Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

Jasnowidz przewiduje kataklizmy


Dodano: 2005-09-17 14:36:25 | Wyświetleń: 11556 | 🕑 Odłóż na później
San Francisco


Jasnowidz czy genialny wizjoner - jedna po drugiej sprawdzają się przerażające przepowiednie Jamesa L. Witta, byłego Szefa Amerykańskiej Federalnej Agencji Kryzysowej (FEMA). W 2000 roku prognozował on, że Amerykę zaatakują terroryści z Al-Kaidy. Jako ewentualny cel wskazał wieże WTC w Nowym Jorku. Przewidział także zalanie Nowego Orleanu. Czyżby teraz kolej na mordercze trzęsienie ziemi w San Francisco? Bo taki właśnie był kolejny punkt raportu Witta... Jak dotąd życie realizuje czarny scenariusz FEMA z przerażającą precyzją.

- Nasz kraj dotkną trzy tragedie - ostrzegał pięć lat temu James L. Witt. Nikt go nie słuchał. Amerykańscy politycy mówili, że szef FEMA po prostu przesadza. Że wróży z fusów. Nie wzmożono środków bezpieczeństwa, nie naprawiono wałów wokół Nowego Orleanu.

James WittWitt się nie mylił

Dziś, gdy patrzymy na dramat Luizjany, nie ma wątpliwości, kto miał rację. Teraz trzeba odbudowywać zrujnowane południe USA. I to w taki sposób, by miasto przetrwało kolejne ataki żywiołu. Bo następne huragany są tuż-tuż. - Nie osiągnęliśmy nawet szczytowego okresu sezonu huraganów - ostrzega prof. Susan Cutter z uniwersytetu w Południowej Karolinie.

Uprzedzić trzęsienie

Ale przede wszystkim Ameryka powinna przygotować się na trzęsienie w San Francisco. Tam, zdaniem Witta, ofiar miało być najwięcej. Bo miasto jest przecież ponad dwukrotnie większe niż Nowy Orlean. W ostatnim wielkim trzęsieniu w 1906 roku zginęło tam 1000 osób. 250 tysięcy straciło dach nad głową. Dziś San Francisco jest o wiele gęściej zaludnione.

Najbliższa przyszłość

Informacje o grożącym San Francisco trzęsieniu ziemi zawierały już słynne readings Edgara Caysey`a. Wizja, którą przedstawił Witt może świadczyć o tym, że albo on sam jest jasnowidzem, albo korzysta z usług człowieka, który ma ten dar.

Tekst: Fundacja NAUTILUS

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


  • Fest Folk (2008-09-03 04:04:58) #789   ❗❗❗
    To się niedługo stanie. Pan Witt otrzymał dar, który stał się jego przekleństwem. Ale później, po tym trzęsieniu kataklizmów naturalnych będzie coraz mniej, aż ustaną zupełnie.

    Odpowiedz
  • Megan (2008-10-25 19:45:14) #1189   ❗❗❗
    skąd te przypuszczenia że ustaną? jest wiele teorii według których te kataklizmy będą się pomnażać, aż w końcu cała Ziemia się zrujnuje. I wtedy będzie koniec świata.

    Odpowiedz
Tagi
Inne artykuły
z działu Ciekawostki
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium