CHIRURGIA FANTOMOWA

Czyli Reiki, Huna i różne "dziwne" sposoby leczenia chorób cielesnych i umysłowych
metody11
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2006-08-08, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

CHIRURGIA FANTOMOWA

Post autor: metody11 »

Witam. Jestem jedną z tych osób, u których ujawniły się zdolności widzenia chorób. Posiadam umiejętność leczenia, i rozwiązywania wielu innych problemów. Fascynuje mnie to że przeprowadzam operacje, nie znając nawet chorego i nie widząc jego fizycznie. Robię to w innym wymiarze. Chciałbym żeby w tym temacie, pisali ludzie którym chociażby raz udało się kogoś pozbawić bólu, strachu itp. Wiem że takich ludzi jest dużo, tylko o tym nie wiedzą. Ja będę starał się pomóc tym co nie są pewni siebie, ale myślę że też dołączą fachowcy. Można wstawiać ciekawe artykuły, związane z tym tematem. Opiszę kilka moich operacji jeśli będzie zainteresowanie.
lilia
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 66
Rejestracja: 2010-01-17, 16:47

Re: CHIRURGIA FANTOMOWA

Post autor: lilia »

Zapytam wprost. Ile to kosztuje czy robisz to darmowo?
Dziękuje za odpowiedz.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: CHIRURGIA FANTOMOWA

Post autor: cleric »

bardzo prosimy zebys opisal nam jakies swoje operacje :]
metody11
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2006-08-08, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

Re: CHIRURGIA FANTOMOWA

Post autor: metody11 »

Tak 2007 r napisałem ten temat i myślałem, że coś się będzie działo, no cóż, dobrze, że ktoś w ogóle się odezwał. Ja nic nie biorę robię to z czystej przyjemności. cleric opiszę coś, co zaskoczyło mnie mile po jakimś czasie. Napisał do mnie kolega z forum, że jest kobieta po ciężkim wypadku bardzo ciężkim i z dziurą w głowie w śpiączce z pełnym zaburzeniem wszystkich funkcji. Gdy ją obejrzałem to stwierdziłem, że nie ma, co ratować, jednak kolega bardzo się uparłby ją uratować, bo medycyna umyła ręce. Mimo że nie wiedziałem, od czego zacząć poprosiłem go o wsparcie energetyczne, bo nie wiem, dlaczego ale takie szczególnie ciężkie przypadki bardzo wyczerpują, ponieważ zgodził się zacząłem od głowy i prawie tak jak by to robił chirurg zacząłem operować i naprawiać wszystkie uszkodzenia. Trwało to może z godzinę zakończyłem i powiedziałem koledze by się kontaktował z kimś, kto go o to poprosiłbyśmy wiedzieli, co się dzieje. Po kilku dniach kolega powiedział, że ta pani ma zaparcia i wzdęcia z powodu nie wypróżniania się, więc swoimi sposobami zadziałałem tak by problem zniknął, mówiąc koledze by uważano, bo teraz wszystkich może i tu zbyt pospolite słowo by je pisać, ale jak się okazało słowo kluczowe na koniec. Po jakimś czasie napisał do mnie ów kolega, że lekarze się dziwią, że ta pani żyje a co tu mówić o tym, że tylko ma mały niedowład ręki i nogi. Gdy zapytałem, o kogo chodzi kolegę, bo nie pamiętam odpowiedział o tą panią, co i tu padło słowo kluczowe. I bez względu na to czy ja coś uczyniłem czy ktoś inny to cieszę się, że ta pani jest w dobrym stanie jak by napisał lekarz wypisując pacjenta ze szpitala.
zblazowany

Re: CHIRURGIA FANTOMOWA

Post autor: zblazowany »

ty chyba jesteś zarejestrowany na forumzn, bo widziałem tam taki nick i posty.
metody11
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2006-08-08, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

Re: CHIRURGIA FANTOMOWA

Post autor: metody11 »

Jestem na kilku forach.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: CHIRURGIA FANTOMOWA

Post autor: Ivellios »

Masz może jakieś dowody na potwierdzenie prawdziwości podanej przez ciebie historii? Bo sorry, ale IMO brzmi ona lekko mówiąc mało wiarygodnie...
Na czym mają polegać te "twoje sposoby"? Jeśli możesz, to proszę, opisz.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: CHIRURGIA FANTOMOWA

Post autor: Dagmara »

Również jestem bardzo tym zainteresowana po przeczytaniu Twojego drugiego posta, także jestem bardzo ZAA, żebyś jeszcze coś opisał :)
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: CHIRURGIA FANTOMOWA

Post autor: Arek »

Czy wykonuje pan operacje? a jeżeli tak to czy ja mogę przyjechać z kamerą i to nagrać?, a jeżeli nie to dlaczego?
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: CHIRURGIA FANTOMOWA

Post autor: DanaS »

Może to się wyda dziwnym pytaniem, ale ja bardzo bym chciała poznać Twój wiek. I dowiedzieć się czy posiadasz wykształcenie medyczne. Bo jeśli nie to nawet jeśli byś uzdrawiał samym wzrokiem to nie uwierzę.
zblazowany

Re: CHIRURGIA FANTOMOWA

Post autor: zblazowany »

Takie ,,leczenie" będzie wiarygodne tylko wtedy gdy weźmie się 10 tyś osób losowo wybranych z szerszej grupy osób chorujących na to samo schorzenie w podobnym stadium zaawansowania, z czego połowa będzie leczona oficjalną medycyną, a połowa innymi metodami np. bioenergoterapią albo tą chirurgią fantomową i to ta połowa, którabyła leczona niestandardowymi metodami będzie zdrowsza.
lilia
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 66
Rejestracja: 2010-01-17, 16:47

Re: CHIRURGIA FANTOMOWA

Post autor: lilia »

Piszesz ze robisz to w innym wymiarze. To znaczy jak?
zblazowany

Re: CHIRURGIA FANTOMOWA

Post autor: zblazowany »

No tak tyle że zwolennicy alternatywnych metod leczenia np. homeopatii twierdzą że to nie jest zwykłe placebo tylko coś więcej.
lilia
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 66
Rejestracja: 2010-01-17, 16:47

Re: CHIRURGIA FANTOMOWA

Post autor: lilia »

Przepraszam , że pytam czy masz jakis kurs z tego zakresu?
Z homeopatii nigdy nie korzystałam.
zblazowany

Re: CHIRURGIA FANTOMOWA

Post autor: zblazowany »

homeopatia to kompletne oszustwo. A co do szczepionek. Te nowoczesne szczepionki np. przeciwko świńskiej grypie nie zawierają wirusów http://grypa.mp.pl/eksperci/show.html?id=48040
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: CHIRURGIA FANTOMOWA

Post autor: Darnok »

wszak kiedy się szczepimy przyjmujemy właśnie wirusy/bakterie albo w niewielkiej ilości albo odpowiednio osłabione...
Szansa, że połkniesz chociaż jeden atom substancji aktywnej z tego homeopatycznego "lekarstwa" jest astronomicznie mała.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Medycyna niekonwencjonalna i uzdrawianie”