaczenia tych snów,także nie potrafię ci tego wytłumaczyć...Witaj na forum :)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Sny o duchach ?

Post autor: Dagmara »

Witam, sny o zmarłych bliskich to nie jest zjawisko trudne do zinterpretowania, albowiem mówi nam o ukrytej wewnętrznej tęsknocie za osobami, które od nas odeszły.

Babcia, Twojej koleżanki dlatego Ci się śni, ponieważ jak dla Ciebie była to sympatyczna kobieta, którą możliwe również lubiałaś.
A to, że śniła Ci się ona wołająca koleżankę, może świadczyć o samych ich niezbyt dobrych relacjach o których jak najbardziej wiedziałaś.
Awatar użytkownika
amaranth
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 158
Rejestracja: 2011-04-02, 23:58
Lokalizacja: Wybrzeże
Komentarze: 4

Re: Sny o duchach ?

Post autor: amaranth »

Sny o zmarłych to nic nadzwyczajnego. Często w rocznicę śmierci mojego Syna mam podobny sen: jest przy mnie, trzymam go na rękach, słabnie, umiera, a ja nic nie mogę zrobić. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Niedługo minie 9 lat. Kiedy jest mi bardzo źle, zdarza się, że śni mi się Babcia. Nie żyje prawie 26 lat... Brakuje mi jej..wtedy, gdy jest bardzo dobrze i wtedy, gdy jest bardzo źle. Brakuje jej ciepłych słów, spokoju, atmosfery miłości i zrozumienia, jaką tylko ona potrafiła stworzyć. Gdy więcej o Kimś się myśli, czasem odzwierciedla to sen. Nie ma powodu, aby się bać. Bać się trzeba żywych/niektórych oczywiście/.
TimSaeteun
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2024-02-26, 07:44
Komentarze: 0

Re: Sny o duchach ?

Post autor: TimSaeteun »

Jesteś pod zbyt dużą presją.
snaptik
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”