Niezbędne przedmioty

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Niezbędne przedmioty

Post autor: Ivellios »

Znajdziesz tutaj listę przedmiotów wraz z opisem ich działania , używanych do tradycyjnego kontaktu z duchami..
Oczywiście nie trzeba wszystkiego używać , oraz można własne przedmioty dodać.

Świeca - Najlepiej długa , ale nie warunek , chodzi o to aby nie stopiła się podczas seansu . Służy ona do ochrony.

Tabliczka "oui-ja" lub plansza - Służy Ona do kontaktów z innymi bytami. Jest ona niezbędna do tradycyjnego kontaku.I zalecana dla początkujących choć zaawansowani też jej używają.[Nie używa się np podczas seansu z medium , ale nie o tym tutaj mowa]. [Wzory plansz przykładowe są tutaj http://ezo.webd.pl/ezonew/modules.php?n ... cle&sid=12]

Kartka i długopis - Do notowania tego co przekaże nam inna istota.

Woda w misce - Ułatwia kontakty z tamtym światem..[chociaż nie koniecznie , pewnie zależy od nastawienia.]

Zapalone kadzidełko - Ułatwia materializację dobrych duchów.

Stolik - na której będzie plansza , tylko nie metalowy ! - najlepiej drewniany ale może być np plastkiowy.

Kieliszek , talerzyk - Kieliszek lub talerzyk [z narysowaną strzałka] , aby był wskaźnikiem i pokazywał to co inna istota chce pokazać.
Dyktafon - Jeśli nie chcecie kartki i długopisu możecie użyć dyktafonu aby nagrywać wszystko. Wierzcie mi że bez pisania lub nagrywania nie zapamiętacie tego co podał Wam duch.

Muzyka - Możecie włączyć cicho muzyke poważną , ułatwia ona skupienie i zmienia nastawienie.

To chyba wszystko jeśli zapomniałem o czymś napiszcie w komentarzach. Jeszcze raz mówię - "nie wszystkie przedmioty musicie używać !".


Pozdro Nightwalkers
lilia
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 66
Rejestracja: 2010-01-17, 16:47

Re: Niezbędne przedmioty

Post autor: lilia »

Mam takie pytanie , może banalne ale mnie ciekawi.
Dlaczego stolik nie moze miec metalowych połączen?
zblazowany

Re: Niezbędne przedmioty

Post autor: zblazowany »

Pewnie dlatego żeby nie był zbyt ciężki. Lekki stolik można łatwiej podnieść i udawać że to sprawka ducha.
lilia
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 66
Rejestracja: 2010-01-17, 16:47

Re: Niezbędne przedmioty

Post autor: lilia »

Oszustwa.
Mnie przychodzi jeszcze jedno pojecie. Stolik ma byc okrągły zeby ułatwic przepływ energii.
Chodzi mi równiez o ludzkie biopole. Są ludzie którzy przyciągaja do siebie metale.
, ale moze to nie miec nic z tym wspólnego...
zblazowany

Re: Niezbędne przedmioty

Post autor: zblazowany »

Tak są ludzie którzy demonstrują zdolności przyciągania różnych przedmiotów, ale nie jest to zdolność nadprzyrodzona http://krolikwprekambrze.blogspot.com/s ... 5%82osi%29
Cosmos
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2010-04-09, 00:27

Re: Niezbędne przedmioty

Post autor: Cosmos »

To wszystko trzeba obalić, bo ja nie wierzę w to. Bo co ma do tego, że świeca będzie krótka czy długa? A woda? Może być Tymbark czy Nałęczowianka? Ktoś to wymyślił :) A teraz zarabia na tym fortunę - na oszukiwaniu.
Awatar użytkownika
Puma16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: 2010-11-06, 13:42
Lokalizacja: Dębowiec
Komentarze: 2

Re: Niezbędne przedmioty

Post autor: Puma16 »

Mam pytanie czy takie przedmioty można użyć do wywołania demona , czy musi być wogólę inne przedmioty? (pytam z ciekawości bo takie pytanie mi się na suneło)
Awatar użytkownika
Wolf
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2010-06-29, 12:23
Lokalizacja: Kraków/Wadowice

Re: Niezbędne przedmioty

Post autor: Wolf »

Puma16, przeczytaj dokładnie pierwszy akapit, pierwszego postu. Tam jest odpowiedź na Twoje pytanie :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”