No i podaje też sporo informacji, które da się zweryfikować - jak by nie patrzeć, to to jednak mocno podnosi wiarygodność informacji podawanych w książce. Niestety na jego prośbę większość nazwisk i nazw kluczowych dla że tak powiem fabuły obiektów, firm, produktów, itd. muszę pomijać podczas nagrywania, ale jak ktoś dorwie egzemplarz książki to może sobie zweryfikować np istnienie budynku John's Rose House w RPA, działanie w tym kraju fabryki Toyoty gdzie Szewczyk miał być fikcyjnie zatrudniony, dalsze rozdziały książki są też gęsto usiane nazwiskami osób, których istnienie również da się zweryfikować. Na przykład nazwisko psychiatry Aliny Z., sędziny Henryki P. i wielu innych osób. Wspominałem wcześniej w innym komentarzu o taśmach Imagio, o których co prawda w Internecie nie ma kompletnie nic, a które jednak były reklamowane w prasie na początku lat 90-tych (co najmniej jedną reklamę można znaleźć w numerach "Wprost" z tamtego okresu).
Przed wysłaniem wiadomości przemyśl dokładnie jej treść i w razie potrzeby zedytuj ją. Pozwoli to uniknąć spięć między tobą a adresatem.
Adresat wiadomości pozna twój adres email i będzie mógł na niego wysłać odpowiedź. Do wiadomości będzie również dołączone IP, z którego ją wysłałeś/aś, a także data i godzina wysłania wiadomości.