montaż anten nc+ targówekNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

Mngwa


Dodano: 2005-03-11 22:18:56 | Wyświetleń: 8709 | 🕑 Odłóż na później


Tajemnicze zwierzę zupełnie nieznane białym podróżnikom i budzące grozę wśród ludności zamieszkującej okolice jeziora Tanganika (wschodnia Afryka). Mngwa jest jeszcze większa niż lew i tak dzika i agresywna, że nie boi się atakować nawet słoni. Poluje przede wszystkim nocą, a jej ofiarami bywają ludzie - bladym świtem, w pobliżu osad niejednokrotnie znajdowano zmasakrowane szczątki będące pozostałością po uczcie nocnego potwora. W przeciwieństwie do innych wielkich kotów Mngwa nie zagryza swoich ofiar lecz rozdziera je na strzępy...

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


  • AzAzAzAzAz (2012-10-25 14:06:07) #7617   ❗❗❗
    To zwierzę prawdopodobnie jest hybrydą międzygatunkową jakichś wielkich kotów, obstawiam lwa i tygrysa, choć mogli coś kombinować z dalszymi pokoleniami (na obrazku ta sierść na karku jest podobna do tej, jaka miał wilk grzywiasty). Najprawdopodobniej uciekła ona z jakiegoś laboratorium, bądź ją wypuszczono celowo - naukowcy to najbardziej niezrównoważone zwierzaczki świata :)

    Odpowiedz
Tagi
Inne artykuły
z działu Kryptozoologia - nieznane zwierzęta
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium