listwy przypodłogowe

https://deckline.pl/uslugi/montaz-desek-kompozytowych-jastrzebie-zdroj/Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Trapezoidy - zagadkowe wzory w domu badacza Charna Parkera


Dodano: 2007-05-04 02:05:54 · Wyświetleń: 14022
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
TrapezoidTrapezoid


Było to wczesne popołudnie i mój współlokator akurat sprzątał w hallu. Włączył światło, aby lepiej widzieć sufit. Spojrzał do góry, aby sprawdzić, czy na suficie nie ma jakichś pająków i zauważył dziwny wzór na ścianie nad drzwiami do salonu. Gdy odwrócił głowę, zauważył drugi wzór znajdujący się nad drzwiami frontowymi. Kątem oka spojrzał na ścianę nad kuchnią i przerażony także tam zobaczył dokładnie taki sam wzór. Były to trzy identyczne wzory, znajdowały się dokładnie w takiej samej odległości od siebie i na takiej samej wysokości. Były to wzory doskonałe. Współlokator przyszedł do mnie do pokoju, aby opowiedzieć mi o tym, co zobaczył. Patrząc na te wzory, sam byłem zdziwiony.

TrapezoidTrapezoid


Zbadaliśmy je dokładnie. Wszystkie miały identyczne wymiary. Każdy był nieco ciemniejszy lub jaśniejszy. Po mniej więcej pół godzinie wpatrywania się we wzory Chuck stwierdził, że wie, co te wzory przedstawiały. Według jego słów, przypominały one odwrócone trapezoidy. Miały one jednak pionową kreskę na samym środku. Zastanawialiśmy się, że to może były najemca mieszkania miał tutaj jakiś osprzęt, ale te trapezoidy były zbyt doskonałe, aby mogły być zwykłymi śladami. Czułem się przy nich bardzo nieswojo. Trudno mnie wystraszyć, ale z jakiegoś powodu trochę się bałem tych wzorów. Nazajutrz Chuck powiedział, że spróbuje je zmyć. Ja jednak powiedziałem "Nie wiem, może powinniśmy je zostawić w spokoju".

TrapezoidChuck użył najpierw gąbki Pan Clean. Następnie użył środka o nazwie Purple Power Industrial. Właściwie to te wzory dały się zmyć, choć pozostał po nich słaby ślad. Trzeba się mocno wysilić, aby je dojrzeć. Gdybyśmy szorowali dłużej, to farba ze ściany zaczęłaby odpadać. Gdy odpoczęliśmy, próbowaliśmy nie myśleć o wzorach i wypiliśmy wspólnie dietetyczną colę. Później wykonaliśmy kilka zdjęć wzorów aparatem Canona, model Powershot G6. Zdjęcia przedstawiają małe żółtawe plamki, światło i jakiś brud. Postanowiłem nieco rozjaśnić zdjęcia i wtedy uwidoczniły się na nich doskonale widoczne i jasne trapezoidy.

Dla przypomnienia: trapezoidy są znane głównie w dziedzinach matematyki, takich jak geometria, fizyka i inne. Nie posiadają jednak linii w środku.

Charn Parker, Unexplained-Mysteries.com
Tłumaczenie: Ivellios
W relacji prezentujemy zdjęcia wykonane przez Charna Parkera. Zdjęcia w pełnym formacie znajdują się TUTAJ

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
 • szkot1978
  (2009-05-20 04:52:50) #2996
  | 👮 raport

  Pewnie to ślady po kleju a nad każdymi drzwiami było tam cos przyklejone,np święty obrazek,jakas ikona albo pozdrowienie.Dobry klej wiec niedaja sie zmyć.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Mała
  (2009-07-09 11:07:15) #3419
  | 👮 raport

  Klej... Ten Chuck chybaby się śmiał, jakby to przeczytał... ;-) Też takie mam. To po takim obrazku. Jak malowaliśmy ścianę to użyliśmy rozpuszczalnika. Zmyło w całości.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • mac
  (2010-08-31 13:53:30) #5566
  | 👮 raport

  Można to racjonalnie wytłumaczyć np. pomalowana ściana.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2023 by Radio Paranormalium