Smugi kondensacyjne ?

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
Darek123
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2020-04-30, 19:52
Lokalizacja: Elbląg
Imię i nazwisko: Darek
Komentarze: 1
Kontakt:

Smugi kondensacyjne ?

Post autor: Darek123 »

Czy samolot odrzutowy może pozostawić takie smugi kondensacyjne ? tych kółek było 6 sfotografowałem najwyraźniejszą w tle widać resztki pozostałych
Załączniki
1
1
2
2
3
3
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Smugi kondensacyjne ?

Post autor: Ivellios »

Owszem, jak najbardziej, samoloty są w stanie tworzyć smugi kondensacyjne o takich kształtach. Wystarczy poświęcić kilka sekund na wyszukanie w Google'u, żeby zobaczyć setki wyników na ten temat, szczególnie zdjęć. Potrafisz cykać całe serie zdjęć smartfonem, a nie potrafisz wyszukiwać informacji w Internecie? Nie rozumiem w ogóle, co ten temat robi w kategorii "UFO". Uznajesz za UFO wszystko, co Ci się "nie zgadza"?
Awatar użytkownika
Darek123
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2020-04-30, 19:52
Lokalizacja: Elbląg
Imię i nazwisko: Darek
Komentarze: 1
Kontakt:

Re: Smugi kondensacyjne ?

Post autor: Darek123 »

Tak masz rację mogą to by być smugi pozostawione przez samolot mój błąd, ale nie napisałem nic o UFO.. więc może naucz się czytać ze zrozumieniem :grin:
txf
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2021-12-04, 02:53

Re: Smugi kondensacyjne ?

Post autor: txf »

Darek123 pisze: 2024-04-14, 12:16 Tak masz rację mogą to by być smugi pozostawione przez samolot mój błąd, ale nie napisałem nic o UFO.. więc może naucz się czytać ze zrozumieniem :grin:
Wystarczylo ze zamiesciles w dziale ufo i obce cywilizacje na forum radia paranormalium. :lol:
Awatar użytkownika
Darek123
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2020-04-30, 19:52
Lokalizacja: Elbląg
Imię i nazwisko: Darek
Komentarze: 1
Kontakt:

Re: Smugi kondensacyjne ?

Post autor: Darek123 »

Teraz mi dokopałeś :lol: cóż za merytoryczna i elokwentna a i również niezwykle błyskotliwa odpowiedź..czuję się pokonany, zażenowany :) sam nie wiem co mam ze sobą zrobić :diabel2: z tego wszystkiego chyba pójdę na grzyby :P
txf
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2021-12-04, 02:53

Re: Smugi kondensacyjne ?

Post autor: txf »

Darek123 pisze: 2024-04-14, 15:08 Teraz mi dokopałeś :lol: cóż za merytoryczna i elokwentna a i również niezwykle błyskotliwa odpowiedź..czuję się pokonany, zażenowany :) sam nie wiem co mam ze sobą zrobić :diabel2: z tego wszystkiego chyba pójdę na grzyby :P
:lol: uwazaj bo grzybiarze czesto doswiadczaja roznych zjawisk paranormalnych. Miej pod reka telefon. Moze tym razem cos zarejestrujesz, co faktycznie nie nalezy do naszego swiata. Na ufo historie jest specjalny material na ten temat.
Awatar użytkownika
Darek123
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2020-04-30, 19:52
Lokalizacja: Elbląg
Imię i nazwisko: Darek
Komentarze: 1
Kontakt:

Re: Smugi kondensacyjne ?

Post autor: Darek123 »

Ty mi to o grzybach i ufo a mi się wkręciło na kompie "na każdy temat" stary program Polsatu z prowadzącym Mariuszem Szczygłem który przeprowadza wywiad z kobietą która też chciała na grzyby a spotkała.. hmmm "cosia" ciekawe co też na grzybach człeka spotkać może .Myślę ,że cię namierzają czapka z folii do pieczenia podobno pomaga
txf
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2021-12-04, 02:53

Re: Smugi kondensacyjne ?

Post autor: txf »

Darek123 pisze: 2024-04-14, 20:29 Ty mi to o grzybach i ufo a mi się wkręciło na kompie "na każdy temat" stary program Polsatu z prowadzącym Mariuszem Szczygłem który przeprowadza wywiad z kobietą która też chciała na grzyby a spotkała.. hmmm "cosia" ciekawe co też na grzybach człeka spotkać może .Myślę ,że cię namierzają czapka z folii do pieczenia podobno pomaga
Haha , Zofia Namlk czesto byla wspominana w radiu. Sluchalam o niej wczoraj jak na grzybach widziala ufola z hipnotyzujacymi oczami. Padla az z wrazenia i tak zaczela się jej kariera w ezoterycznym swiecie zakonczona mala kompromitacja. Tutaj masz wszystkie bliskie spotkania lesnego stopia:

Ostatnio zmieniony 2024-04-14, 22:26 przez txf, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Darek123
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2020-04-30, 19:52
Lokalizacja: Elbląg
Imię i nazwisko: Darek
Komentarze: 1
Kontakt:

Re: Smugi kondensacyjne ?

Post autor: Darek123 »

Wow dziękuję bardzo ciekawy materiał..nie wiedziełem o tej "małej kompromitacji" w programie Szczygła wyglądała na prawdomówną .Chyba na ryby się przerzucę..kiedyś bardzo dawno temu :) sam byłem świadkiem dziwnego zdarzenia stąd moje zainteresowanie tematem
txf
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2021-12-04, 02:53

Re: Smugi kondensacyjne ?

Post autor: txf »

Darek123 pisze: 2024-04-14, 22:21 Wow dziękuję bardzo ciekawy materiał..nie wiedziełem o tej "małej kompromitacji" w programie Szczygła wyglądała na prawdomówną .Chyba na ryby się przerzucę..kiedyś bardzo dawno temu :) sam byłem świadkiem dziwnego zdarzenia stąd moje zainteresowanie tematem
Z tego co pamietam to mowila ze miala implant, ale okazalo się ze jednak nie miala. Wies, jak historie znam tylko z radia para, byla ona opowjedziana dosc ogolnikowo.

Jestes nowy w temacie ufo?

A wogole podrzuc chlopakom pomysl na nastepne odcinek -historie wedkarzy
Awatar użytkownika
Darek123
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2020-04-30, 19:52
Lokalizacja: Elbląg
Imię i nazwisko: Darek
Komentarze: 1
Kontakt:

Re: Smugi kondensacyjne ?

Post autor: Darek123 »

tak jestem nowy . ogarniam temat dopiero :)mam wrażenie ,że w temacie UAP ludzie kręcą się w kółko nie wnosząc nic nowego prócz spotkań 3 stopnia tych grzybowych :) a po za tym wiemy ,że coś lata ale nikt nie wie co i tak od lat.Już starożytni wiedzieli chyba więcej o nich niż my dziś
txf
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2021-12-04, 02:53

Re: Smugi kondensacyjne ?

Post autor: txf »

Lata ale mucha samolot rakieta i dron.
txf
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2021-12-04, 02:53

Re: Smugi kondensacyjne ?

Post autor: txf »

Ta kobita to chyba sciemnia. Dzieki za ten material. Teraz znam historie z pierwszej reki.
Awatar użytkownika
Darek123
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2020-04-30, 19:52
Lokalizacja: Elbląg
Imię i nazwisko: Darek
Komentarze: 1
Kontakt:

Re: Smugi kondensacyjne ?

Post autor: Darek123 »

txf pisze: 2024-04-14, 22:49 Ta kobita to chyba sciemnia. Dzieki za ten material. Teraz znam historie z pierwszej reki.
Moim zdaniem wydaje się być wiarygodna przynajmniej w tej pierwszej opowieści, co do implantu pokazywała zdjęcia rentgenowskie na których był widoczny wydaje mi się ,że ktoś chciał kobietę zdyskredytować no i zdaje się ,że mu się udało
Awatar użytkownika
Darek123
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2020-04-30, 19:52
Lokalizacja: Elbląg
Imię i nazwisko: Darek
Komentarze: 1
Kontakt:

Re: Smugi kondensacyjne ?

Post autor: Darek123 »

txf pisze: 2024-04-14, 22:48 Lata ale mucha samolot rakieta i dron.
nie zawsze jest to mucha czy dron jestem święcie przekonany ,że coś jest na rzeczy tyle ,że nikt nie wie co to jest
Awatar użytkownika
Darek123
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2020-04-30, 19:52
Lokalizacja: Elbląg
Imię i nazwisko: Darek
Komentarze: 1
Kontakt:

Re: Smugi kondensacyjne ?

Post autor: Darek123 »

prawda o UFO może być tak przerażająca ,że może lepiej nie wiedzieć ... może chcąc poznać prawdę nieświadomie otwieramy puszkę pandory ?
Awatar użytkownika
AlbertKowalski
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 73
Rejestracja: 2018-11-12, 03:31
Komentarze: 1

Re: Smugi kondensacyjne ?

Post autor: AlbertKowalski »

Taka ta prawda o UFO jest przerażająca, że nic nie wiadomo a kolejne ujawnienia nic nowego nie wnoszą. Ludzie nagrywają jakieś światełka, które mogą być czymkolwiek i już mamy UFO.
Awatar użytkownika
Darek123
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2020-04-30, 19:52
Lokalizacja: Elbląg
Imię i nazwisko: Darek
Komentarze: 1
Kontakt:

Re: Smugi kondensacyjne ?

Post autor: Darek123 »

AlbertKowalski pisze: 2024-04-15, 05:10 Taka ta prawda o UFO jest przerażająca, że nic nie wiadomo a kolejne ujawnienia nic nowego nie wnoszą. Ludzie nagrywają jakieś światełka, które mogą być czymkolwiek i już mamy UFO.
Coś jest na rzeczy bo mamy za dużo doniesień,zdjęć,filmów lecz nie jesteśmy w stanie tego ani zrozumieć bo owe obiekty za nic mają prawa fizyki które obowiązują w naszym świecie ani odkryć po co ,dlaczego,skąd itp .Ciekawe jest też to ,że "oni" nie szukają kontaktu a raczej go unikają.W zasadzie jak tak popatrzeć na rodzaj ludzki z góry można powiedzieć "krwiożercze dzikusy" nie dość ,że niszczą własne środowisko,zabijają wszystko co się rusza to jeszcze unicestwiają samych siebie...może właśnie o to chodzi ,że poziom intelektualny czy mentalny jaki prezentujemy jest zbyt niski aby być partnerem do rozmowy z nimi ,no bo jak wytłumaczyć mrówce siebie ? :diabel2:
txf
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2021-12-04, 02:53

Re: Smugi kondensacyjne ?

Post autor: txf »

Ta pani Zofia niezyje. Zmarla kilka lat temu.
Awatar użytkownika
Darek123
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2020-04-30, 19:52
Lokalizacja: Elbląg
Imię i nazwisko: Darek
Komentarze: 1
Kontakt:

Re: Smugi kondensacyjne ?

Post autor: Darek123 »

txf pisze: 2024-04-15, 17:08 Ta pani Zofia niezyje. Zmarla kilka lat temu.
Tak wiem po tym wywiadzie u Mariusza Szczygła wydawało mi się ,że prawdę mówi
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”